Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Porucha KLIMA, Webasto, rádio a ovladače

Porucha KLIMA, Webasto, rádio a ovladače 27. úno 2018 10:46 #182487

• Pajos2
  • člen clubu
  • Golf Plus 1,4 Tsi, Superb II 1,8 Tsi s 2 motorem :) VW T5 Multivan 2,0 Bitdi, 132 Kw
Zdravím všechny, Mutivan T5 2,0 132Kw, přestala mi fungovat klima, netopí, nefouká ALE! po nastartování občas problikne, najede na 2 sekundy a zase zhasne a vypne, nesvítí ani podsvícení ovladačů na klimě, Problikává osvětlení ovládání posuvných dveří - ale fungují, pokud zapnu rádio, hraje normálně, ale pokud je vypnuté, opět jakoby se odpojovalo a připojovalo - zmizí a zase se objeví hodiny, nejde ani ovládat na volantu. No mazec a kolotoče :blink:
Byl jsem s tím u známého na diagnostiku a výsledek viz přiložené fotky. Kontrola všech pojistek a všechny v pořádku.
Elektrikář, který bohužel má moc práce předběžně říkal, že by to mohlo dělat Webasto. Že ho máme zkusit odpojit a mělo by to ostatní normálně fungovat. Je prý někde zespodu auta, ale kde? :huh:
Vytouženého Mulťáka mám teprve 3 měsíce, tak z toho mám docela husinu :(
Dávat ho do autorizáku bych chtěl jako poslední možnost .
Prosím tedy o případnou radu, díky moc.P.

diagnostika.jpg
Poslední úprava: 27. úno 2018 10:50 od Vendys. Důvod: vložení fotky do příspěvku
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Porucha KLIMA, Webasto, rádio a ovladače 27. úno 2018 21:29 #182503

• jjirka
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 55
V první řadě bych zkusil jinou diagnostiku - VAG COM , SUPERVAG , VAS . Tyhle uni diagnostiky a konkrétně WOW nejsou to pravé ořechové - mimo jiné ji mám taky .
Následující uživatel poděkoval: Pajos2

Porucha KLIMA, Webasto, rádio a ovladače 28. úno 2018 09:37 #182514

• Pajos2
  • člen clubu
  • Golf Plus 1,4 Tsi, Superb II 1,8 Tsi s 2 motorem :) VW T5 Multivan 2,0 Bitdi, 132 Kw
OK, díky, zkusím :)
Vygenerováno za 0.204 sekund

Login