Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 14. bře 2014 15:58 #136819

Také se hlásím d:_( + D-:( a možná D:_)2
VW T2 Doka 1,6 74 už se do ní pustím :-)
VW T3 Caravelle 1,6 TD syncro :kiss:
T3 1,6TD multivan Magnum :-)
T4 2,5TDI
T5, T6 už asi nechci :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 14. bře 2014 16:48 #136821

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Tak nakonec ti to vyjde ???? Super, poplkáme....
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 14. bře 2014 17:59 #136822

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Dopsal jsem ti do seznamu 4pacoše, zbytek si dopiš sám brzdo... ;-)

Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 black D:_)18
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 14. bře 2014 18:40 #136825

Tak nakonec přijedu sám a večer pojedu domů, takže bez piva :( Ale už se těším na pokec a na to jak vám prolezu auta :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 14. bře 2014 18:45 #136826

  • long
  • Avatar uživatele long
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 345
  • Obdržená poděkování 2
Nestíhám,takže kdybych měl na hospůdce trochu bordel tak se nelekněte. :oops:
VW T4
sen: T1 Samba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 14. bře 2014 19:08 #136827

Hlavně když bude maso! D:_)19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 15. bře 2014 09:25 #136851

Kolona od Brna smer Jedovnice odjizdi v 17hod.Sraz na Klajde v Lisni.Kdo se prida?
VW T5 2,5TDi 96KW 6mist




kdyby nekdy, nekdo neco tak GSM:608460737
VAG,CO-cko a ruznej vercajk mam...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 15. bře 2014 09:46 #136852

  • Polda
  • Avatar uživatele Polda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 646
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 29
Mi se asi přidáme, i když sme chtěli jet dřív aby sme to tam trochu vomrkli. Aspoň to nebudem muset hledat.

Odesláno z mého HUAWEI G510-0200
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 15. bře 2014 12:12 #136857

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
já jedůůůůůůůůůůů

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 15. bře 2014 14:25 #136867

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
kdyby jel někdo od Blanska tak se hlaste...
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 15. bře 2014 16:03 #136876

  • farao
  • Avatar uživatele farao
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 62
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Chestéte tatarák a pivo kolem 18hod. dorazím 1+1
To Dušan: Budu mít odvoz potomkem D:_)2 d:_(
T5 kombi 2005 1.9 TDI 77Kw dovoz
BMW 1200GS 2007 dovoz mňam
Peugeot 106 44kw 2001 dovoz nákupní kabelka
Yamaha Aerox 70ccm(letos motor tuning) 97kg/9koní
Trek fuel ex 9.9 karbenátek
Fabia 1,9 sdi kombi 47Kw 2001 od nova zlaté auto

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 16. bře 2014 08:00 #136897

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Tak, ..je tu ráno, druhý den, akce za náma, my bazarníkovic família děkujem, že jste se tak hojně sešli, (tak prosím příště, všichni ti kdo přijedete se nahlaste, ať "neplaveme" s místem....)

Doufám, že jste si to užívali, že večer se Vám líbil, ještě jednou bych chtěl pogratulovat a poděkovat D:_)13 rodince, jak k narozeninám tak i k výročí, děkuji také zde Longovi za to, jak krásně se o nás postaral, prostě na jedničku s hvězdičkou =D> =D> =D>
Děkuji všem a těšíme se na další PLK

PS : Myšákům se omlouvám, za to že jsem jim sežral dort ale jak se ten dort krájel, tak jsem neodolával....a ještě když jsem ho hlídal já....... já ale upozorňoval myšáka- když žeru tak žeru :P :P
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 16. bře 2014 09:03 #136898

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Díky všem za krásný večer. Pořadatelům =D> .
Prosím všechny kteří chtějí tu zázračnoy krabičku OBD2, tak mě prosím zašlete SZ. Ještě jednou díky a těším se na podzim.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 16. bře 2014 09:14 #136899

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Pěknej večírek, děkujeme za vše.

Příště se polepšíme a pokud se rozhodneme jet tak to dáme vědět předem včas. Což by včera bylo tak v cca 17.00 .

Jo a pokud to nebylo jako nějaký kviz tak doporucuji pro odkaz s polohou používat mapy googlu, proto že mapy.cz od seznamu nás chtěly utopit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Mini PLK Jedovnice, 15.3.2014 v 17:30 hod 16. bře 2014 11:03 #136900

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Týjo.. Dobrý to bylo. :-)
Opravdu vydařená akcička, obrovské díky Longovi za to, jak to s námi zvládl. Samozřejmě velké díky i ostatním co s plkem tak či onak pomohli. Věřím,že i cukroví od tetky bazarníkové bylo luxusní, bohužel jsem ho ani nekoštnul díky tomu, že jsem seděl vedle strejdy Seikla, vše zzzežral. :-)
Myškám, ještě jednou gratulace ke gggulatinám a teším se na další plkanec v Jedovnici. ;-)
Mám pár fotek a video, takže večír to sem přidám. ;-)

Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 black D:_)18
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.166 sekund

Login