Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí

Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 08. bře 2012 07:41 #93345

Chlapi mám climatronik. Ve spolujezdcových dveřích jede pořád ventilátor naplno...nejde vypnout. Jede i když vypnu uplně climatronic. A zadní topení jde ovládat jen někdy. Někdy se, například v zatáčce, z jen tak rozjede na plno a jen topí. Nejde regulovat. Čidla jsou povyměňována a VAG píše zkrat na kostru. Nemáte prosím někdo schéma? bude tam nejspíš někde cvaklý kabel nebo už nevím. Panel climatroniku taky vyměněn a tím to není.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 19. lis 2015 23:17 #160422

• Avanta4
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Podle mě minimálně odpory. Jaký máš ten panel climatronicu? Zelený, nebo modrý?
Multivan T5 R32 173 KW

Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 21. lis 2015 00:02 #160443

• lada t5
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
T5 zelený nemá. Nejedná se o historické vwozidlo.................... :cheer: :cheer:
Zelené se dělávaly kdysi dávno, ještě než přišel Cyril a Metoděj. Ti přinesli písmo a modré displeje. :cheer:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Poslední úprava: 21. lis 2015 00:04 od lada t5.
Následující uživatel poděkoval: Vendys

Re:Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 27. led 2016 20:30 #162543

• Canamdriver
  • Uživatel
Ahoj mam stejny problem, jak jsi to vyresil? El svazenka pod kobercem?

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk

Re:Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 31. led 2016 19:28 #162664

• Canamdriver
  • Uživatel
Crossofsnowfun napsal:
Chlapi mám climatronik. Ve spolujezdcových dveřích jede pořád ventilátor naplno...nejde vypnout. Jede i když vypnu uplně climatronic. A zadní topení jde ovládat jen někdy. Někdy se, například v zatáčce, z jen tak rozjede na plno a jen topí. Nejde regulovat. Čidla jsou povyměňována a VAG píše zkrat na kostru. Nemáte prosím někdo schéma? bude tam nejspíš někde cvaklý kabel nebo už nevím. Panel climatroniku taky vyměněn a tím to není.
Prosimte vyresil jsi ten problem s tim topenim naplno? Mam stejny problem uz jsem v koncich

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Vygenerováno za 0.172 sekund

Login