Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: problik při uzamčení - neblikne 8-0

problik při uzamčení - neblikne 8-0 15. lis 2011 18:43 #83389

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Já si myslím,že teoreticky jdeš na to správně,ale většinou u T5 je chyba zde:

Z Bé sloupku jde napájení do zavřených dveří přes mosaznou zásuvku,nebo jak nazvat ten vodič,co otevřením dveří rozpojíš.
A právě ten protikus,co je na dveřích a dotýká se po zavření toho kusu na Bé sloupku často zlobí.
Otevři dveře,rozeber to,je to na dva šroubky,očisti,prostříkej,a mrkni,zda není vůle mezi paticí kabeláže uvnitř dveři na které je nacvaknut ten dotykový konektor našroubovaný na dveřích.

Přesně tam je volný kontakt a někdy musíš hodně třísknout,aby auto vědělo,že jsi zavřel.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 18. lis 2011 15:56 #83518

  • kureci
  • Avatar uživatele kureci Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
sundal sem ty kontakty na 2 sroubky jaks rikal, samce i samici a v tom to nebude, je to jak novy, nikde ani prach natoz oxidace...

...vypada to na zamek, svitil sem dovnitr je tam hroznej vehement, celej jako zalitej a z toho spousta tahej a kabelu, bojim ze je to jeden kus a bude to nekde uvnitr... snad o vikendu se k tomu dostanu a sundam tapec abych byl chytrejsi

jeste takovy poznatek, kdyz mam otevreny oboje soupacky a zatlacim na nich ten zamykaci vehement (hned pod klikou) tak na tech "zdravejch" jakoby neco po zasunuti cvakne, u tech zlobicich se to neozvalo nikdy :x
T5 2007 128 ComfortVan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 24. lis 2011 13:56 #83842

  • kureci
  • Avatar uživatele kureci Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
VYRESENO TRALALALA \:D/ na me nikdo :)

uplna prkotina, jak jsem psal souviselo to s tim cvaknutim po zatlaceni soupete pro uzamceni, nic sem nevyndaval, jen ho lehce rozevrel ten plastovej vehement co do nej vsechno vede a prostriknul kontaktolem a uz to chodi jak ma :) zrejme to brzdil bowden co vede dozadu k zamku, alespon mi to prislo a tim vlastne zabranoval ty naky pojistce zaskocit
dokonce to ted chodi lip nez na druhy strane, tam to sice po zatlaceni soupete cvakne ale jakoby se spozdenim (zrejmne me brzo taky cekaji)

nejvetsi kokotina bylo sundat ten tapec, ty hmozdinky ala das auto sice teoreticky vymysleny dobre ale v praxi proste nefungujou grrr

diky kluci za pomoc ;)
ENJOY T5 D:_)1
T5 2007 128 ComfortVan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 26. lis 2011 12:24 #83887

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Jaký plastový vehement? To je patice do které vedou kabely nebo co máš na mysli?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 28. lis 2011 11:09 #84040

tak uz jsem se taky do toho pustil, asi stejny problem, prostrikal jsem to WD a je to super.

V soupacich dveri (bez el. zavirani) je v miste, kde je vnejsi klika, takova cerna krabicka, do ktere vedou draty a bovdeny + ovladani vnitrni kliky, ja jsem tuto celou krabku vyndal, rozebral, promazal. Je to trosku strojek jako v hodinkach, je tam hodne plastovych dilu. Byla tam jako by vyschla vazelina, tak ten plast o plast se tezko soupal, a proto nekdy nejake tahylko zustalo v nepozadovane poloze a pak zlobil central. Takze jsem to promazal, dal dohromady a je to ok. Vnejsi klika dvei macka takovou packu v te cerne krabicce, tam je docela velka dira a je to uplne nahore, takze komu to zlobi, doporucuji kolem teto packy nastrikat do te cerne krabicky WDecko. Kdyz se sunda tepec, zahejbe vnejsi klikou, tak to jde videt co se kde hejbe.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 30. lis 2011 10:11 #84180

  • kureci
  • Avatar uživatele kureci Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
jj, plastovej vehement = takova cerna krabicka hned za klikou uvnitr dveri, vse do toho vede, rozdelavat jsem se to prave bal aby na me vechno nevyskakalo, taxem to jen jakoby pootevrel a prostrikal malou hadickou.

Funguje paradne B-)
T5 2007 128 ComfortVan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 30. lis 2011 11:32 #84188

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
já řešim takovou záhadu, když sem si auto přebíral tak blinkry blikaly jenom při odemykání, a při zamykání nikoliv, z manuálu sem nevyčet jestli to tak je správně nebo ne každopádně to bylo na hovno páč sem musel poslouchat jestli to uslyšim nebo koukat na čuflík na dveřích, ale v pondělí sem měl auto v servisu amontovali mi nezávislý a rns510 a od tý doby to bliká i při zamykání, je možný že to bylo nějak špatně nakodovaný?
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 30. lis 2011 21:49 #84225

Hele, možný je fšechno. Mě od začátku nezobrazoval MaxiDot zařazenou rychlost, v servise nic nevěděli, ani zjistit proč to nejde nebo to naopak aktivovat a najednou, po nejaké aktualizaci SW čehosi se to rozběhlo. Takže bych to asi neřešil a pokud funguje nech to být. Otazkou zůstává, co fsechno je ještě neaktivní :-(


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=48.949490,14.248337
Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 05. pro 2011 08:52 #84419

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Kromě toho,že lze kódovat zpúsob odwmykání,tak lze kódovat i to blikání.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

problik při uzamčení - neblikne 8-0 07. pro 2011 18:59 #84546

Jenom v rychlosti k tomu zamykání, například u mojeho auta - nazamykaly se zevnitř (deadlock nebo tak nějak) levý šoupačky. Měněno snad úplně fšechno a příčina nakonec #-o vadný spínač na přístrojovce, který slouží k deaktivaci elektrického otevírání dveří - Při nechtěném dotyku kliky třeba v myčce a tak :-k
Takže to taky, bohužel, může být cokoliv na CANu, co má nějakou souvislost s dveřmi, zabezpečením a tak :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.232 sekund

Login