Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 tlumiče / podvozek

T5 tlumiče / podvozek 28. lis 2010 17:34 #56397

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
pro ty co by chteli original tlumiče ktere se montuji už z vyroby je šance koupit kompletni sadu předku i zadku s pružinami i bez cena je neco kolem 500eur za sadu. Jedna se o přestavbove sady kdy z nejeteho auta jsou demontovany a na vozidlo dodany bud pneu měchy nebo zesilene pro sanitni vozy.V součastne době tu sice nemam ani kus ale je furt šance pro ně zajed k zapadnim sousedum a par sad dovest.Vše je opravdu fung nove nezaprašené prodano 10 sad a všicni max spokojenost. Figl je v tom že je prodavam jen s montaži a pak nesu plnou zaruku.předni pružiny moc neodchazi tech tu mam 3 sady kdyby nekdo potřeboval.Jinak co se tyka kvality jinych tlumiču před 3 mi roky jsme montovali MONROE a BILSTAIN a nikdo si nestěžoval na kvalitu ale věřim tomu že mužou byt vadne cele serie a pak to kazi dojem z cele značky.Muže jit i o decela dobrou kopii. Mam tu sady na T4 MONROE koupene velmi levně přes e-šop ale nefunfujou ani 1000km!!! to same plagiaty ložisek SKF. to sem se zas zakecal.už du cosi robyt bo je nedela a ja su zaz pod zvedakem.Všechny auta jsou mrdky a jebky pojebane !!! všechny :twisted: :evil: :twisted:
P.S. omlouvam se ale už mi jeb................... #-o
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 tlumiče / podvozek 09. led 2011 09:11 #60680

• dive1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
zdravim.
chcem sa opytat ,idem menit tlmice predne aj zadne. Je treba vymenit aj pruziny alebo ako zistim ze su zle pruziny? dik za odpovede

T5 tlumiče / podvozek 09. led 2011 18:53 #60731

• karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 28
pružiny měnit musíš / měl by jsi...pokud:
jsou prasklé
kus pružiny chybí (ukončení)
jedna strana auta je evidentně jinak výškově posazená
máš najeto moc km a auto bylo přetěžované

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

T5 tlumiče / podvozek 13. led 2011 19:04 #61179

drobis napsal: zdravím pánové, tak se mi stala nemilá věc na transportéra jsem asi před 10 tis km scháněl tlumiče a byli mi doporučeny billstein B4 no a co se nestalo po 7tis km přední tlumiče uplně odešli. a odešli i lidem co mi je doporučili , je tam prý výrobní vada ,ale týká se to jen předních tlumičů.auto je na ně asi těžké. a teď čekám na sachsy a snad to bude lepší , uvidíme . psal jsem to jen aby jste je zbytečně nekupovali je z tho pak člověk trochu zklamaný . zdravim

S tlumičema Billstein mam naprosto stejnou zkušenost... Dával jsem je v červenci v roce 2010 a p zhruba 7tis km byli uplně na sračku... :( Takže mě čeká taky reklamace... A Billsteiny už nechci ani vidět...
Plyš
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor

T5 tlumiče / podvozek 17. led 2011 21:31 #61621

Tak já budu taky měnit zadní tlumiče na T5 4 motion má někdo typ na jaké produkt se zaměřit díky moc :help
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

T5 tlumiče / podvozek 17. led 2011 21:55 #61625

Je to 14dni, xo jsem delal komplet spodek:

predni tlumice
predni pruziny
desky kotouce
zadek to samy

cepy ramen, spodni, rizeni, stabiky - proste komplet - original dily i s praci 26.000,-. (6hodin prace).
(original tam jsou pruziny a tlumice sachs).

Na tyhle diry, co ted jsou na silnici se to fakt hodi.
Multivan T5 128kW 4motion, 4.svody

T5 tlumiče / podvozek 17. led 2011 22:37 #61629

• dive1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
to sa mi zda slusna cena. kolko si dal za tlmice a pruziny na predok aj zadok?

T5 tlumiče / podvozek 17. led 2011 23:50 #61631

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 28
pokud by někdo chtěl origo př. + zad. pružiny na T5,tak kámoš je zdemontoval z auta na cca 1000km...a dával sportovní podvozek...případně se mohu zeptat na cenu.

VW T1/09.1962/22kW

info@ahcl.cz

T5 tlumiče / podvozek 18. led 2011 21:52 #61735

dive1 napsal: to sa mi zda slusna cena. kolko si dal za tlmice a pruziny na predok aj zadok?

10k. jsou to ty novejsi se trema pruhama, puvodne jsem tam dva, je to trochu tvrdsi nez to bylo
Multivan T5 128kW 4motion, 4.svody

T5 tlumiče / podvozek 19. led 2011 17:31 #61764

Zdar chlapi prosim vás máte nekto typ na značku zadních tlumičů pro T5 caravelle long 4 motion, nechci žádnej tuning zajímá mě klasika tlumič ale né levnej póvl, určitě neco osvědčenýho
diky
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

T5 tlumiče / podvozek 19. led 2011 20:18 #61785

• dive1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
to sa mi zda slusna cena. kolko si dal za tlmice a pruziny na predok aj zadok?[/quote]

10k. jsou to ty novejsi se trema pruhama, puvodne jsem tam dva, je to trochu tvrdsi nez to bylo[/quote]
To 10k je akoze 10 tisic ceskych kacek? :-k videoguard\n

dive1\n

Naposledy změněno: od dive1.

T5 tlumiče / podvozek 19. led 2011 20:21 #61787

• dive1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1

karlosVW napsal: pokud by někdo chtěl origo př. + zad. pružiny na T5,tak kámoš je zdemontoval z auta na cca 1000km...a dával sportovní podvozek...případně se mohu zeptat na cenu.

Ak mozes skus sa opytat na cenu. Mam Multivan 03 128kw predny nahon.

T5 tlumiče / podvozek 19. led 2011 20:23 #61788

• dive1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1

videoguard napsal:

dive1 napsal: to sa mi zda slusna cena. kolko si dal za tlmice a pruziny na predok aj zadok?

10k. jsou to ty novejsi se trema pruhama, puvodne jsem tam dva, je to trochu tvrdsi nez to bylo

To 10k je akoze 10 tisic ceskych kacek? :-k videoguard\n

dive1\n

T5 tlumiče / podvozek 19. led 2011 20:34 #61790

• Mates
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Ano 10 000,-Kč.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

T5 tlumiče / podvozek 20. led 2011 09:22 #61838

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 28

dive1 napsal:

karlosVW napsal: pokud by někdo chtěl origo př. + zad. pružiny na T5,tak kámoš je zdemontoval z auta na cca 1000km...a dával sportovní podvozek...případně se mohu zeptat na cenu.

Ak mozes skus sa opytat na cenu. Mam Multivan 03 128kw predny nahon.

Cena za přední a zadní pružiny je 4000,-
přední pružiny mají 1x žlutý a 3x šedý proužek
zadní pružiny mají 4x žlutý proužek

VW T1/09.1962/22kW

info@ahcl.cz

Vygenerováno za 0.223 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/