Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí

Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 08. bře 2012 07:41 #93345

Chlapi mám climatronik. Ve spolujezdcových dveřích jede pořád ventilátor naplno...nejde vypnout. Jede i když vypnu uplně climatronic. A zadní topení jde ovládat jen někdy. Někdy se, například v zatáčce, z jen tak rozjede na plno a jen topí. Nejde regulovat. Čidla jsou povyměňována a VAG píše zkrat na kostru. Nemáte prosím někdo schéma? bude tam nejspíš někde cvaklý kabel nebo už nevím. Panel climatroniku taky vyměněn a tím to není.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 19. lis 2015 23:17 #160422

  • Avanta4
  • Avatar uživatele Avanta4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 114
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 4
Podle mě minimálně odpory. Jaký máš ten panel climatronicu? Zelený, nebo modrý?
Multivan T5 R32 173 KW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 21. lis 2015 00:02 #160443

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
T5 zelený nemá. Nejedná se o historické vwozidlo.................... :cheer: :cheer:
Zelené se dělávaly kdysi dávno, ještě než přišel Cyril a Metoděj. Ti přinesli písmo a modré displeje. :cheer:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Vendys

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lada t5.

Re:Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 27. led 2016 20:30 #162543

Ahoj mam stejny problem, jak jsi to vyresil? El svazenka pod kobercem?

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 31. led 2016 19:28 #162664

Crossofsnowfun napsal: Chlapi mám climatronik. Ve spolujezdcových dveřích jede pořád ventilátor naplno...nejde vypnout. Jede i když vypnu uplně climatronic. A zadní topení jde ovládat jen někdy. Někdy se, například v zatáčce, z jen tak rozjede na plno a jen topí. Nejde regulovat. Čidla jsou povyměňována a VAG píše zkrat na kostru. Nemáte prosím někdo schéma? bude tam nejspíš někde cvaklý kabel nebo už nevím. Panel climatroniku taky vyměněn a tím to není.

Prosimte vyresil jsi ten problem s tim topenim naplno? Mam stejny problem uz jsem v koncich

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jede pořád ventilátor ve dveřích a zadní topení jen topí 05. úno 2022 17:01 #205244

Ahoj ve spolek... vyřešil tu někdo stále běžící zadní ventilátor? Celý den se. s. tím sejrim a výsledek nikde, poslední možnost jednotka ve stropu, nebo kabeláž. Dik za postřehy
VW Multivan 2,5TDi 128kw,2003
Mišák Pajero 2,5td off-uprava
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotky do příspěvku.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.159 sekund

Login