Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Demontáž Climatroniku

Demontáž Climatroniku 28. bře 2011 15:44 #69607

  • j.kopriva
  • Avatar uživatele j.kopriva Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
potreboval bych poradit jak se dostat k panelu Climatroniku u T5 multivanu. Pocitac dava chybu ridici jednotky. Nevim jakym zpusobem sundat ten plast kolem navi a clima, je to jen zacvakane do plastu podtim nebo mam hledat nejake sroubky?
Diky H.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Demontáž Climatroniku 02. dub 2011 22:18 #70111

No obávám se ,že šroubků je tam víc než dost.Osobně nemám klimatronik ve voze mám to ruční ovládání ,ale ten panel s ovladačem jde odšroubovat,až zhodíš ten horný panel co to kryje .Ten panel drží sposta šroubků zespod .Jsou schovaný pod tapecem u kolena spolujezdce ,u popelníku ,když ho vysuneš vpravo nahoře a pod tapecem u kolena spolujezdce.Mám pocit ,že jsou celkem 3 ks .Nahoře to drží pod každým výdechem větrací mřížky 4 ks plastová blbina .Chce to vyndat větrací mřížku-je jen nacvaklá ,ale hodně dobře drží.Potom i tu druhou .Nahoře je kastlík v něm 2 ks šroubků ty odmontuj a vyndej kastlík ven pod ním jsou tuším 2 šroubky taky ven .Tím máš celej panel povolenej .Manžeta u řadičky stačí vypáčit 3 ks západek po obvodu a nemusíš ji sundávat jde pootáčením prostrčit naskrz.No a pak 4 šrouby v každém rohu toho panelu s klimou a máš to v ruce .Pokud jsou počty šroubů jiné klidně mě opravte už je to nějakej čas co jsem to kramoval. :D Jo nepíšu šrouby od tapecu u kolen a přihrádku u spoluzdce v podstatě rozbrakuješ půl auta :D .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Demontáž Climatroniku 02. dub 2011 23:20 #70135

  • j.kopriva
  • Avatar uživatele j.kopriva Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Diky za info, povedlo se. Pekna demontaz.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Demontáž Climatroniku 23. dub 2011 02:16 #71718

  • Zdenda
  • Avatar uživatele Zdenda
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 47
  • Obdržená poděkování 0

j.kopriva napsal: Ahoj,
potreboval bych poradit jak se dostat k panelu Climatroniku u T5 multivanu. Pocitac dava chybu ridici jednotky. Nevim jakym zpusobem sundat ten plast kolem navi a clima, je to jen zacvakane do plastu podtim nebo mam hledat nejake sroubky?
Diky H.


Taky mě hlásí počítač chybu řídící jednotky klimatizace. Jaká byla oprava u tebe?
VW T5 Multivan Comfortline 2.0 TDI (103 kW)
r.v. 2010

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Demontáž Climatroniku 18. čen 2018 15:03 #185608

  • Honzyk
  • Avatar uživatele Honzyk
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj,
dopatral jste se nekdo problemu/uspesne opravil?
Pry je v Praze clovek, co ty climatroniky opravuje, ale zatim jsem se nedopatral...
Budu vdecny za kontakt nebo jine indicie:)
Diky!
H.
VW T5 Multivan 128 kW 4 motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.210 sekund

Login