Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Problémek s topením

T5 - Problémek s topením 13. pro 2013 14:13 #131697

• Klimke
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
A to by mohlo mít něco společného i s tím topením ? Protože ve předu to topí ikdyž voda je pod nebo je tam vody dost ale prostě zadní netopí :/ A ano tlakuje to když otevřu víčko, teď ho mám povolené a voda nemizí.. D:_)14
Transporter T5 2.5 TDI 4motion (AXE) 1/05

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 14. pro 2013 00:13 #131728

• andula
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jestli jedno topení topí a druhé ne tak bych chybu nejdřív hledal jinde...taková přicpaná odvzdušnovací hadička...putovní kousek bůhvíčeho v okruhu co občas přicpe kdejakou dirku...třeba vstup do expanzky a ty už máš hlavu dole a těsnění je ok...zavřený kohout přestože se ovladač tváří že je otevřený...hodiny bych o tom mohl u piva vyprávět.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

T5 - Problémek s topením 15. pro 2013 11:28 #131807

• Klimke
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak máme vyřešeno všechno bylo způsobeno tím víčkem na nádržce, děkuji za rady už topíme a voda se drží :) )

T5 - Problémek s topením 18. pro 2013 21:38 #132009

• Klimke
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak uběhlo pár dnů s novým víčkem a netopení se zase ukázalo :/ Zajímavé je že s novým víčkem nemizí voda... 3dny to krásně topilo a teď zase ne :/

T5 - Problémek s topením 18. pro 2013 21:52 #132014

• lapis
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No jo, nějak se nedaří, já dal nový odporový předřadník nebo jek se ta potvora jmenuje, stálo to 2950,-Kč a stejně ten větrák vzadu jede pořád naplno, tak nevím co dál... D:_)14 lapis
lapis VW T5Multivan 2,5TDi 128Kw

T5 - Problémek s topením 19. pro 2013 22:56 #132065

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Větrák vzadu pořád naplno? A jaké máš spouštění? Já mám kolečko a když jsem ho rozebral abych ho vyčistil od Coly od původního majitele tak jsem trošku nevychytal sestavení. Stačí o 0,5mm kolečko povytáhnout a větrák se spustí naplno bez ohledu na to co je nastaveno. Když ho zatlačím, jde normálně ;)

Takže pokud máš kolečko a dělá to tohle hledal bych problém tam... Ale když to rozebereš do mrtě jako já, těžko se skládá :?
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft - 186ps/414Nm
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

T5 - Problémek s topením 20. pro 2013 11:58 #132077

• lapis
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
no je to vše automatika
lapis VW T5Multivan 2,5TDi 128Kw

T5 - Problémek s topením 20. pro 2013 12:44 #132080

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Tak potom ten eletrkonický regulátor? :-k Princip bude stejný jako u kolečka (přepínání kontaktů) ale tady to bude elektronicky. Je pro tebe problém zkusit to ovládání prohodit z jiného auta? Nebo zaject na vrakáč jestli by ti to půjčili ven na zkoušku jestli je to tím? :-k

Případně by se ty výstupy toho tvého asi dali změřit zkoušečkou... Jen nevím co z toho vystupuje, jestli rovnou snížené napětí :confused:
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft - 186ps/414Nm
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

