Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Topení v Caravelle T5

Topení v Caravelle T5 13. lis 2015 18:48 #160221

Ahoj.
Prosím o radu/nápad.Mám 3 zónovou klimu/topení a vzadu pro cestující nastaveno 16 stupňů
fouká jen horký vzduch souběžně ve předu na 16 stupňů hodně studený vzduch.
Po pročtení příspěvků jsem nic podobného nenašel,tak se omlouvám neni kam přiřadit.
Nemáte náhodou někdo skušenost,neřešil někdo?
Diagnostika nehlásí nic.
Prosím o radu.
Díky.R.J.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od romanjelen.

Topení v Caravelle T5 13. lis 2015 22:35 #160230

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Romane, máš to v digitálu?
Pokud ano, vidím to na zadní servomotorek.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topení v Caravelle T5 14. lis 2015 06:16 #160239

Mám digi.Právě oba fungujou a klapka jde taky lehce. :S Na 16 stupínků vedro a překlopí se až na lou
a topí to o trošku méně.A ještě k tomu odešla klima již po třetí prorezla trubka ale to zatím nevím ještě kde
ještě to hledám.Prostě nádhera.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od romanjelen.

Topení v Caravelle T5 14. lis 2015 12:19 #160244

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
Kontrolavat teploty v měřených hodnotách v jednotce klimatroniku-některé teplotní čidlo může ukazovat špatnou teplotu , popř. udělat základní nastavení klapek .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topení v Caravelle T5 14. lis 2015 14:08 #160248

Moc dík vyzkouším a dám vědět jak to dopadlo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topení v Caravelle T5 15. lis 2015 22:55 #160276

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Držím palce!!
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topení v Caravelle T5 04. pro 2015 15:12 #160810

Ahoj.
Tak dnes konečně připojeno na diagnostiku a výsledek nula. :(
Žádná závada,teploty ukazují plus mínus na dva stupně,a klapky
se pohybují jak mají.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topení v Caravelle T5 08. led 2016 23:08 #161837

  • zaty
  • Avatar uživatele zaty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj romane, nejspíš mám stejný problém :-( Topeni blbne chvili fouka teply chvilku studeny už nevím co s tím ! :-( ŘJ klimy mi piše závadu : vadná ale to se mi nezdá . zakladni nastaveni jde udělat , akční členy taky , teploty ukazují plusminus stejně. jinak mám T5 2005 1,9 77kw climatronic 7H2 907040B Jestli na něco příjdeš dej prosím vědět. Díky moc Zaty :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topení v Caravelle T5 11. led 2016 15:30 #161904

Ahoj Zaty.
Teď přes zimu jsem se tomu nevěnoval,ale zjistil jsem,že stropníma výdechama
to fouká jak má tedy studený.Vychladit prostor pro 8 pasažérů to ale nestačí.Snad to tak není z výroby,to bych se styděl,že neumím ovládat svůj auťák ostuda. Tím u podběhu to stále přitápí.Na oplátku když přijdeš na něco Ty tak písni.R.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od romanjelen.

Topení v Caravelle T5 11. led 2016 22:07 #161928

  • jimi_91
  • Avatar uživatele jimi_91
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 197
  • Karma: 7
  • Obdržená poděkování 20
Tak mě napadá, že pokud byla provedená diagnostika a základní nastavení a vše proběhlo jak mělo .. nemohlo se stát, že servo jede jak má ale je vyvlíknuté z klapky? Že by klapka stála na místě ale servo jelo ? a co se týče toho zadního.. máš-li ve stropnici ovládání pro zadní trakt ( klasické né-digitální) .. dost často ty ovladače stačí vytáhnout a očistit odporovou dráhu (funguje to jak potenciometr)
VW Transporter T5 SHUTTLE 2.5 TDI 96 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topení v Caravelle T5 12. led 2016 09:06 #161940

Ahoj.
Nastavení a teploty vše v poho tak jak má.
Táhla vzadu pro horní a dolní ofuk nacvaknutý.
Mám odkryto,sedím vzadu ubírám a přidávám teplotu,
a normálně chodí. :unsure: Klapka je slyšet jak bouchá,když ji překlápím ručně.Dole teplo :( a nahoře studený tak jak má.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od romanjelen.

Topení v Caravelle T5 12. led 2016 23:33 #161966

  • zaty
  • Avatar uživatele zaty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 2
zatim jsem se k tomu nedostal :-( musím ještě nastudovat jak to vlastně ma fungova. každopadně jak na něco přijdu pisnu. zatím díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Topení v Caravelle T5 27. led 2016 20:45 #162545

  • zaty
  • Avatar uživatele zaty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 2
Tak jsem se na to konečně mrknul. opravil ŔJ. klimy ( studenak ) a zatim frči jak ma. po 2000km si v zadu nikdo nestěžoval. :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.141 sekund

Login