Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Tipy na člověka, který dokáže dodělat pár (nejen) elektro věcí?

Tipy na člověka, který dokáže dodělat pár (nejen) elektro věcí? 08. dub 2018 22:12 #183522

Ahoj všem :)
Teprve krátce jsem majitel VW T5 Caravalle. Auto je z roku 2011 a je koupené v Německu. Motorově se jedná o 2.0 TDI a má najeto cca 250 000 km.

Máte prosím tip/doporučení na nějakého spolehlivého mechanika/autoelektrikáře, který by mi do auta dodělal pár věcí, které mi tam tak nějak chybí? Něco z toho možná budou “prkotiny” a bude stačit to nastavit přes VAG. Seznam toho co mě "trápí" zasílám níže.
  • dodělání servo zavírání na šoupačkách a zadních výklopných dveřích
  • dodělání zavírání oken pomocí klíčku
  • dodělání kontroly tlaku v pneu (to nevím jestli auto má - poradíte jak zjistit?)
  • couvací kamera (aktuálně tam jsou jen akustické senzory, ale těch se rád zbavím). S kamerou souvisí asi i montáž zobrazovacího displeje (aktuálně tam je navigace “New York a nějaké číslo - ale té se taky rád zbavím - nevyhovuje mi ovládání).
  • madlo ke stupínku u spolujezdce (Lze toto udělat i u řidiče, nebo to není kvůli bezpečnostním důvodům možné?)

Všem moc díky za rady a případně i za nasměrování na člověka. Ideál Praha a okolí, ale rád si udělám i výlet po ČR :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.157 sekund

Login