Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Přídavné topení-nesepne ventilátor

Přídavné topení-nesepne ventilátor 18. led 2020 14:00 #196096

• Djgas
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Zdravim ,mám dotaz,setkávám se s tím ,ze i když mi prihrev který je napojeny na Thermo Call ohřeje vodu,tak sice climatronic sviti,ale nedělej se ventilátor ,ani nereaguje na zvednutí rychlosti . Snad jednou se mi stalo,ze se ventilátor sepl,aby vyhřál vnitřek ..
Někde jsem četl ,ze to muže dělat power management -odpojuje silné spotřebiče . Baterka na prázdno má 12,3V,topení normálně funguje ,ale mám podezření ,ze se seplym topením bude mít baterka určitě méně a pak odpojuje ventilátor .nekde jsem se dočetl ,ze se to řešilo přehráním novějšího sw do climatronicu ,nemá někdo zkušenost?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přídavné topení-nesepne ventilátor 21. led 2020 19:09 #196160

• jjirka
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 55
Zkus s připojenou nabíječkou - jestli se to rozběhne . Jinak si myslím , že climatronic musí být nastaven na HI , co se týká teploty .

Re:Přídavné topení-nesepne ventilátor 21. led 2020 20:42 #196164

• Djgas
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Dnes jsem zkusil i když na nabijecce bylo jen 12,05V stačilo to na rozebehnuti ventilátoru ,ještě udělám jednou stejný test jen na baterku,to kdyby náhodou,protože se starty jsem nikdy problém neměl a to auto stojí vždy týden na letišti ....popr.zkusim zajet k nekomu ,kdo má tester

Re:Přídavné topení-nesepne ventilátor 22. led 2020 13:16 #196168

• mourek
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 7
Já mám origo dálkový ovladač na vodní topení. Po nějaké chvíli nebo po nahřátí vody se spustí climatronix a fouká na okna a teplotu 22°C. Tohle nastavení je vždy stejné, i když si to většinou přepínám na vnitřní oběh, foukání výdechy v palubovce a teplotu jak kdy.
VW Multivan 2,0 BiTDI 132kW/180k, 4motion, 7st. DSG

Re:Přídavné topení-nesepne ventilátor 22. led 2020 13:28 #196169

• Djgas
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Mě to dela to stejne ,jen bude nejspíš problém s baterii...nejspíš je už slabší i když na startech to není poznat s odpojuje ventilátor
Vygenerováno za 0.148 sekund

Login