Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ??

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 23. lis 2012 18:24 #107814

Je to jen napad....
Kubik
VW Transportér 1.9 Tdi 77kW zatím
Škdoa Favorit 136L - závodní speciál Vrchy
houbis.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 23. lis 2012 18:37 #107817

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Proti gustu.....

Odesláno z mého Ascend G300 pomocí Tapatalk 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 24. lis 2012 00:12 #107839

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Já raději mlčím a čekám, jakým směrem se to nakonec obrátí a vyvine. Po pravdě řečeno, jsem poněkud rozhozen a dezorientován.....................
Počkám, co z toho vznikne a nakonec asi navrhnu nějaké osobní setkání, aby to tu opět vzalo nějakou reálnou podobu a dalo se na tom stavět do budoucna.
Protože takhle fakt nevím - dvě vlákna ve vláknu Pražský PLK - to je trochu o ničem. Stanovme si časem nějakou podobu PKLů, sjednoťme to opět do jednoho vlákna a pokračujme dále, ale nějak jednotně, prosím.
A nyní prosím pište řešení stávající situace.
Děkuji - Láďa.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 24. lis 2012 12:24 #107857

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Jsem rád,že nejsem sám kdo to nechápe.Asi se vrátím do hrobu.Pavel
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 05. pro 2012 01:19 #108532

  • JarynB
  • Avatar uživatele JarynB
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 173
  • Obdržená poděkování 0
Dlouho se tady nikdo nevyjádřil co dál. Ešivá jsem dobře pochopil Štěpána, tak mu jde o to aby byla možnost setkat se častěji a třeba i s malou účasti v hospůdce kde bude cena lidová.
Jelikož jsem členem klubu krátce a rád bych poznal víc lidí, tak mi připadá jeden plk ročně, na který mi ještě k tomu vyjde odpolední směna, málo. A větší akce jako srazy nejsou na poznávání nejvhodnější. To je spíš pro ty co se už znají.
Kdysi jsme jezdili na vodu, lyže aj. ve 20 až téměř 50 lidech a každý vzpomínal jaké to bylo když nás jezdilo jen pár. To se pak začíná dělit, i když to jsou kamarádi co se znají léta, na skupinky.
Takže vedle hlavního PLKu, bych to viděl na několik mini či mikro(klidně i ve dvou) slezin v hospůdkách do roka.
Kromě toho se můžeme potkávat na různých akcích, jako třeba se Zevlíkem na lyžích, paintballu, vodě, motokárách, jumpu, volejbalu, fotbálku a hromady dalších aktivit kterých se členové účastní nebo pořádají a nevadilo by jim kdyby se tam přidali další klubáci.
Jen nevím jak to nejlépe rozdělit na fóru, jestli udělat jedno samostatné vlákno pro menší sleziny a další vlákno pro sportovní a adrenalinové aktivity, či jakkoliv jinak.
Proto bych rád kdyby se nějaké takové akce v Praze a okolí zúčastnil někdo z matadorů a hlavně pražský bůh transporter clubu - Lada t5.
Tento týden se asi nepodaří už nic domluvit, tak vyrážím v pátek jako špión na plk k jihočechům.
Co tedy sejít se ve středu 12. 12. kolem 18 - 19 hod. v Kostelci nad Černými lesy v pivovaru? Ceny vypadají dobře. Jen nevím jak kvalita a místo k parkování.
http://www.pivovarkostelec.cz/
Špatně to nevypadá ani v Kunraticích U krále Václava 4. Místa na parkování spousta i když trošku bokem. Jen ceny trochu míń lidové. http://www.ukralevaclava4.cz/
Jaryn

T4 Caravelle 2,4D ,,Oslík''

Tel.: 737100121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 05. pro 2012 06:40 #108536

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
A co takový jeden moravský názor D:_)
myslím, že problém nespočívá v tom jestli se udělá jeden nebo více plků v dané oblasti nýbrž už v názvu : "pro čtyřkaře"
Ano je pravdou, že aby se člověk blíže seznámil s více lidma jsou příhodnější menší akce kde není přelidněno :-) ,
popravdě už si nevzpomínám jak to bylo se mnou, ale řekl bych, že moje úplně první seznámení bylo na hlavním sraze, poznal jsem se tam jen s pár lidičkama a postupně s přibývajícími akcemi byli další a další, dodnes neznám osobně hafo lidí mimo nicků na fóru a rád je poznávám a poznávat budu.
Shrnu to tak:
setkávat se může člověk třeba i každej den, prostě do vlákna se může napsat třeba rychlo plk v den ..... na tom a tom místě a je to a ne i když je to jen slovíčkaření psát pro čtyřkaře :-k
Tož toť vše z Moravské hroudy :drunken:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 05. pro 2012 08:45 #108548

