Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Horní uložení předních tlumičů

Horní uložení předních tlumičů 16. bře 2017 21:52 #174907

Ahoj vespolek, rychlej dotaz. Byl jsem se v bazaru podívat na jednu Caravellu, všechno fajn, jen mě zarazila jedna věc: na místě nebo při pomalý jízdě, když otočím volantem, tak volant začne vibrovat a poklesnou otáčky motoru (lehce). Když je vypnutý motor, tak při cuknutím volantem ze strany na stranu narazím na "tvrdý" odpor. Bazar tvrdí, že to dělá horní uložení předních tlumičů. Mohlo by být, nebo mám hledat problém jinde?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Horní uložení předních tlumičů 22. bře 2017 00:02 #175021

  • WIK
  • Avatar uživatele WIK
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 141
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
..Zdarec , tak to ted´ také řeším, dle opraváře, vše raději výměnit za nové. Není to moc drahé, ale čistit to ,může to býti rezavé a zpuchřelé ,obě strany -nové ,po dnešní konzultaci ,také měním. Wik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Horní uložení předních tlumičů 25. lis 2019 19:51 #195385

Zdravit vsechny majitele Técek nedavno jsem si udelal taky radost a poridil starsi 2,5tdi 96kw i kdyz jsem si mnohokrat cetl vase rady, zkusenosti nedalo mi to a musel jsem ho i pres vsechny problemy mit take. No nedavno mi odeslo hrebenove rizeni tak jsem kupoval repas vse ok po geometrii mi zaclo pri tocenim volantu lupat docela dost hlasite , vse naznacovalo ze to vydava rizeni takze vymeneno za nove jeden den dobry dalsi den jsem udelal zase geometrii sjedu ze zvedavku a ihned to same lupani pri jizde se to neprojevuje nevite nekdo neco ? Podotykam poloosy vymeneny, cepy, tyce... posledni co me napada je horni ulozeni. Zvuky to vydava pouze pri zatezi kdyz to zvednu ani tuk. Kamkoliv dam ruku tak to jde citit, rozleha se to na rizeni-prevodce , tak i na obou pruzinach poradi nekdo ? Jsem tu novej snad to sem patri

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Horní uložení předních tlumičů 26. lis 2019 08:38 #195394

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Tak pokud je vše ostatní nové,tak už zbývá to horní uložení,není to zase taková položka.
To lupání je takové s jako by s ozvěnou,od toho jak se posouvá pružina po horní misce co je pod ložiskem.
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Horní uložení předních tlumičů 01. pro 2019 16:16 #195467

Vymeneno, a lupani stale je.nema nekdo jinou zkusenost

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.188 sekund

Login