Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Vada laku

Vada laku 04. čec 2010 23:33 #46165

  • Dušan
  • Avatar uživatele Dušan Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 0
Tak mám auto už opět přelakované.Doufám,že za rok tam nebudu znova.Při jednání se servisákem s importu jsem se nestačil divit,když mi říkal,že na autě je kvalitní vodou ředitelný lak a když to budu umývat myčkou tak tu modrou smyju pryč.Uznal akorát lak na bočních dveřích kde je problém s klikou,že to ví.Ostatní opravila za své lakovna která to poprvé stříkala,protože na lemech někdo přebrousil základ až na plech a na plechu ta modrá ani držet nebude.5 dveře mi importér radil abych si je nechal spravit(samozdřejmě za sví)protože je to mechanický poškození od kamínků a na to se záruka nevstahuje.Tak jsem nastoupil na prodejce,že si nemíním platit opravu na 2letém autě,protože v takovémhle stavu jsem ještě žádný 2letý vůz neviděl.Nakonec to teda zaplatily oni.Takže nějaké záruce na prorezivění 12 let vůbec nevěřím. Šrouby na rámu mě nakonec po delším jednání vyměnily za nerez,akorát se mi nezdají moc podložky,tak uvidím.Ještě jsem reklamoval CD přehrávač je tam origo.VW. CD to někdy nenačte vůbec a nebo to chvíly hraje a pak vyjede ven a napíše ERROR.S tím jsem vůbec neuspěl.Můj názor byl,že to stačí jen vyčistit protože dřív to šlo normálně,na to mi bylo řečeno,že to neumí a že je to OK.Poslouchám hlavně CD,protože rádio nemá moc kvalitní příjem.Opět po roce mi vyměnily celé sání z důvodu netěsnosti.

Když jsem si před 2léty pořizoval T5 tak jsem si myslel,že si pořizuji kvalitní vůz,ale boužel mě zatim moc svou kvalitou nepřesvědčil.
Tak doufám,že nás není takových více
2.5TDI 128kw 4motion
polo 1.4 Tdi
http://www.fiala-truhlarstvi.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vada laku 06. čen 2016 08:14 #167801

Chci se zeptat na kód barvy T5. Jestli bývá někde standartně napsaný. U Passata ho mám na štítku u rezervy. Na své T5 jsem nic takového nenašel. Nevěděl by někdo? Potřebuji poopravit lak, tak by se mi tato informace hodila. Díky
T5, 2,5TDi, BNZ, 2007

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vada laku 06. čen 2016 10:11 #167803

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
V servisní knížce by měl být nalepený štítek s výbavou a barvou laku.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.155 sekund

Login