Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW

T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 25. čen 2018 05:08 #185785

Hned za zámkem kapoty se podívej dolu. Je tam olejový filtr a vedle něj kousek je to napsané.
T5GP Multivan Highline 2.0BiTDi 132kW DSG :-)
T5 Shuttle 2.5 TDi 128kW long (150 kW)
Octavia 1.9TDi 81kW
Roomster 1.4TDi 59kW
Forman 1.3 LS 50kW
VW Brouk 1.2 (1.6 :-) )
VW Caddy 1.9 Tdi 55kW
T5 multivan 2.5 TDi 128kW 4motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 02. čec 2018 20:49 #185938

Zdravim vsechny nadsence a nastvance :-)
Vahova zkouska 1.1 L po 900km, po vahovce jsem najel cca200km a dolil jsem pres dva litry, tak nevim jak to vazili chlapci... nicmene co me nastvalo nejvic, ze mi pri prevzeti pozadali o zaplaceni 7,000kc a predali sdeleni ze auto nesplnuje zarucni podminky protoze nebylo na vseh servisech u vw autorizovaneho servisu... to mi nemohli rict driv???
Nicmene jsem dostal nabidku na vymenu short motor, dpf, lambda sonda atd plus hromada sroubu a tesneni. - celkem nejakych 183,000 material a 23,000 prace, kulance NULA...
Hromada penez, to je sileny, premejslim jit do toho s duverou a pocitem ze bude auto jako novy, nebo se na to vykaslat a prodat to se zavadou..?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 02. čec 2018 22:25 #185939

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Pánové je mi vás líto. Jsem neskonale šťastný, že jsem koupil starou smradlavou T4ku ACV. Když to tak čtu tak je mi zle. Teď jsem najel o dovolené 5100 km z toho cca 4500 km s karavanem, motor má najeto 255k km a dolil jsem cca deci oleje. Jsem zvědav co bude mé další auto až mi T4ka shnije. Obávám se že to už VW nebude.:-(
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od TK.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 03. čec 2018 11:06 #185944

  • mourek
  • Avatar uživatele mourek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 213
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 21
Doyouspeaksport: Co znamená, že nebylo na všech servisech v autorizovaném? Jednou měnil olej někdo mimo nebo jste si (možná vy) nechal vyměnit "plácnu" zadní světlo mimo WV?
VW Multivan 2,0 BiTDI 132kW/180k, 4motion, 7st. DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 03. čec 2018 11:26 #185945

  • mourek
  • Avatar uživatele mourek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 213
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 21
Doyouspeaksport: Ohledně prodeje závisí na tom za jakou cenu jste koupil a za jakou prodáte (uvažujme, že byste přiznal skutečný stav; narozdíl od němců).

Mimo WV se dá udělat repase motoru za cca 65 tis (blok, hlava), nový EGR chladič cca 18 tis, DPF 15 - 20 tis a nějakých 5 až 10 tis montáže. Takže to je nějakých 103 tis a víc. Takhle jsem to zjišťoval já v okolí Prahy. Někdo tu psal, že ho to finančně vyšlo líp, ale nevím kde dělal ten motor a co dělal kromě kroužků a pístů.
DPF se dá také vyčistit, vyděl jsem auto, které mělo DPF jen čištěný a jevilo se být v pořádku. Na diagnostice DPF nezanešeno a po výměně dva roky a cca 20 tis km.

Takže prodej by měl smysl, kdybyste to koupil za nějakou opravdu krásnou cenu a tady se ho povedlo slušně prodat. Pokud to auto chcete a krom motoru je dobré, vyjde líp ho nechat udělat. I ty původní motory motory vydrží dost přes 100 tis a pokud mu dáte servis a servis nebudete to řešit.
VW Multivan 2,0 BiTDI 132kW/180k, 4motion, 7st. DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 03. čec 2018 11:37 #185946

  • mourek
  • Avatar uživatele mourek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 213
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 21
No, ale zase ta T5, DSG, 4motion s BiTDI je docela pěkné svezení. Ten motor je fakt nepříjemný, ale jde to řešit.
Chápu, že je blbé pokud si ho někdo vysnil, nepročetl fóra, nepoptal se a rovnou koupil za poctivě našetřené peníze. Teď logicky má možná na drobné opravy a teď tohle. To mě na prodeji ojetin neskutečně štve, stočené km, hrozný stav atd proto jsem strávil dlouho zkoumáním inzerátů a hledáním informací po znýmých a servisech. Jenže koupit si novou T6 v HighLine težké to je pomalu cena bytu mimo větší aglomerace :(. Takže časem budu muset motor vyměnit.
Rada kupte 103 kW fajn, jenže ona vybavená a pěkná 103 kW je dražší a s víc km než to BiTDI :). Takže mi vyšlo líp risknout motor.
VW Multivan 2,0 BiTDI 132kW/180k, 4motion, 7st. DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 03. čec 2018 11:43 #185947

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227

Doyouspeaksport napsal:
Hromada penez, to je sileny, premejslim jit do toho s duverou a pocitem ze bude auto jako novy, nebo se na to vykaslat a prodat to se zavadou..?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pokud do toho ty korunky dáš a udělá se to dobře tak ti to auto bude sloužit několik let bez větších investic.
Pokud ho budeš chtít prodat tak když do inzerátu uvedeš , že je motor na opravu tak počítej s tím , že každý bude chtít slevu za cenu opravy. Ty proděláš na prodeji a budeš bez auta.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 03. čec 2018 12:35 #185948

mourek napsal: Doyouspeaksport: Co znamená, že nebylo na všech servisech v autorizovaném? Jednou měnil olej někdo mimo nebo jste si (možná vy) nechal vyměnit "plácnu" zadní světlo mimo WV?


