Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Zadní výklopné dveře

Zadní výklopné dveře 15. led 2012 22:57 #88134

Tak děkuji velmi fšem poradivším OK! (doufám, že se někde srovnáme :drunken: ) a zatím to vypadá, že vyhrál pan Karel :lol: bo stačilo opravdu pořádně vytřít prach, zbytky maziva a podobný sajrajt z těch kusů a protikusů \:D/ a zatím je klid. Takže tady neplatí osvědčené, že kdo maže ten jede/nevrže :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zadní výklopné dveře 15. led 2012 23:11 #88137

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 33
:lol: paráda...já na to tehdá přišel úplnou náhodou...jinak jsem také poctivě mazal ;)

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Zadní výklopné dveře 27. čen 2012 16:41 #99861

Zdravim,
muj Multak 2004 ma problem s doverem zadnich dveri.
mam tam servo dovirani a samozrejme se to .....

Kdyz otevru zadni dvere tak to servo jezdi s tim jezdcem sem a tam, nekdy na chvilku prestane nekdy nic, nekdy jezdi furt....dokud to nezavru
no a podle toho kde je tak bud ty dvere odtahne od kastle, nebo nahodou pritahne

uz jsem si zvyk zavirat dvere tak na 5-10X :)
nez to odvezu do servisu, nema nekdo podobnou zkusenost?
neda se to nejak snadno seridit?
servo motorek funguje, jen je podle me nejaky cidlo co indikuje otevreny a zavreny dvere mrtvy.

Diky
T5 Multivan 2.5TDi 128kW
Kawa Vulcan 900, 07
Kawa KLR 650, 08

Zadní výklopné dveře 27. čen 2012 20:13 #99862

Mne to robi to iste uz som si zvykol D:_)10
VW Multivan 128kw
VW Polo
Honda FRV
Ford tranzit

Zadní výklopné dveře 27. čen 2012 21:22 #99863

Hele, mohl by to být spínač v otevírání dveří, sice nemáme dovírání, pouze elektrické ovládání dveří na naši Altee a občas zůstane viset zámek a pořád se otvírá a dveře nejdou zavřít. Stačí ručně vrátit z5 výklopné ovládání - znak "S" jako SEAT do polohy zavřeno a je to. Takže bych zkusil kontrolu tam

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?fdgezw
Sent from my iPad using Tapatalk

Zadní výklopné dveře 28. čen 2012 10:14 #99895

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Mám servodovírání pravých posuvek a zadního deklu ... posuvky O.K. ... ale zadní dekl od Zabíjačky blbne ... nepředloženě jsem vedl prodlužku přes zadní dveře ... a v neděli ráno, už excentr nezabzučel, po měsíci se na týden rozmyslel a fungoval a teď je to tak .... že jednou z 20 případů se dovře ... zatím jsem nevypozoroval jestli je to motorkem nebo snímačem ... bo motorek je v prahu a snímač v "zámku" na dveřích ... ale už se do toho brzy pustím a budu zkoumat :) .. uvidíme
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Zadní výklopné dveře 26. pro 2012 10:57 #109949

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Tak jsem se s elektrikářem konečně dokopal k tomu zapátrat proč mi "9 z 10 pokusů" o zavření zadního deklu nesepne servo dojezd a dekl zůstal "pootevřený" .... a závada odhalena ...

V zámku dveří byl uhnilý jeden ze tří pinu konektorů přímo v těle zámku ... a byl vyhnilý i konektor na kabelu ... měď pod bužírkou je zřernalá víc jak 10 cm po kabelu nahoru ... víc už jsme to neukracovali ... bylo by to na výměnu svazku ... tak jsme oškrabali a nápajeli se na místě kam se dalo ještě dosáhnout ... autoelektrikář je šikovný a vybavený ... piny do venkovní konektoru měl, takže ten už je přeskládaný a připravený ...

Původně jsem myslel, že ten vyhnilý protikus konektoru v zámku budeme muset nějak odborně vykunit ... ale když jsem zjistil cenu celého zámku, tak půjde celý nový ... žadné kunění !!!

Proklemováním pinů v zámku dveří jsme simulovali otevírání a dovírání dveří a ejhle motorek bzuní a dovírání jezdí ... jen nějak divně a občas zadrhne .. takže rozborka lišty podlahy a kuchli jsme jsme ten perpetikl co pojíždí s okem ... neskutečný vynález, připadal jsem si jak na začáku 19. století ... konec konců proč vymýšlet něco co už někdo před námi vymyslel :) ... video není moc kvalitní ale pro ilustraci to stačí ... ten váleček vlevo dole je motorek, z nej jde osička s jemným šnekem a přes převod pohání velké bíle plastové kolečko co má obvodu jemné zoubky, jsou tam i dorazy a "chcípáky" pohonu v horní a dolní poloze ... mazec ... navíc je to spočítané, tak že to bíle kolo se točí stále dokolo na jednu stranu, nevrací se, takže opotřebení je ze všech stran stejné ... a na něm už je jen excentr, co točivý pohyb převádí na posuv předozadní a to už pohybuje s okem pro zámek ... mazec

