Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Problém s posilovačem řízení Multivan

Re:problém s posilovačem řízení Multivan 21. bře 2015 18:03 #152743

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
Tak pleť košiky ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problém s posilovačem řízení Multivan 22. bře 2015 09:30 #152763

Zdravím Vás ... budete vedieť prosím niekto reagovať na moju prosbu o radu, ktorú uvádzam v predchádzajúcom príspevku?
Ďakujem pekne
VW T5 Caravelle 2,5TDi, 96kW, r.2007

problém s posilovačem řízení Multivan 22. bře 2015 09:45 #152766

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Mě napadá snad jen jestli ti neprokluzuje řemen na servopumpě, ale to by platilo jen pro motorizaci 1,9. Bohužel jsem se nikde nedočetl, co máš za motor.................
Pokud se ti toto děje u 2,5, asi už jen výměna servopumpy...................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

problém s posilovačem řízení Multivan 22. bře 2015 10:56 #152770

• Petr36
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 6
To co píšeš mi potkalo ještě na záruku, posilovač chvilku šel, chvilku vůbec. Byla vyměněna servo pumpa. Teď jsem měnil znovu, servo dost kvílelo a kapalina místo zelené, černá. Takže si myslím, že se výměně serva nevyhneš. Pokud se nepletu ten servoolej by měl být pod číslem GOO4000M2 (zelený) když tak mi někdo opravte.
T5 Multivan 2,5 128kw BPC, 2007
Poděkovali: Richard

Naposledy změněno: od Petr36.

problém s posilovačem řízení Multivan 23. bře 2015 13:08 #152847

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51

Je to tohle
Přílohy:

problém s posilovačem řízení Multivan 21. zář 2015 19:44 #159023

• Paja01
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 2,5 128kw
  • Obdržená poděkování 0
Mám 128kw 2003 280tis. a při zatáčení vpravo (jenom, doleva to nedělá) mi servo kňučí a jakoby se cuká, drhne, nebo jak bych to popsal.
Zdá se mi, že špatné čerpadlo by to dělalo na obě strany.
Při rychlejší jízdě (od cca 20km/h) to nedělá, jede rovně a vůbec OK.
Čím to může být ?
Díky za názory

problém s posilovačem řízení Multivan 08. led 2016 11:13 #161803

• Paja01
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 2,5 128kw
  • Obdržená poděkování 0
Tak byla příčina v horním uložení tlumiče.
Servo sice kňučí dál, ale to je prý normální (není to zas tak moc).

Servo řízení 05. čec 2016 11:47 #168573

Dobrý den, mám Transporter T5 1.9 tdi chci poprosit o radu podařilo se mi dolít nádržku na servo řízení pravděpodobně jiným olejem než má být protože i přes to že mám mezi ryskami tak při řízení je slyšet lupání nebo křupání nevím jak to charakterizovat chci se zeptat je mozné vytáhnout nádržku stříkačkou dolít projet a zas vytáhnout a dolít nebo musím někde ze spodu odpojit válec řizení a vypustit vše? ani popravdě nevím jak na to prosím moc o radu? Dekuji

Servo řízení 06. čec 2016 18:44 #168588

Ahoj,
taky jsem ted v situaci kdy mi z nadrzky unika olej a byl jsem nucen koupit u OMV nejakou cervenou. Tak jsem ji tam dolil. Bohuzel to tece dale a nevim kde. Do konce tydne musi Multa do servisu :-( Tak se zeptam co to udela, mix cerveneho a zelenho oleje ;-)
T5 Multivan 2008, 2.5TDI, 128 kW, 4Motion - HIGHLINE
B6 Variant 2008, 2.0TDI, 103 kW, 4Motion - HIGHLINE

Servo řízení 07. čec 2016 11:43 #168600

• jimi_91
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 18
Když použiješ jinou hydraulickou kapalinu, tak se asi krátkodobě nic nestane, ale pak to chce celé vypustit a naplnit tou správnou. Každé řízení obsahuje spousty těsnění a atd, které je stavěné materiálově na určitý druh kapaliny a jiné druhy je mohou narušit a atd.

Apofisek: a to lupání/křupání začalo až po dolití nebo i dříve? Ono by to mohlo být i axiální ložisko, které je nahoře na tlumiči. To rádo praská při zatáčení. Aby jsi ho vyloučil, tak zvedni auto na zvedák a s vypnutým motorem otáčej volantem do stran. Pokud bude lupat tak to bude nejspíše to ložisko.

Techdiver: Hydraulické hadice řízení mají spoustu ohybu a tam to rádo praská. Mě to teklo také ale byl to jen vadný o-kroužek přímo na řízení. Tak mrkni třeba tam.
VW Transporter T5 SHUTTLE 2.5 TDI 96 kW

Servo řízení 08. čec 2016 12:02 #168616

Dekuji moc za odpovědi dnes jdu do práce kouknu na to a ozvu se a to lupání začalo když jsem dolil tou kapalinou :(

Problém s posilovačem řízení Multivan 11. čec 2016 09:05 #168693

Tak to vypada, ze povolilo nekde tesneni u hadice. Takze oparva dnes. Vymena kapaliny ;-) Snad bude vse ok.

Tak spatne tesneni, na jedne hadici a ke vsemu tece cerpadlo k servu :-(
T5 Multivan 2008, 2.5TDI, 128 kW, 4Motion - HIGHLINE
B6 Variant 2008, 2.0TDI, 103 kW, 4Motion - HIGHLINE

Naposledy změněno: od techdiver.

Problém s posilovačem řízení Multivan 30. bře 2020 00:54 #197023

• CoolTE
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Katastrofa. Na mé T5 krabici mi začalo kvílet řízení. Pod autem tři malé tečky oleje. Nechal jsem si to ocenit zde: repaserizeni.cz/46677-transporter a řekli mi 5300 Kč. Teď se mi to opravdu nehodí, když jsem doma na 70% mzdy. Nemůže být problém jinde? Za každou radu děkuju. Nechci to platit.

Problém s posilovačem řízení Multivan 01. dub 2020 12:57 #197067

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 36
Nevim co je soucasti repase, ale nove bude stat tak 20kKc, takze za tu cenu by to asi nebylo spatny pokud to tam jen das s odvezes.

Tezko ale rict co se stalo, treba ti jen postupne vykapal olej kvuli nejake netesnosti na hadici, takze nejdriv zkotroluj nadrzku a zjisti odkud to kape.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Vygenerováno za 0.257 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/