Auto bylo v nemecku dvakrat mimo vw autorizovany servis. Podle servisky. Sice tam je vsechno vyplneny, razitko atd, ale nema to to kouzelny logo...

Jinak co se tyka prodeje tak je mi celkem proti srsti predstava ze se s tim bude sxxxat nekdo jinej, nehlede na to, ze dohadovani pred prodejem by taky nebylo nic prijemnyho. Takze do toho nepujdu.

Ano, uvazuju stejne - auto je jinak bezva a uz jsme si na nej zvykli - necham to udelat na jarove, se zarukou, a bude snad klid - taky pocitam, ze z toho v podstate bude “novy” auto.

Ale ten oser okolo toho je fakt silenej. Skoda ze se nepodarilo udelat na vw vetsi tlak, aby se k tomu postavili vic celem...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 03. čec 2018 13:58 #185949

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Pokud to uděláš v autorizáku tak máš na díly 2 roky záruku a kdyby se náhodou něco po.. tak budeš v pohodě.
Držím palce ať to dobře dopadne.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 04. čec 2018 08:54 #185971

  • mourek
  • Avatar uživatele mourek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 213
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 21

Auto bylo v nemecku dvakrat mimo vw autorizovany servis.

To je vyloženě smůla.

Jinak držím palce, ať oprava proběhne rychle a na jedničku.

Já bych to taky u prodeje neuměl zapřít ... a s tou vadou motoru těžko říct, za kolik by se prodal. Já jsem původně sháněl nějakého s již vadným motorem, ale nakonec jsem nic co by mi vyhovovalo nesehnal.
VW Multivan 2,0 BiTDI 132kW/180k, 4motion, 7st. DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mourek.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 05. čec 2018 22:28 #185989

  • parik
  • Avatar uživatele parik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 77
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
mourek: t6 150kw ma jiny turba a jinak reseny egr chladic, tam vim, ze se tam sere tak maximalne egr a to vetsinou odejde uz v zaruce. Ty znas nejakou ceskou firmu, ktera ti dokaze vycistit dpf od oleje? dostanes krasnej protokol, jak je dpf cisty, ale v realu na volnobech misto 3mbaru mas 20-30 a auto pak dokola furt regeneruje :)
T5 2.0bitdi 480Nm 210ps
individualni chiptuning - 1.9tdi 2.0tdi 2.0bitdi 2.5tdi dsg - magpro2 x17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 06. čec 2018 08:28 #185996

  • mourek
  • Avatar uživatele mourek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 213
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 21

Ty znas nejakou ceskou firmu, ktera ti dokaze vycistit dpf od oleje?

Pravda, dobrá připomínka, neznám. To auto co jsem viděl, mohlo samozřejmě mít nějaké problémy, které se nemusely projevit. V případě "čištění" asi bude hrát roli jak vlastně zaplněný byl v okamžiku opravy.
VW Multivan 2,0 BiTDI 132kW/180k, 4motion, 7st. DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 06. čec 2018 16:42 #186001

  • mape33
  • Avatar uživatele mape33
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Dělám co mě baví.
  • Příspěvky: 414
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 30
Teď jeden můj zákazník..... 2,0 biturbo dsg.
Motor delanej v autorizaku ve 130 tisících. Po opravě všechno super . EGR chladič vyměněn za ten neproblemovy.
Nyní najeto 340 tisíc a spotřeba oleje 1 l na 1000 km.
Motor otevřeli mimo autorizak a repete. Vybehanej jak stará škodovka.
Něco je asi špatně.
Spotřeba zaznamenána v posledních 30 tisících. Prej se to dost stupňovalo.
Když jsem se ho ptal co s tím bude dělat tak že neví.
Podle slov jednoho motoraře se už setkal s tím že materiál ve válcích je prostě sracka.
Nejen u wv .
VW T5 Multivan 2.5 TDI 128 kW prodáno
Citroen jumper 2,2hdi 88kw obytný speciál
Škoda Octavia I 2.0 MPI +LPG
Škoda Superb 2.0 tdi-cr
125kw
Škoda Fabia I 1.4 MPI+LPG(darována)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 08. čec 2018 12:07 #186011

  • parik
  • Avatar uživatele parik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 77
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
kouknul bych se hlavne do toho egr chladice jeslti neni zas jak emental.

mape33 napsal: Teď jeden můj zákazník..... 2,0 biturbo dsg.
Motor delanej v autorizaku ve 130 tisících. Po opravě všechno super . EGR chladič vyměněn za ten neproblemovy.
Nyní najeto 340 tisíc a spotřeba oleje 1 l na 1000 km.
Motor otevřeli mimo autorizak a repete. Vybehanej jak stará škodovka.
Něco je asi špatně.
Spotřeba zaznamenána v posledních 30 tisících. Prej se to dost stupňovalo.
Když jsem se ho ptal co s tím bude dělat tak že neví.
Podle slov jednoho motoraře se už setkal s tím že materiál ve válcích je prostě sracka.
Nejen u wv .

T5 2.0bitdi 480Nm 210ps
individualni chiptuning - 1.9tdi 2.0tdi 2.0bitdi 2.5tdi dsg - magpro2 x17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 10. čec 2018 12:09 #186049

Panove nestraste me - prave jsem predal auto na Jarove do servisu. Ma to byt ce ctvrtek hotovy, cena celkem cca 180,000

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.184 sekund

Login