Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 15. kvě 2014 08:29 #139762

  • Joey
  • Avatar uživatele Joey
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,

Též bych mohl dorazit, mám to za barákem :)
i

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Joey.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 15. kvě 2014 09:43 #139770

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Doraz :) , už jsem tě dal do seznamu. Jinak se nemusíš bát, místa na přistání helikopotvory je více než dost B)
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 16. kvě 2014 20:23 #139890

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, tak to mě láká! Kolik mám přivézt benzínu???
A to je nějak skloubené s tou mezinárodní akcí na Bahnech? Nebo je to jen plk??
Zatím se nezávazně hlásím s klukem 15 let, upřesním na konci července!
Doufám, že mi 60 tky ještě budou :cheer:
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Finida.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 17. kvě 2014 11:21 #139908

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Ne s Bahny 2014 to nemá nic společného. Bahna jsou 7.6.14´. Jsem shodou okolností členem klubu, který tuto akci pořádá a právě na techniku a nejen tu co bude vidět na Bahnech se podíváme do Muzea v Rokycanech a kam zkusím dojednat nějaké upravené vstupné. Já mám vlastní techniku i prostory (no vlastně prostory vlastní paní spolubydlící :kiss: a já je pouze užívám :sick: ) . Jinak benzínu se nebráním, moc ho ale skutečně být nemusí, do Londýna nepojedem :unsure: . Připravím vám i V3S (malá nápověda - diesel B) ) a pokud trochu "potuním" brzdy, tak i UAZe. Jinak s technikou se svezou za volantem i děti a v rámci možností budou mít i branný den, s tím ale budu potřebovat pomoci přítomných dospělých.
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 17. kvě 2014 12:18 #139910

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Klidne se nabidnu ku pomoci. S tim muzeem super napad a jsem pro
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 17. kvě 2014 12:52 #139911

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
To muzeum - to je Koch?

Odesláno aplikací Tapatalk z Nokia Lumia 1020.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 19. kvě 2014 06:33 #139972

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
To Trcek: Děkuji za nabídku, dost možná ji rád využiji (zneužiji) ;)
To ladaT5: ano, ale s tím se asi neuvidíme B) , bo leda by byl nějaký zájem o extra komentovanou prohlídku :whistle: .
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 19. kvě 2014 12:36 #139980

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Skoro mám chuť se k vám na tuhle akci přidat, jediný problém vidím v tom, že mám jiné auto a tak úplně nezapadnu do davu.... Ale i když nesbírám vojenská vozidla vojenskou tématikou a hlavně historií se zabývám (mám to už nějakých 600 let v rodu, nějaké reálné památky - třeba jeden z mých praprapředků byl vysokým velitelem při obraně Vídně před Turky v r. 1529... a že je hnali až tam, kde jsou dnes).

Mimochodem na příští rok se začínám zabývat přípravou výjezdu spojeného s památkami na berlínskou operaci o jejím 70 výročí. Tím krajem jsem před asi 4 roky dost náhodou projížděl a stopy po té bitvě jsou tam dodnes (v okolí Kostřína, Frankfurtu nad Odrou, Zeelowa a v lesích jižně a jihovýchodně od Berlína). Tedy kdo chce a ví jak, rozpozná to, že tam jsou. A také jsou tam památníky a muzejní expozice. A kdysi jsem měl možnost mluvit s člověkem, který tu bitvu u Zeelowa prožil v tanku a i když ho dostali, se zraněním přežil, ne však dodnes... Tak možná na oplátku zase něco zpunktuju já, (dá-li bůh a nic vážného do toho nevleze).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 19. kvě 2014 12:45 #139981

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
To že máš jinou krabičku :) , to vůbec nevwadí. Jde o nadchnutí pro vwěc a to máme vwšichni B) .
Mj. pokud budeš napřesrok pořádat "okupaci" DEU :unsure: , tak se mnou určitě počítej. Končiny které popisuješ jsem již kdysi navštívil ještě za bývalé DDR - coby malý usmrkanec nepoznamenaný značkou VW, ale už jsem věděl co jsou 4 kruhy ve znaku - bo jsme je měli na motoru našeho IMV :silly: .
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o
Poděkovali: Pepe

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 19. kvě 2014 14:54 #139983

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak to já jsem jako usmrkanec tyhle končiny projíždíval Wartburgem a Trabantem. Určitě dost stylové vzhledem k té lokaci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 19. kvě 2014 15:22 #139984

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Tak to je v klidu, IMVéčko byl dvoutakt a jezdil s námi strýček a ten jezdil v Barkasu :cheer:
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 19. kvě 2014 18:04 #139988

  • blade
  • Avatar uživatele blade
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 363
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 6
Ahoj.Moc rád bych se k Vám přidal a přijel se podívat .
Pokud na mě zůstane místečko a nebude vadit,že jsem z VČ,budu rád.
Zajímá mě vojenská technika a taky mě tam táhne trochu nostalgie.
Kousek odtamtud jsem v Jíncích v roce 94-95 vojančil.
Blade
VW T4 CARAVELLE 2,5 TDI 75 KW - Káča

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 20. kvě 2014 07:05 #140039

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
To Blade: Budeme se těšit místo snad na naší "malé", 3 ha zahrádce, bude :) . Jince jsou relativně kousek - no na druhé straně prostoru. Tam stále ještě funguje posádka a tak nás na návštěvu asi nepustí. Zkusím ale zjistit, jak to vypadá se Strašicema a tam v areálu bývalých kasáren funguje nějaké muzeum dopravy. Tak pokud zbude čas (ale asi nezbude), tak se tam cestou z5 od Rokycan můžeme stavit.
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Rebelant.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 20. kvě 2014 21:32 #140099

  • blade
  • Avatar uživatele blade
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 363
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 6
Tak si mě tam taky připiš. Takže zatím jen sám jeden :
1x Blade :silly:
Těším se,až si opeču vuřta. :lol:
VW T4 CARAVELLE 2,5 TDI 75 KW - Káča

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od blade.

Brdský MAXI "vwojenský" plk od 22-24.8.2014 trojmezí ZČ, JČ, SČ 20. kvě 2014 21:34 #140102

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Ty už se nedělají. Nyní je to ropný protlak v tubě..................... :( :( :(
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.132 sekund

Login