T5 - Problémek s topením 26. led 2015 21:46 #150491

Pozdravujem Vás všetkých a poprosil by som o radu. Mám VW Caravelle 2,5TDi, 96kW, r.2007 verzia 5miestna a trápi ma kúrenie (topení). Na palubovke mám panel na ovládanie kúrenia a chladenia/klimatizácie ( obrázok). Klíma je manuál. Na tomto prednom panely je voľba tlačítka fúkania vzadu, keď sa toto zapne je možnosť ovládať kúrenie a chladenie pre zadnú časť z panela nad zadnými sedadlami. Nad zadnými sedadlami je ovládací panel ( obrázok) na ktorom je otočné koliečko - teplý/studený, otočné koliečko - rýchlosť ventilátora (4 polohy), tlačítka - smer fúkania (3 polohy) a tlačítka - ??? ventilátor 1,2,3 (neviem načo slúži). Problém je taký, že po kúpe auta, mi zo stropu prúdil stále len teplý vzduch, aj napriek tomu, že som zapol klímu a tlačítkami na strope (nad zadnými sedadlami) sa dalo regulovať kde ma fúkať vzduch, avšak nereagovali tie tlačítka s ventilátorom 1,2,3. Teraz sa mi stalo, že sa mi nedá tlačítkami už ani prepínať odkiaľ ma prúdiť vzduch, stále fučí len z kufrovej strany. Mal som odobratý kryt (obrázok) vzadu v kufre, kde je ventilátor a nejaká tiahlo. Toto reaguje na otáčanie koliečka na strope teplý/studený vzduch, ale nenašiel som motorček na prepínanie polôh prúdenia vzduchu. Treba odobrať celý tapacírung, aby som sa k nemu dostal??? Resp. vie niekto, ako to má celé fungovať, načo sú tie tlačítka na strope ventilátor 1,2,3??? Ďakujem
VW T5 Caravelle 2,5TDi, 96kW, r.2007

T5 - Problémek s topením 27. led 2015 07:35 #150499

• LukášV
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
Diagnostika píše něco?
Co jsem pochopil, tak tam máš vzadu klasické servoklapky jako u topení s automat. klimou.
Ty klapky dost často odchází. Já měnil už všechny v celém autě. Jelikož mi nejde zobrazit ten poslední obrázek, kde má být nejspíš foto zadního výparníku, tak nedokážu posoudit, zda to máš zcela stejné jako u automatu.

U automat klimy to vypadá takhle. Uplně nahoře je vidět modrá kostička - druhý servomotor, který ovládá topení na nohy nebo do stropu.
Více u mě v tématu www.transporterclub.cz/forum/19-moje-aut...ltivitamin?start=105
T5 Multivan 2.5TDi RNS510, Bixenon, 20'' OZ 275/40/20, Thermo Top C + Thermocall GSM, Air Top 3500,...
Serie 128kw/400Nm
Stg.I 155kw/460Nm
Stg.II 173kw/480Nm
Stg.III 201kw/578Nm

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
Poděkovali: Richard

Naposledy změněno: od LukášV.

T5 - Problémek s topením 24. čec 2015 22:32 #157487

Taky mám ještě problém ze zadním topenim :( diagnostika piše tuším v137 rozdělování vzduchu mezi spodem a stropnici. Servomotorek jsem vymenil a stále nefunguje, závada zustava :( s kousek jsem ho i misto toho druhého na rozdělování teploty a tam funguje. Klapka jde lehounce ale ani jeden, že tři my tam nefunguje asi nějaký problém v kabeláži. Nevím neresil někdo? Diky

T5 - Problémek s topením 26. čec 2015 01:23 #157535

Neví nikdo, nikdo to neřešil :(

T5 - Problémek s topením 27. čec 2015 08:35 #157571

Pojistky jsou ok, jinak vse ostatni funguje. Jen tak zavada zustava a nejde mi to rozdeleni vzduchu :(

Topení v zadní části 02. lis 2015 21:22 #159869

• Luckies
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím přátele Tček
měl bych na váš otázku týkající se topení v v zadní části.
Transporter 2.5TDI Long 2004
Když ho zapnu, tak fouká pouze studený vzduch a regulací teploty můžu kroutit jak se mi zachce a bezezměny.
Na co bych se měl podívat a soustředit ? :blink:
Děkuji :)

Topení v zadní části 03. lis 2015 21:33 #159904

Já měnil motorek ovládání.
Volkswagen Transporter T5 2.5 TDI 96kW Long 4motion
Hyundai i10

Vygenerováno za 0.238 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/