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229

JarynB napsal: Dlouho se tady nikdo nevyjádřil co dál. Ešivá jsem dobře pochopil Štěpána, tak mu jde o to aby byla možnost setkat se častěji a třeba i s malou účasti v hospůdce kde bude cena lidová.
Jelikož jsem členem klubu krátce a rád bych poznal víc lidí, tak mi připadá jeden plk ročně, na který mi ještě k tomu vyjde odpolední směna, málo. A větší akce jako srazy nejsou na poznávání nejvhodnější. To je spíš pro ty co se už znají.
Kdysi jsme jezdili na vodu, lyže aj. ve 20 až téměř 50 lidech a každý vzpomínal jaké to bylo když nás jezdilo jen pár. To se pak začíná dělit, i když to jsou kamarádi co se znají léta, na skupinky.
Takže vedle hlavního PLKu, bych to viděl na několik mini či mikro(klidně i ve dvou) slezin v hospůdkách do roka.
Kromě toho se můžeme potkávat na různých akcích, jako třeba se Zevlíkem na lyžích, paintballu, vodě, motokárách, jumpu, volejbalu, fotbálku a hromady dalších aktivit kterých se členové účastní nebo pořádají a nevadilo by jim kdyby se tam přidali další klubáci.
Jen nevím jak to nejlépe rozdělit na fóru, jestli udělat jedno samostatné vlákno pro menší sleziny a další vlákno pro sportovní a adrenalinové aktivity, či jakkoliv jinak.
Proto bych rád kdyby se nějaké takové akce v Praze a okolí zúčastnil někdo z matadorů a hlavně pražský bůh transporter clubu - Lada t5.
Tento týden se asi nepodaří už nic domluvit, tak vyrážím v pátek jako špión na plk k jihočechům.
Co tedy sejít se ve středu 12. 12. kolem 18 - 19 hod. v Kostelci nad Černými lesy v pivovaru? Ceny vypadají dobře. Jen nevím jak kvalita a místo k parkování.
http://www.pivovarkostelec.cz/
Špatně to nevypadá ani v Kunraticích U krále Václava 4. Místa na parkování spousta i když trošku bokem. Jen ceny trochu míń lidové. http://www.ukralevaclava4.cz/


Dovolím si tě malinko opravit . Pražský PLK není pouze jednou za rok , ale býval většinou jednou za měsíc. Bohužel před vánoci je vždy těžké najít společný termín. Jelikož každý má ke konci roku hafo práce.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 05. pro 2012 13:36 #108575

  • štěpán
  • Avatar uživatele štěpán Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 793
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
To Jaryn: ještě ti poradím než začneš něco nového zakládat,
raději se poraď s pražskými bossy co a jak.

Protože by vše mělo mít jednotnou formu, jednotnou linii a vůbec, nemělo by zkrátka vyčuhovat...
Důležitá je jednota!


To myšák: Já to shrnu zase takhle: do tématu Brněnský nebo Moravský plk si piš co chceš a vymýšlej témata s názvy rychlo plků jak chceš.

Myslím, že už dávno všichni ti, pro které to je určeno pochopili a vědí co je tím myšleno. Dál bych to zbytečně nerozebíral.

Nemám na to sílu ani chuť.
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 05. pro 2012 13:38 #108579

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pardón už sem tedy nelezu . :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Pražský PLK - pro čTyřkaře - aneb co zlepšit ?? 05. pro 2012 13:44 #108580

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Já bych navrhoval toto: celé toto vlákno bych smazal ( to asi dokážu ) a ponechal jenom to původní. Takhle je to nepřehledné a navíc to dělá zlou krev.
Co vy na to? Hlavně Štěpán - ten to založil - mám to smáznout nebo ne?

Jinak - malý rychlý PLK bychom mohli ještě zvládnout, kolega JarynB mi včera volal, že by nás rád poznal..............
Bohužel je dost vytížen prací, nemůže si udělat volno podle potřeby.................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.151 sekund

Login