Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Nová T2 z Brazílie

Nová T2 z Brazílie 22. zář 2008 22:57 #2157

• Švejk
  • Uživatel
Našel jsem tohle, a vyrobí jich fakt dost! :shock: :lol:
Modelové řady Caddy, T5 a Crafter vyráběné v Evropě zaznamenaly v roce 2007 se souhrnným počtem 384 500 dodaných vozů (proti 360 252 v předchozím roce) zvýšení prodeje o 6,8 %. Individuálně dosáhly jednotlivé modelové řady následujících výsledků:

• Caddy: nárůst o 7,7 % na 147 250 vozů (v předchozím roce
136 660)

• Řada T5 (Transporter, Caravelle, Multivan a California): nárůst
o 5,2 % na 191 250 vozů (předchozí rok 181 750)

• Crafter: nárůst o 10,4 % na 46 200 dodaných vozů (předchozí rok 41 800).

Podobné zvýšení bylo zaznamenáno i u dodávek lehkých užitkových vozů vyráběných v Brazílii:

• T2: zvýšení o 28,8 % na 24 500 prodaných vozů (v předchozím roce 19 000)

• Saveiro: nárůst o 30,7 % na 32 950 dodaných vozů (předchozí rok 25 200)

ZDROJ http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=14664
T4
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nová T2 z Brazílie 22. zář 2008 23:30 #2158

• Švejk
  • Uživatel
micrak napsal:
Moje kamarádka psala mail do Brazílie, ale zatím ji ještě nenapsali.
Za to už mám zjištěnou dopravu, Brazilie - Hamburg - Praha
1 kontajner 110t bez DPH. Doprava cca 3 měsíce.

Vubec neumim portugalsky, ale když na těch základních stránkách http://www.vwbr.com.br/automoveis/kombi/standard.aspx kliknete vlevo na "selecione uma opcao - monte o seu carro" tak najede klasickej vw konfigurátor (kalkulátor ceny) a u toho modelu nákladního je to nějakejch 42tis reálů a u toho standart 44tis. brazilských reálů. Což je poměrně dost...
dle http://www.kurzy.cz/kurzy-men/ je to asi 10Kč/1 b.reál
T4

Nová T2 z Brazílie 25. zář 2008 00:29 #2200

• Švejk
  • Uživatel
Ta T2, mi nedá spát. Dneska jsem pomocí Google překladače stránek, došel až k Hot line - on line. Prostě tam mají na těch VW brazilských stránkých normální chat s agentem. Problém byl, že nechtějí hovořit anglicky. Zase pomohl Google překladač do portugalštiny. Lámaně jsem se dopracoval ke zjištění, že mě přidělený "agent" na chatu, nevidí v prodeji auta do evropy žádnou překážku. Ale byla to centrála, a konkrétní podmínky mám dohodnout s přímým prodejcem. Dokonce na moji otázku, jestli by byla koupě možná v rámci VW Group mi odpověděl, že z jejich strany určitě ne, at si to zjistim taky u nás. No neni to nic moc, ale mam i tak radost. Nedá mi to spát. Do toho kontajneru se vejdou 2 auta. Nebyl by tu někdo, kdo by do toho šel se mnou?. Zatim aspoň teoreticky. Taky nejsem ještě rozhodnutý. Další krok provedu dotazem u konkrétního prodejce na cenu (někde na pobřeží asi v Riu). Budu nadále informovat. Někdo tu psal, o kontajnerech s dřívim, odkud ty lodě vyráží, z Ria?
T4

Nová T2 z Brazílie 25. zář 2008 07:20 #2202

• Anonymous
Kdyby to nevyšlo na půl kostky (což možná bude i něco málo přes) tak do toho jdu.
Ale zase moc to nepotřebuji.
Nic méně držím palec a jak to budeš mít určitě se přijedu podívat, páč jsem zvědavý :shock:

Nová T2 z Brazílie 25. zář 2008 08:18 #2204

• andula
  • Uživatel
A dostaneš to u nás na značky? Myslím že pokavad chceš T2 a dát za ní tolik peněz tak by jsi měl jednoduší koupit starou poctivou T2 u nás nebo po okolí a nechat si jí kompletně zrestaurovat , měl by jsi starou poctivou T2 s vzduchem chlazeným motorem a né paskvila s vodníkem...sice nového ale paskvila.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Nová T2 z Brazílie 25. zář 2008 08:40 #2205

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 27
Milane...tady jde spíš o exkluzivitu..v CZ new T2 určitě nikdo nemá.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nová T2 z Brazílie 25. zář 2008 09:32 #2209

• andula
  • Uživatel
karlosVW napsal:
Milane...tady jde spíš o exkluzivitu..v CZ new T2 určitě nikdo nemá.
Kájo to asi jo...ale víš jak by byla exkluzivní původní T2 do které by jsi dal cca 400tis. a navíc ta by už cenu neztrácela.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Nová T2 z Brazílie 25. zář 2008 21:28 #2238

• Švejk
  • Uživatel
Jen pro zajímavost - v jižní africe se donedávna dělali T3 (tušim do roku 2002 - dalo by se to lehce ověřit v katalogu aut, otec má snad všechny ročníky). Tedka už nabízejí jen nezáživný standart http://www.vw.co.za/ .

