Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Transporter T5 skřín 3místa

Transporter T5 skřín 3místa 21. srp 2016 21:12 #169785

  • Honzakk
  • Avatar uživatele Honzakk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj chlapi,
jsem uplně nový jak tu tak u VW přešel jsem od MB,
zakoupil jsem T5 2008 1.9 75KW 3 místa mám v planu predelat na malinkýho bydlíka,
první dotaz mohu vyndat přepážku za sedačkami?
Potom kdybych koupil otočné sedačky z mutivanu budou tam pasovat a co ruční brzda?nyní je uchycená k sedačce a pokud se bude otáčet??co s ručkou?
a existují otočné dvojsedačky?
A je možné legálně dodělat okno do zadní částí karoserie popř. i střešní?
Jsou nějaké firmy ? nebo lze legálně udělat sám?
A poslední otázka kde nakupujete veci na T5 např.sedačky otočné konzole kempigové věci atd...soukromá inzerce nebo jsou nejaká vrakovistě či tutová místa?
JEŠTĚ JEDNOU SE OMLOUVÁM ZA MOŽNÁ TRAPNÉ DOTAZY NEBO STÁLE SE OPAKUJÍCÍ?
DĚKUJU KLUCI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Honzakk.

Transporter T5 skřín 3místa 22. srp 2016 07:12 #169790

  • mekie
  • Avatar uživatele mekie
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 159
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 12
tyhle informace hledej v campingu www.transporterclub.cz/forum/63-camping
Jinak v rychlosti - otoče v obchodech s campingovými potřebami. Dávají se mezi podstavec a sedadlo, na ruční brzdu existuje adaptér, který je součástí otoče řidiče, otoče na dvojsedačku existují. Otoče z Multivanu do druhé řady jsou do kolejničky, ty nikam nedáš. Ty do první řady samozřejmě jdou namontovat místo normálních, ale je to strašnej ranec. Ostatní je trochu složitější, tak si přečti nejdřív diskuze v campingu. Pokud chceš víc informací a podrobněji, tak hledej na www.caravan24.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mekie.

Transporter T5 skřín 3místa 22. srp 2016 12:22 #169798

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Asi bych začal tou přepážkou . Určitě bych navštívil dopravní inspektorát a zeptal se tam jaké podmínky jsou potřeba splnit pro demontáž přepážky z nákladního vozu a možnou přestavbu na obytný vůz.
Sedačky : Přední sedadla není problém udělat otočné viz info zde : www.transporterclub.cz/forum/37-karoseri...eni-otaceni?start=15
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T5 skřín 3místa 23. srp 2016 20:22 #169832

  • Honzakk
  • Avatar uživatele Honzakk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Chlapi dekuju moc i za ty odkazy az neco pokoupim a nebudu vedet jak namontovat ozvu se :) dekujuHonza

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T5 skřín 3místa 03. zář 2016 19:15 #170084

  • čelda
  • Avatar uživatele čelda
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec....
U T5 2005 vpředu mám jednosic řidič a jednosic spolujezdec.....
Samotný sedák sedačky už je našrot....tak bych ho chtěl přehodit s tím vedle..jen samotný korpus s polstrováním.....už jste to někdo dělal...?? pasuje to..??
koukal jsem zespod a korpus se sedákem mají vždy 4 hvězdicové šrouby......ale docela velké..to bude oříšek sehnat na to bit...
Dík.
VW T5 2.5 96kW 6kv.bufík,klima

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od čelda.

Transporter T5 skřín 3místa 12. zář 2016 19:09 #170317

  • Honzakk
  • Avatar uživatele Honzakk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
tak opět ahoj :(
dnes jsem zašel na město na DI s prosbou mam T5 3 místný neprosklený transporter chci odstranit přepážku legálně a přidat sedadla,pán mi řekl že s přepážkou nebude problém ale sedadla ???jesi mám uchyty v podlaze a uchyty na pásy pokud ano zajet do vw aby mi to dali písemne že tam opravdu je a pak muzu pokracovat.....napul vesely napul zklamany jsem jel dom na origo podlaze byla drevená podlaha (šikulácky přinýtovaná asi 20 nýtama :sick: :evil: predchozí hovátko!!) no nic podlahu jsem uspesne dostal z auta pod ni megačurbes ale žádná res ...ale na podlaze kde nic tu nic nemám tucha ani jak by to melo vypadat 6 zavitových děr na kotvy to asi nebude a jinak tam nic není!! :( a kotevní místa pro pásy to jsou ty zavitvé díru začátku a na vrcholu lemu???
no vysledek je že jsem tedy totálně v pr....
co ted chlapi!!!z auta jsm mel hroznou radost ze si splnim sen a ono tohle aut je v supr stavu jeste jsem ted nechal udelat velkej servis rozvody oleje napravy ulozeny tlumicu vejfuk kabina a kastle moc pekná a ted tohle!!!
zatim jsme s manzelkou jen dva ale na prckoj se pracuje a co s trimistnou dodávkou vozit decko na dvojsedadle s manzelkou se mi moc nechce....achjo....nechce nekdo transportera za multivan ?? B)
jeste se zeptám kdyz mám neprosklenou dodávku muzu do ní dát šoupačky s oknem aniž bych musel jít za moc ochotým pánem DI??nebo aspon dodelat okno za řiďiče?
díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Honzakk.

