Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!!

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 13. dub 2011 19:23 #71115

  • Valdi
  • Avatar uživatele Valdi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim panove

Tak dnes mi lahla T5 :( Normalne som jazdil a okolo obeda som doma zaparkoval a potom som este chel ist prec a ................... Rozvietilo sa na pristrojovke ABS a Zlty tojuholnicek a tam kde je pocet dennych KM blikoalo SERVICE :idea: .

Samozrejme neslo nastartovat iba toci a toci a nic. Tak ma napadlo ze asi nejaka poistka tak som pozeral vsetky poistky a nasiel som jednu 7,5ku na ABS a ked som ju vymenil nestalo sa nic. Auto nadalej nejde nastartovat a ked to napojim na VAG pise ze RIADIACIA JEDNOTKA ZIADNA KOMUNIKCE, ABS JEDNOTKA ziadna komunikace, CAN BUS komfort ziadna komunikace, CENTRAL jednotka ziadna komunikace ................. Neviem sa s VAGOM dostan na MOTOR, ABS a CAN ale na ostatne jednotky sa dostanem. Pozrite VAG printout subor co som sem pripojil.

Neviem ci to ma s tym nieco spolocne aj osvetlenie interieru ale vpredu pri soferovi+na boku na stupackach mi to nejde, dnes to zase slo a teraz zase nejde ale pritom osvetlenie vzadu pre pasazierov funguje a to aj tlacitkom a aj ked sa otvoria dvere, ale v predu nic hluchota. Takisto osvetlenie bodove pre sofera a pre spolujazdaca raz ide raz nie ! Takisto som si vsimol ze mi nejde osvetlenie SPATECKY ked zaradim tak nesvieti ale pritom brzdove a obrysove zadne svetla idu.

Otazka je : Nie su este niekde inde nejake VELKE poistky 40 - 60 ktore by ochranovali riadiacku a zvysok ?? Poistky pod riadiacou pakou su OK a taksito poistky pri baterke pri motore su OK.

Auto nutne potrebujem a som z toho zufaly. Pomozte ak mozte.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Valdi.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 13. dub 2011 20:05 #71125

Ještě jedny pojistky jsou pod tapecem uvnitř vozu za pojistkovou skříňkou ,aji nějaký relátka ,tam jsou v takovým plastovým držáku.Všechno se ale musí odmontovat a hodnota tech pojistek je dost velká asi to táhne hodně věcí .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 13. dub 2011 20:14 #71128

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
tak bud zkontrolovat pojistky (nejlépe zkoušečkou - pojistka může vypadat že je v pořádku,ale nemusí to tak být) nebo....zkusit vyměnit autobaterii (aspon si ji půjčit).
Už jsem cosi takového řešil,i když ne v takovém rozsahu a nakonec byla KO baterie v motoru (i když nastartovat šlo) a byla KO i baterie pod sedačkou řidiče.
Tenkrát jsem na to přišel náhodou,když jsem na každou autobaterii napojil silnější autonabíječku.
Netvrdím ale,že to je tvůj případ...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 13. dub 2011 20:28 #71132

  • Valdi
  • Avatar uživatele Valdi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0
Za pojistkovou skrynkou su len nejke relatka a je tam taka velka 40tka poistka dost velka ale ta je v poriadku :cry: . Baterka by mala byt ok je to 107AH VARTA takze tam problem nie je ved vsetko mi svieti. Ked by aj ako bola slaba baterka tak by sa mi Motorovy pocitac ozyval a nehadzalo by to tolko chyb nie ???

Pocul som nazor ze odisla ECU. Ce vraj ked ta nejde tak nejdu ani tie ostatne ako ABC jednotka a CAN jednotka atd..... Moze len tak zrazu odist ECU ?? Len tak z nicoho nic ze auto ide zastane a o 10min uz nenastartuje ???

Kde najdem ECU ?? Niekde okolo baterky v predu ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 13. dub 2011 20:33 #71134

řídící jednotku máš nad tou pojistkou 40 A nahoře v držáku pod tapecem pod volantem vpravo černá krabka a vede do ní tlustej svazek jak hrom.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 13. dub 2011 20:37 #71135

ještě mě napadá uvnitř v kabině je mezi pojistkama jedna co táhne důležitý obvody a má to spojitost s řídící jednotkou velikost pojistky je 25 A mě jednou shořela a auto točilo a nešlo nastartovat test kontrolek proběhne divně a nesvítí kontrolka žhavení a na vagu to píše chyba řídící jednotky .Prověř ještě tohle .Je tuším bílá a těchtam moc není.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 13. dub 2011 20:57 #71141

  • Valdi
  • Avatar uživatele Valdi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0
Ta Cierna Krabicka nad skrytyma poistkama je COMFORTKA to nie je ECU. Ecu ja taka co ide do nej specialny konektor s kovovym upinanim a to som zatial nenasiel. Google povedal ze ECU location je pod baterkou tak skusim zajtra tam.

Poistky som pozeral a praskla bola iba na ABS ostatne su viditelne OK. Bolo by mozne ze okom vidim ze poistka je OK ale ze by bola zla ? To zostava ich len manualne vsetky prepipat nie ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 13. dub 2011 23:25 #71163

ECU je pod primární baterií, musíš demontovat držák baterie...
A pojistka může opravdu být prasklá mimo viditelný spektrum v tom plastovým vedení, takže ti opravdu nezbývá, než vyndavat jednu po druhý a prozvánět... D:_)7 :-k
Plyš
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 14. dub 2011 20:52 #71215

  • Valdi
  • Avatar uživatele Valdi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0
Neviete ako sa da zistit ci je riadiacia jednotka nefunkcna ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 15. dub 2011 07:47 #71245

Pokud nepracuješ s autoelektronikou,tak nemáš šanci to zjistit. Být Tebou, dal by jsem to odborníkovi.
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 15. dub 2011 21:04 #71295

  • Valdi
  • Avatar uživatele Valdi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0
Takze bola to poistka \:D/ . Aj ked nebolo vidno ze by bola praskla v skutocnosti nepipala a tym padom ani nefungovala. Po vymene pokakanej positky vsetko tip top.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 16. dub 2011 08:42 #71310

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
To se ti ulevilo,to byla rána jak spadl ten kámen ze srdíčka co.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re: T5 Elektrika problem BIG TIME :( :( :( VYRIESENE !!!! 18. dub 2011 01:02 #71469

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ještě by jsi i pro ostatní mohl napsat, která ta pojistka tohle všechno dokázala způsobit.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.196 sekund

Login