Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Otypování Mutlivana z N1 na M1 + víc míst

Otypování Mutlivana z N1 na M1 + víc míst 30. čec 2016 11:36 #169244

  • Jouda
  • Avatar uživatele Jouda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 205
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
tak mi to včera nedalo, a šel jsem se zeptat na ten počet míst, jak to mysleli, že bych mohl mít devět míst. Pán mi sdělil, že podle nějakého OS kódu je moje vozidlo původně devítimístné. Tedy že bylo v mateřském závodě vyrobeno jako devítimístné, ale zde s ohledem na to, že bylo prodáno jako N1, byl počet míst při dovozu sem snížen na šest a takto zapsáno v TP.
Nyní že se slaďují evropské kódy, a tudíž že si mohu za 100,- Kč dát zapsat další tři sedačky do auta. A rázem že auto bude mít vyšší prodejní cenu, kdybych ho chtěl prodat, že devítimístných moc není.
Vzhledem k tomu, že ho prodávat nechci, a počet míst mi vyhovuje, nehodlám to nijak řešit. Ale jako info to bylo zajímavé.
VW T5 2006 1.9 TDi 77 kW
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Otypování Mutlivana z N1 na M1 + víc míst 30. čec 2016 15:51 #169246

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
To si si měl nechat zapsat když je to tak jednoduchý
Pak to změní a budeš mít smůlu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Otypování Mutlivana z N1 na M1 + víc míst 31. čec 2016 06:40 #169254

Stejně by mě zajímalo kdo určí co tam bude zapsáno. Mám transportéra (neodpočtového) a mám tam napsáno 4 - 9. Nechápu proč tam nemám 2 - 9, když můžu v klidu vyndat všechny sedadla kromě řidiče a spolujezdce. A na multivanu (odpočtovým) mám 2 - 7 :-)
T5GP Multivan Highline 2.0BiTDi 132kW DSG :-)
T5 Shuttle 2.5 TDi 128kW long (150 kW)
Octavia 1.9TDi 81kW
Roomster 1.4TDi 59kW
Forman 1.3 LS 50kW
VW Brouk 1.2 (1.6 :-) )
VW Caddy 1.9 Tdi 55kW
T5 multivan 2.5 TDi 128kW 4motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T5 přestavba z N1 M1 přidání sedaček 19. kvě 2019 23:08 #192343

Zdrávím, pořídil jsem si novou (jetou) T5 po faceliftu. Potřebuji ji hlavně pracovně proto jsem vzal skříňovou verzi s přepážkou a dvěmi sedadli vepředu. Kvulí občasnému převozu lidí navíc ,by jsem pořeboval doplnit vzadu o jednu řadu sedadel, alspon o dvě místa. Jezdím sice z 90% sám ale občas musím brát chlapy do práce. v TP mám zapsáno pouze 3 místa. Sice jsem tu našel vlákno kde se něco podobného řeší ale zajímá mě kdo něco takového řešil a dořešil, popřípadě za kolik. Je lepší si to nechat udělat nebo se vyplatí spíchnout na koleně se znamým mechanikem a zahltit se birokracii? V nákladovém prostoru mam okno v zadních dveřích a jedno fixní v bočních, nevím jak je to s úchyty na pásy, zda je v karoserii něco předpřipraveno, nebo jsou pásy na sedačkách. Kdyby je někdo prodával rád koupím. Jinak pokud je potřeba přihodím foto.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T5 přestavba z N1 M1 přidání sedaček 20. kvě 2019 08:26 #192351

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2758
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 918
Neboj se a zavolej p. Kahounovi do servisu Tom-car. Má od importéra licenci na přestavby a dělá přesně to, co potřebuješ. Domluva je s ním slušná, takže budeš přímo od zdroje vědět, co bude potřeba, případně kolik to stojí a jakou byrokracii to obnáší. ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T5 přestavba z N1 M1 přidání sedaček 20. kvě 2019 09:30 #192353

Tam jsem volal a tuhle konkrétní přestavbu už nedela, byla fin. nákladná a zákazníci ji prý nechtěli.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T5 přestavba z N1 M1 přidání sedaček 20. kvě 2019 09:31 #192354

Zeptám se ještě jinak, namontoval si někdo do auta sedačky takhle natvrdo ? Kdyžtak SZ dík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.200 sekund

Login