Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Problémek s topením

T5 - Problémek s topením 08. lis 2015 10:27 #160067

  • Luckies
  • Avatar uživatele Luckies
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Dnes jsem koukal, kde co je.
- stupně 1234 fungují
- přepínání kudy má foukat funguje
- knoflík regulace teploty v zadní části na můj vkus má moc volný chod ( ví někdo jak proměřit?)
- klima téměř mrazí
- potrubí pod autem ledové a horké
Ovšem teplý vzduch nemůžu nikde dohnat.

Můj favorit je tedy regulace teploty avšak jsem byl ujištěn od minulého majitele, že funguje i přes lehký chod.

Děkuji za rady pánové :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 20. led 2016 17:28 #162265

Ahoj, jak jsi dopadl s tim topenim v zadni casti? Co nakonec pomohlo?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 22. led 2016 19:35 #162334

  • Luckies
  • Avatar uživatele Luckies
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
rozebral jsem tu jednotku a byl rozhozený mechanizmuz toho knoflíku na teplotu, ale neopravil jsem to protože je vadný potenciometr ve štelovači teploty

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Luckies.

MOtorek Delphi 04. úno 2016 11:27 #162858

  • kahiss
  • Avatar uživatele kahiss
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim scháním motorek Delphi od zadniho topeni,jsou tam dva jeden na teplotu a jeden na klapku kterej posíla vzduch nad hlavu a nebo do zádu.Nevím kde ho mám nenašel jsem žadbý bazar, ve Wv je drahy.motorek funguje ale zjistil jsem že jedno to ozubený kolečko je v haji.Rád ho od někoho kupím stačí my jenom ten dil s páčkou.klidně oba dva ty motorky.Děkuji za radu nebo za prodej.tel 728667883 nebo mail kahiss@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

MOtorek Delphi 05. úno 2016 08:02 #162897

  • mekie
  • Avatar uživatele mekie
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 159
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 12
Mám celé zadní topení, které jsem vymontoval, protože jsem auto předělával na obytné, když tak pošli SZ, co bys za to dal. Ale v pondělí odjíždím na týden na hory, tak pokud zareaguješ později, budeš muset týden počkat.
Poděkovali: kahiss

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5, Topení, jede na plno dveřní a zadní ventilátor nějaká rada? Čidla ok, řídící jednotka klimatizace v pořádku.... 07. úno 2016 14:48 #162975

Nějaká rada? Už nevím co...

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

MOtorek Delphi 16. úno 2016 20:53 #163505

  • kahiss
  • Avatar uživatele kahiss
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
Už jsem sehnal výměna hotová vše funguje

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problémek s topením 01. bře 2016 21:43 #164357

  • radve
  • Avatar uživatele radve
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, potřeboval bych poradit. Začalo mě zlobit topení v zadní části vozu. Vpředu funguje bez problému. Mám automatickou klimatizaci - Multivan. Po zapnutí zapalování se rozběhnou všechny ventilátory v autě a ze všech výdechů v autě proudí vzduch. Jakmile však nastartuji, tak pak už funguje jen předek, vzadu přestane ventilátor hučet. Vzadu jsem zkoušel různá nastavení od horkého po studený vzduch vč. změny intenzity proudění vzduchu, ale nic nepomohlo. Proběhl jsem pojistky, ty jsou OK. Dneska při zařazení zpátečky se mi topení vzadu na chvíli rozešlo ale jen na chvíli. Nesetkali jste se už někdo s tím?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 01. bře 2016 21:50 #164361

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Asi předřadný odpor, docela běžná věc, je jeden vepredu a druhy vzadu. Ja mam uz 3x vyměněny, mel jsem i jeden opraveny, ale vydržel stejne jen 3roky.
Snad nekdo vloží i fotečku, ja ji nemam.
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 01. bře 2016 22:09 #164365

  • radve
  • Avatar uživatele radve
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Díky za bleskovou odpověď. Zkusím se podívat po fóru, třeba bych něco k němu někde našel. Jsem rád, že vím aspoň co hledat :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 01. bře 2016 23:19 #164371

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
Vzadu na pravé str.odklop kryt ventilátoru/topení a směrem k zadním světlům uvidíš bledě modrou oválnou krabičku na 2šroubky velikosti dvou krabiček zápalek-to je odpor. Vpředu u spolujezdcových nohou zespod palubky je ten sám-můžeš tedy prohodit a zjistíš hned zda je to tím či samotným ventilátorem. Odpor má z druhé str.žebrování. Good luck!
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 02. bře 2016 00:11 #164374

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Tady uvidíš, jak ten odporný odpor vypadá. Tohle je sice výměna předního, ale jsou stejné.
ladat5.rajce.idnes.cz/Vymena_predradneho...ntilatoru_v_palubce/
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 04. bře 2016 19:35 #164476

  • radve
  • Avatar uživatele radve
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Díky moc za info chlapi. Na web jsem se dostal až dnes, předtím mi to blokoval antivir. Na ty fotky jsem se už díval, podařilo se mi je najít, je to super návod. Snad se na to přes víkend dostanu. Dneska mi topení vzadu fungovalo během jízdy nepřetržitě 45 min., dost mě to překvapilo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 26. dub 2016 21:23 #166486

  • radve
  • Avatar uživatele radve
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Tak nakonec to byly špatné drátky u zadního ventilátoru. Topení už zase funguje :lol:
Jsem rád, že to tak dobře dopadlo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Problémek s topením 27. dub 2016 01:06 #166498

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Jak špatné drátky? Zoxidované konektory, nebo jak?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.196 sekund

Login