Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Špatně chytá

špatně chytá 21. pro 2010 16:48 #58588

• Josef
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Po výměně baterie jsem stále nechytal. Dnes u VW kontrola těsnosti palivového systému...bez netěsností. Diagnóza: neví se co s tím. Další postup bude výměna tandemového čerpadla, pokud to nepomůže, přetěsnění vstupů paliva do hlavy, pokud ani to ne, kontrola těsnosti hlavy, v nejhorším její výměna :-( .
Dám vědět.
T5 Multivan 128 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

špatně chytá 22. pro 2010 01:35 #58631

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Tak dnes vyměněny žhavičky. Z pěti možných žhavila jedna...... :o Tak tedy klobouk dolů před Mazlíkem, že dokázal i v -10ti ° vůbec chytit......
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

špatně chytá 23. pro 2010 00:24 #58677

to Josef: tandem bych nemenil, tim to nebude - zmer tlak ktery z nej jde, tandemovky neodchazej, z podstaty konstrukce vcelku ani neni zpusob jak by se to mohlo stat ..
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

špatně chytá 23. pro 2010 00:25 #58678

Ja mam zhavicky v pohode, ale v -10°C je to kvuli baterce uplne na koko.. ale taky klobouk dolu ze chytne a za chvili se probere .. nicmene u mne uz nezbyva nic jineho nez ta baterka - takze jak bude cas ...
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

špatně chytá 23. pro 2010 07:18 #58683

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
Josef:Nebo v horším případě máš prasklou hlavu motoru,rádo to praská na třetím válci od vstřiku k vačce.

špatně chytá 23. pro 2010 21:59 #58707

Tak to ja jsem vetsi optimista - tohle jsem mu chtel sdelit az kdyz zkusi to co jsem psal :lol:
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

špatně chytá 01. led 2011 14:08 #59603

• Josef
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
JJ, pěkné vyhlídky mi dáváte.
Jsem po výměně toho tandemového čerpadla a v těch mrazech (-10 až -18) nenastartoval v ulici normálně nikdo, já tedy taky ne, ale klasika po nějaké době chytl jako lokotraktor.
Dnes při teplotě kolem nuly na otočení. Uvidíme ještě další dny.
Jsem z toho už magor, ale i před výměnou čerpadla se mi stalo, že pokud byla v nádrži jen 1/4, tak taky chytnul. A teď tam zase tu 1/4 mám. No uvidíme další dny. Myslíte někdo, že by mohlo mít souvislost se starty množství paliva v nádrži? (parkuji furt stejně na rovině)
T5 Multivan 128 kW

špatně chytá 01. led 2011 22:32 #59676

• Tifone
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Na "doporučení" servismenů z VW: přidat do nafty na celou nádrž max 4l benzínu.
Prej to naše nechytání při mínus 10° a více je částo způsobeno Českou naftou.
Prostě nás okrádaj šmejdi. D:_)7
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

špatně chytá 02. led 2011 11:00 #59701

• Josef
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No s tím množstvím bych si nebyl tak jistej. Zase dle druhejch servismanů může u motoru PD nebo C-railu i 1 litr benzinu v nádrži už zničit vstřikovače, v nejhorším propálit písty. Pravda je, že když jsem měl před 20 lety Forda Sieru s klasickým dieselem, tak to bylo psáno i v manuálu, že 10 % obsahu v zimě je OK. Osobně myslím, že množství do 1 litru/nádrž určitě neuškodí, ale raději leju VIF.
Dnes jsem opět chytnul na otočení (teplota -1.5°C). Jedu natankovat a zítra uvidím.
T5 Multivan 128 kW

špatně chytá 02. led 2011 12:13 #59707

• Tifone
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Moje osobní zkušenost s VIFem je špatná.
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

špatně chytá 02. led 2011 12:30 #59710

Ja při -10 taky dlouho točim asi mam taky nějaké žhavič K.O. ale nakonec pokaždé chytne \:D/
Alex T5

špatně chytá 02. led 2011 12:32 #59712

• Josef
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tifone: a co ti to dělalo, který je lepší?
T5 Multivan 128 kW

špatně chytá 02. led 2011 20:28 #59847

Baterku mam novou a pri -10° porad spatne chytam (s rozdilem ze v pohode tocim :lol: ), zhavice ok, vsechno ok, tak jedine naftou ... pri -1,5° je to jeste dobre ...
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

špatně chytá 02. led 2011 20:31 #59850

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
mě to chytá téměř na cvrnknutí i při -15st :-" a tankuju Agip nebo Benzina...tudíž na naftu bych to nesváděl...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

špatně chytá 02. led 2011 20:39 #59855

Ja momentalne netankuju ani Agip ani Benzina, tak to naftou byt muze .. no zkusim aditiva a uvidime, mrazy jeste budou :lol:
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Vygenerováno za 0.220 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/