Co se týče té T2 - mam to jen ve fázi úvah. Poptám konkrétní cenu a uvidim. Stále se chci zeptat v hlavní kanceláři VW jestli by nebylo možno zaštítit nějak ten dovoz v rámci VW Grupy. Přeci jen mě děsí představa, že zaplatíš něco, a čekáš co tady vypadne v Hamburku z bedny jak z kindervajíčka... přes vw by tam byly jisté záruky toho, že to koupím až to bude tady (byť se zálohou, třeba za dopravu, a výrobu atd...) Pokud by to nešlo - skoro bych investoval do leteneky a odvezl bych si to do bedínky sám (koupil bych strašně moc relaxační folie, jako v té reklamě :D . Jak řikám, jen sny a úvahy, ale zatim mě baví to zjišťovat. Nechat si renovovat starou, je pěkný. Ale mě šlo o to mít novou. Prostě opravdu novou krásnou T2. Trošku si připadám jako bych měl stroj času... Láká mě ta vůně nového auta ;) Pravda je taková, že pulmega na to rozhodně tedka nemam. Ale je tu záložní verze, výlet do brazilie, s konečnou tečkou na závěr - koupě nové ojeté T2 někde v bazaru a šup s nim na loďku...
T4
Poslední úprava: 15. pro 2008 07:29 od Švejk.

Nová T2 z Brazílie 25. zář 2008 21:39 #2239

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 27
já tě docela chápu...také jsem o tom jeden čas uvažoval,když jsem ji viděl v německu na prodej za 10000,- euro (rv2004)

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nová T2 z Brazílie 25. zář 2008 22:28 #2240

• Švejk
  • Uživatel
andula napsal:
A dostaneš to u nás na značky? Myslím že pokavad chceš T2 a dát za ní tolik peněz tak by jsi měl jednoduší koupit starou poctivou T2 u nás nebo po okolí a nechat si jí kompletně zrestaurovat , měl by jsi starou poctivou T2 s vzduchem chlazeným motorem a né paskvila s vodníkem...sice nového ale paskvila.

Ta voda, to je pravda. Ale nedávno se ještě dával i starej motor. Určitě ještě v roce 2002, pak by přišla v uvahu ta bazarová varianta...
T4

Nová T2 z Brazílie 10. pro 2008 20:49 #4949

• sanitak
  • Uživatel
A jste si jisti,že se v Brazilii jezdí vlevo???? :P

Nová T2 z Brazílie 03. dub 2009 12:01 #13687

• deedee
  • Uživatel
pri pohlade na tú t2 som skoro poslintala klavku.. :)
vwt4 2,5tdi x 2 :) neskutočne auticka..

Nová T2 z Brazílie 27. kvě 2009 21:20 #16670

TOŠ PŘESTAŇ SLINTAT A JUKNI NA MOBIL.DE JEDNA JE TAM NA PRODEJ. :D \:D/
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!

Nová T2 z Brazílie 05. říj 2010 15:04 #51543

• meera
  • Uživatel
Tak co, povedlo se někomu zrealizovat svoje sny a dotáhnou do ČR novou T2 z Brazílie? Jestli jo, máte náký aktuální fotky? A na kolik ta celá sranda vyšla? D:_)12
VW Multivan 2,4D
VW Multivan ATLANTIS 2,5 TDi
Yamaha Fazer FZ6

Nová T2 z Brazílie 18. zář 2011 14:20 #79253

• Švejk
  • Uživatel
Čau kluci, páč stavím dům a sežralo mi to nejen všechen čas, ale i peníze, tak jsem svůj záměr musel odložit.

Lze si pro NOVOU T2 KOMBI zajet do Itálie (inzerát mobile.de), zřejmě se tam dovozem někdo zabývá hromadně (dle fotek "skladových zásob"). Ale cena je to bohužel dublovaná ...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=124598491&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=31&makeModelVariant1.modelDescription=kombi&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&lang=cz&pageNumber=1
T4
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.209 sekund

Login