Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW

T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 27. dub 2022 20:37 #205974

Tak jak jsem koukal na stránky tak žádný zázrak tam nevidím. Nový motor tam maj za 24.000 zlotých, u nás cca 135t. Takže ceny podobný, zbytek biturbo, dpf to samý. A pokud se týká repasu tohohle motoru tak to silně nedoporučuji, protože to moc dlouho nefunguje. Takže nevím jestli poptáváš repas nebo nový motor. A nad tou zárukou se taky vznáší spoustu otazníků. Já bych do toho nešel.
Všechny pomsty od VW
T5 multa pan amerikános - weg

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 27. dub 2022 22:23 #205975

• tom24
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Dobrý den,
dovolte nám, prosím, abychom Vám poděkovali za Váš e-mail a odpověděli Vám na něj následující.

Společnost Porsche Česká republika s.r.o. si jako oficiální zástupce výrobce vozidel Volkswagen na českém trhu velice váží skutečnosti, že jste se při výběru Vašeho vozu rozhodl pro model Volkswagen a o to více nás mrzí současná situace.
Dovolte, abychom Vás informovali, že nelze požadovat bezplatnou opravu na náklady výrobce, nicméně i když jsou pro Volkswagen hodnoty jako kvalita a bezpečnost na prvním místě, není v moci výrobce vozidel Volkswagen, stejně jako jakéhokoli jiného výrobce vozidel, vyloučit závadu jednotlivého komponentu po celou dobu životnosti vozidla.

Pro tyto případy, které se týkají vad výrobního charakteru poskytuje na svém uvážení autorizovaný servisní partner Volkswagen nad rámec standardní záruční doby prozákaznické řešení, kdy je umožněno celkové, nebo částečné finanční plnění při opravách závad záručního charakteru.
Tato kompenzace nákladů je však záležitostí, na kterou nevzniká žádný nárok a je vždy plně v kompetenci konkrétního servisního partnera v průběhu opravy tuto možnost prozákaznického řešení prověřit a následně dle vlastního uvážení rozhodnout, zda bude, či nebude poskytnuto. Je nutno podotknout, že řešení mají individuální výši závislou na konkrétním vozidle, kilometrovém nájezdu, charakteru závady a příčině závady. Výrobce i importér rozhodnutí a individuální politiku finančních podpor autorizovaných servisních partnerů respektuje.
Omlouváme se, že Vám nemůžeme poskytnout jiné vyjádření, avšak věříme, že náš postoj pochopíte.
S přáním pěkného dne,

Veronika Čámská
Informační linka Volkswagen
www.volkswagen.cz
tel.: 844 555 599

T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 27. dub 2022 22:28 #205976

• tom24
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
nevím, ale u nás jsem zatím motor dostal za min 151000,- tam 127000,- obojí brutto, ten stejnej 03L100092AX

T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 28. dub 2022 06:37 #205981

Jo asi ofiko cena bude 150t , já tam mám 10% slevu takže cca 135t s daní, zdražily ho cca o 5t. Poslední motor jsem kupoval 127tkč Ostatní věci taky, takže celkově to narostlo o 15-20tkč. Ale s tím těžko něco uděláš vše se zdražuje. Pokud budeš chtít mohu zjistit aktuální ceny, ale i tak ta akce vyjde na 220-260tkč , protože se na to nabalí věci okolo/ setrvák, rozvody,…/a práce.
Všechny pomsty od VW

T5 - Multivan Highline 2,0 BiTDI DSG - 132kW - 7st. DSG 28. dub 2022 06:39 #205982

A u VW se zárukou neuspěješ, všechno stoply. Možná jedině v německu přes známí. Tady neuspěješ. Už jsem to párkrát řešil.Teď řeším jednu T6 a taky nic, Jeden servis byl mimo a pešek.
Všechny pomsty od VW

Naposledy změněno: od sharik 4x4.
Vygenerováno za 0.232 sekund

Login