Transporter T5 skřín 3místa 12. zář 2016 19:56 #170319

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
uchyty do podlahy se daj dodelat, sezen si je nekde na vrakaci a namontuj...a co se tyce sedacek, myslim ze kdyz mas v tp 3 mista tak muzes mit vepredu dve a dozadu si das jednu..., ale s dalsim rozšiřováním to myslim nepujde pac mas dodavku a ne osobni verzi a vw ti na to stempl neda...
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011
Poděkovali: Honzakk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T5 skřín 3místa 12. zář 2016 20:40 #170320

  • Honzakk
  • Avatar uživatele Honzakk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj Klubo,
sedime na terase s manzelkou a se psem a užíváme se vlahý večerní vánek v hlavě mě jezdí busík sem a tam a tam....
najednou si říkám podívám se jesi se nestal nějaký zázrak ....otvírám macka najedu na stránky a čtu tvojí zprávu,
nedokážu to posat ale tolik překvapivé radosti jsem nežažil opravdu dlouho,tahle varianta mě absolutně nikdy nenapadla to je uplně nejvíc nejlepší zpráva co jsem mohl dostat nyní se vše uplně měni vepředu já s manželkou a v druhé řadě prcek....jesi se potkáme máš u mě něco pěkného či dobrého!!!Mohu se zeptat ještě jak ty ůchyt vypadají a to se musí přivařit nebo šroubovat a neznáš nějaké vrakoviště zaměřené na tohle,a hele co s pásama ty se u te třetí v druhé řadě dají kam a myslíš že to mužu přestavit bez uřadu vlastně 3 místa tam budou takže co žejo....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T5 skřín 3místa 12. zář 2016 21:02 #170321

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
www.sbazar.cz/transporterT5/detail/18504...er-t5-drzaky-sedacek

vyvrtas diry skrz podlahu akorat zespodu to budes muset cely rozdelat aby ses tam dostal...

a co se tyce tech soupacek tak ty si klidne vymen, nikde neni napsany kolik ma auto oken a i dodavky t5 se delaly s oknem v soupackach...

pokud tam das jednosedacku do druhy rady tak na pravou stranu a pas das na C sloupek
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011
Poděkovali: Honzakk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od klubo.

Transporter T5 skřín 3místa 12. zář 2016 21:18 #170323

  • Honzakk
  • Avatar uživatele Honzakk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Super jeste jednou dekuju, zeptám se asi hodně blbě ta jednosedačka je jedno jaká nebo je daný přesně typ a C sloupek místo na pás je ten závit na konci schodu za šoupačkama že?asi jsou to hloupé dotazy ale nikdy jsem toto auto neměl.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T5 skřín 3místa 12. zář 2016 21:28 #170326

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
pokud vim tak t5/t6 ma jen jednu jednosedacku do druhy rady na pravou stranu...akorat t6 ji ma sklopnou do roviny a ma isofix
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T5 skřín 3místa 12. zář 2016 21:53 #170330

  • Honzakk
  • Avatar uživatele Honzakk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Kouknu po ni...
A chápu to dobře že se dá ta sedačka vycvaknout ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Honzakk.

Transporter T5 skřín 3místa 12. zář 2016 22:03 #170332

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
jo jako ostatne ve vsech t5 v druhy a treti rade
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T5 skřín 3místa 13. zář 2016 11:53 #170338

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1137
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Můj názor je ten, raději se zbavit celoplechu (ten je tak vhodný pro starší bezdětný manželský pár, nebo pro úplně mladé divwočáky) a raději pořídit proskleného (nebo poloproskleného) busa. Odpadnou starosti a možná to ve finále vyjde i levněji a možností na realizaci úprav (kemping či dělník) je habakuk. Toť za mi.
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T5 skřín 3místa 13. zář 2016 20:51 #170345

  • Honzakk
  • Avatar uživatele Honzakk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Así máš pravdu,
ale nad druhou stranu koupil jsem to auto jak na obcasne prevazení vecí ve firme v rodine atd...tak prave na výlety do přirody kempu atd...jsme pres tyden casove pekne v presu a posledni dobou nam to prerostlo pres hlavu a 2 v mesici se v patek vecer seberem a frrr kam nas to zavede koupili jsme matracky naky osvetlení a vzdy nekde v kempu jen na prespaní nebo nekde v prirode malej grill pak zalíst a druhej den zas jinam....takze zádné dálky na x dní týdnů....navíc tohle auto je od známého a vim o nem vse v peknem stavu ted po servise nejezdí denne jen kdyz má práci nebo výleťáckou :)

asi se pustím do prestavby chtel jsem udelat malinkou kuchynku a rockn rolovou postel vse namiru s tím ze v podlaze budou zavitové matky a do nich se to nasroubuje jen na výlet, aby se to dalo kdykoliv vyhodit a hlavne aby to pri jizde nelitalo nebo to nekomu neublizilo....

asi tak nejak za mě ...děkuju za rady a názory
Nemá nekdo naprodej jednosedačku do druhé řady vvw T5?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.173 sekund

Login