Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Co se dnes událo

Co se dnes událo 30. kvě 2012 14:40 #98275

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem poslal všem co mi zaplatili přelepky, aby je měli nachystané na sraz.

Taky jsem pro lepší přehlednost při organizaci Transportersrazu 2012 odstranil označení člen clubu těm, kteří nemají zaplaceno na rok 2012.

Označení "Člen clubu" jsme ponechali trochu déle, abychom jsme si všichni pozvolna zvykly na placení v kalendářním roce, ale teď je kvůli přehlednosti potřeba označení aktualizovat.

Takže pokud Vám zmizlo označení člen clubu, je to pro vás signál, že nemáte zaplacené členství a tudíž ani nemáte přelepku na rok 2012, díky které máte zvýhodněný vstup na Transportersraz 2012.

Pokud zaplaceno máte a omylem jsem Vám označení oddělal (náhoda je blbec), tak mi prosím napište SZ nebo mail a já se na to kouknu.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 31. kvě 2012 17:18 #98384

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem přidal do Informací o srazu jídelníčky. Takže se koukněte na čem všem si můžete na srazu pochutnat :)

Taky si můžete zvolit co si chcete nechat zahrát od skupiny Fatima v sobotu večer :)

Co se dnes událo 01. čen 2012 17:01 #98472

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Dnes bylo do světa zase rozesláno spoustu přelepek, takže zas má o pár lidí víc vstup na Transportersraz zdarma.

Začali jsme už ve velkém řezat samolepky, ať jich máme pro Vás na sraz dost.

Ještě jednou bych chtěl všechny poprosit, aby se koukli na svoje karty a ověřili si, že mají přelepku na rok 2012, aby mohli mít vstup na Transportersraz zdarma.

Díky a pěkný víkend Ondra

Co se dnes událo 08. čen 2012 19:12 #98889

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dnes nám konečně došli nové karty! Takže zítra budu v kanclu od rána do večera obálkovat a rozesílat je po celé republice, těm kteří ještě kartu od nás nedostali.

Takže karty by měli do srazu bezproblému přijít a vy nám jim můžete na bráně ukázat.

Celý systém karet bude také předveden a přiblížen na Transportersrazu 2012. Takže se máte na co těšit! :)

Užívejte si víkend
Přílohy:

Co se dnes událo 09. čen 2012 19:30 #98980

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak po včerejším dárečku, kdy jsem konečně po nějaké době dostal naše karty, tak dnešek jsem strávil tím, že jsem je rozesílal všem, kterým jsem kartu dlužil.

Takže všem, kterým jsem napsal email by měla karta dojít během pondělí či úterý, to už záleží na České poště.

Toto platí pro všechny, kteří si kartu zaplatili do 22. května a od začátku roku ještě nepřišla. Ti co si zaplatili členství po 22. květnu kartu dostanou po sraze. Výměna karet stávajících členů bude probíhat až také až po sraze.

Co se dnes událo 22. čen 2012 16:44 #99702

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem se konečně po sraze a po státnicích dostal zpátky do kanceláře.

Už máme zase všechny regály doplněné a vystavené, takže se klidně u nás můžete zastavit.

Přes víkend budu vyřizovat maily a dotazy, které jste mi psali.

Přeju hezký víkend

Co se dnes událo 26. čen 2012 16:31 #99837

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem si udělal inventuru po sraze, abych věděl kolik mi zbylo triček a ostatních věcí se srazu :) Je to dobrý, furt mám ještě co v eshopu prodávat.

Pokud chcete vyhrát jakékoliv auto od VW Užitkové vozy pro zapůjčení na týden a byli ste na srazu, tak neváhejte a posílejte nám na clubový mail tři své nejlepší fotky z Transportersrazu 2012.

Konec soutěže je 15. července v 23:59. Poté porotci na IVG vyberou nejlepší fotku a vítěz získá poukaz na půjčení auta.

Co se dnes událo 27. čen 2012 16:38 #99860

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Jak jste už mohli všimnout, tak jsem dnes dodal nové tlačítka do hlavičky fóra, abyste měli rychlejší a pohodlnější přístup k novým věcem, které se v clubu dějí.

Zítra obrdžím DVD se všemi fotkami z Transportersrazu, takže je zítra během odpoledne můžete čekat zveřejněné v naší galerii a pár nejlepších v příslušném odkaze tady na fóru.

Také začínáme s plánováním expedice na Busfest do Anglie jako minulý rok, tak pokud máte zájem určitě se ozvěte na clubový mail.

Co se dnes událo 28. čen 2012 16:42 #99903

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak fotky z letošního srazu jsou online, tak se na ně koukněte budˇ skrze tlačítko na fóru nebo přímo ve fotogalerii clubu.

Co se dnes událo 09. čec 2012 15:02 #100300

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Nahrál jsem Vám ještě další sérii fotek ze srazu, tak se schválně zkuste najít :)
Jsou tam pěkné série fotek členů Transporterclubu :)

Naše fotografická soutěž končí už za týden, tak nezapomeňte nám ješě rychle pošlete fotky, ti co jste to ještě nestihli.

Dneska večer ještě přidám na hlavní stránku článek o jednom významném jubileu.

Co se dnes událo 10. čec 2012 16:16 #100362

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem vyřídil nějaké objednávky z eshopu.

Také další auto bude jezdit s povinným ručením od nás :)

A ještě se snažím domluvit se slovenským trostem na poskytnutí slevy našim členům na slovensku, tak snad to vyjde.

Co se dnes událo 17. čec 2012 16:30 #100677

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem vám na eshop přidal 3D samolepky, které jste mohli nově vidět na červnovém sraze. Neváhejte a okrášlete své auto.
Ještě máme pár srazových triček a tak je poslední možnost ho získat i když jste na sraze nebyli. Jsou také přidané v echopu.

Měl jsem tu taky dvě návštěvy :)

Doufám, že všem došel email o chystaném Busfestu a exkurzi do Hannoveru. Připomínám, že je možné se jít kouknout jen do Hannoveru a nemusíte s námi pokračovat na Busfest, kdo by měl zájem tak určitě napište je volných jen 20 míst. Přednost při konečném pořadí budou mít samozřejmně ti, kteří jedou s námi na Busfest.

Co se dnes událo 20. čec 2012 16:09 #100927

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem si trošku hrál se samolepkama, už mám návrh naší samolepky na Expedici na Busfest a zkoušíme jak bude vypadat samolepka na čelním skle.

Příští týden nebudu v kanceláři a nebudu mít přístup k email. Telefony budu schopen vyřizovat, takže kdyby něco hořelo, tak mě můžete sehnat tam :)

Co se dnes událo 31. čec 2012 16:07 #101437

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak ode dneška už nám opět visí světelná reklama, takže nás zase rychle najdete!

[attachment=0:ycxllt3x]<!-- ia0 -->IMG_20120731_153603.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:ycxllt3x]

Dále také upozorňuji, že dneska končí fotografická soutěž a přihlašování na Busfest a do továrny do Hannoveru. Do Hannoveru jsou volná poslední 3 místa, takže kdo má zájem napište mi na mail.
Přílohy:

Co se dnes událo 16. srp 2012 16:31 #102458

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem vylepšoval pár věcí na fóru, aby nám to lépe jelo.

Domlouváme také další nové partnery, takže se zase máte na co těšit :)

Vygenerováno za 0.219 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/