Má to ale jedu vekou vadu na kráse ... celé je to v plastovém pouzdru, které netěsní, samý otvor ve výlisku pro šroubky atd. ... na to že to je na tak exponovaném místě jako je podlaha, lépe řečeno její venkovní lišta, tak jsem čekal "vodotěstnější" provedení .... díky D:_)4 D:_)4 které vzadu v kleci vozím, bylo celé pouzdro plné psích chlupů a prachu ... a jelikož motorek byl po dvou pokusných cyklech rozpálený - tak se obávám, že i když je motorek zapouzdřený tak kolem břitu u osičky prach vlezl dovnitř taky ... po zjištění cený celého nového dílu... není co řešit ... kunění se nekoná ... půjde nový i celý pohon oka v podlaze ...

ve čtvrtek to jedu do D:_)1 objednat, tak pak potvrdím čísla a hlavně ceny ... ty mě opravdu překvapily ... a mile

[youtube:2za040gr]
[/youtube:2za040gr]
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Zadní výklopné dveře 26. pro 2012 23:31 #109988

• Jouda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj, můj problém je obyčejnější, mám obyčejného neelektrického traanďáka. Problém se objeví pouze pokud venku mrzne. Tehdy mi nejdou zavřít zadní dveře, prostě zámek se nezavře a dveře zůstanou pootevřené. Musím s tím mlátit, a až třeba na podesátý se zavře. Jednou za tuhého mrazu jsem to musel vyřečit tak, že jsem to stáh gumicukem a zezadu zaparkoval druhé auto, aby se ke dveřím nedalo dostat. Jak se oteplí, zas to funguje. Letos se to za teplot pod nulou zopakovalo, opět zámek zůstal ve stavu otevřeno.
Poradíte někdo co s tím?
VW T5 2006 1.9 TDi 77 kW
Peugeot 405 break 1.9 td

Zadní výklopné dveře 27. pro 2012 00:19 #109991

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Nemůžeš mít vodu v těsnění?
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Zadní výklopné dveře 29. pro 2012 01:01 #110126

• Jouda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
myslíš v tý gumě, co jde kolem celýho víka? To si myslím, že ne
spíš když zkusím s tím zámkem hýbat, tak nereaguje, při otevřených dveřích jsem zkoušel klíčema ho jakoby zacvaknout, a nezůstane zacvaklý D:_)14
VW T5 2006 1.9 TDi 77 kW
Peugeot 405 break 1.9 td

Zadní výklopné dveře 02. úno 2013 19:14 #112839

• Jouda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
ahoj, nikdo neporadí, co s tím? Dnes opět, venku bylo 6 nad nulou, a já vyrazil na potápění s otevřenými dveřmi, když opět zámek nezůstal zavřený, prostě ta západka nezacvakne a stále zůstává v poloze otevřeno. Mlátil jsem s tím jak zběsilý, no a nakonec sem musel vzít gumicuk, přitáhnout držák dveří k oku v podlaze a jet. Pustil jsem naplno topení i dozadu a po pár kilometrech už stačilo ťuknout a dveře zůstaly zavřený. Po ponoru to samý, opět gumicuk, topit jak šílený a po pár kilometrech už to šlo zavřít.
Co by mohlo být příčinou? Před jízdou jsem celý zámek prostříkal wdčkem, ale evidentně to nepomohlo.
Díky za radu, d:_( s dveřmi přitaženými gumicukem už mě :-AD(A
VW T5 2006 1.9 TDi 77 kW
Peugeot 405 break 1.9 td

Zadní výklopné dveře 02. úno 2013 20:39 #112846

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 33
mno,asi bych ten zámek vyndal,vysušil...a promazal.To WDčko se evidentně nedostane všude kde by mělo.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Zadní výklopné dveře 02. úno 2013 22:19 #112849

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
osobně sice také používám občas WD , ale lepší je Konkor , ten maže na dlouho, i vyvzlínat dokáže lépe ..... Ale nevoní jako WD ...
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw
Přílohy:

Zadní výklopné dveře 05. úno 2013 21:42 #113039

• Jouda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
no já použil to wdčko k tomu, aby se to případně uvolnilo, kdyby to bylo někde zaseklý, ale nepomohlo, vyzkouším to rozdělat
VW T5 2006 1.9 TDi 77 kW
Peugeot 405 break 1.9 td

Zadní výklopné dveře 17. zář 2013 08:07 #126717

• zaty
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Zdravím všechny, Mám možnost koupit T5 za rozumnou cenu jenom mají vzadu lítačky , chtěl bych to předělat na vyklopne ma někdo zkušenost ? Děkuji moc za pomoc.

Vygenerováno za 0.218 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/