Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Auto netopí, nefouká vzduch z ofuků, ale ventilátor běží

Auto netopí, nefouká vzduch z ofuků, ale ventilátor běží 13. led 2013 23:15 #111414

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
To je vpořádku, jsou dva systémy. U mě je to třeba tak, že buď svítí AUTO nebo ECO.
Jiný systém je, že buď svítí jenom AUTO, anebo AUTO i ECON dohromady. Pokud tedy jezdíš AUTO a ECON, klima neběží. Pokud jenom AUTO, klima běží - a zbytečně.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Auto netopí, nefouká vzduch z ofuků, ale ventilátor běží 14. led 2013 14:30 #111450

  • Petr36
  • Avatar uživatele Petr36
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 80
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 6
Tak filtr vyměněn, byl jsem to projet na delší vzdálenost a je to ok. I vzadu po ohřátí vše funguje jak má. Tak jsem rád, že nemusím měnit ty modrý bazmeky. Od teď už budu kontrolovat ten filtr častějc. Každopádně ještě jednou dík. Hřeje a fouká jako fík. OK!
T5 Multivan 2,5 128kw BPC, 2007

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Auto netopí, nefouká vzduch z ofuků, ale ventilátor běží 11. čen 2021 07:37 #202484

Ahoj, ja mam trochu jiny problem, zadni ventilator mi fouka silne, ale vzduch nevychazi z vydechu na hlavu - ty prostredni tri obdelnikovy vyfuky v 2. a 3. rade vzadu. U soupacek na nohy to fouka super a taky ofuky bocnich oken ano. Ale kdyz tlacitkem prepnu foukani na hlavy tak z nich nejde nic i kdyz ventilator za deklem huci silne. Nekdo nejaky tip?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.195 sekund

Login