Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Co se dnes událo

Co se dnes událo 11. kvě 2011 17:26 #72883

• Roman VW
  • Avatar uživatele Roman VW Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Zveřejnili jsme Vám tombolu - kterou najdete zde na fóru, také jsem přidal pár fotek červených bočních samolepek, které jsme nedávnop lepili.
Také jsem vyřizoval nové registrace a otázky ohledně členských příspěvků, které ve zvýšené míře začly chodit už dnes, hned po rozeslání informačního emailu.
Asistent clubové kanceláře
Tel.: 775 369 389
E-mail: club@transporterclub.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 12. kvě 2011 17:33 #72960

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Dnes jsem Vám přidal mezi partnery clubu dva servisy specializující se na VW Transporter, které nám vyšly vstříc a udělaly pro leny clubu lepší ceny, přislíbily dělat každý měsíc zajímavé akce na výměnu určitých dílů a také dovolily našim členům donést si některé díly.
Dále jsem Vám udělal měnší návod na změnu pojišťovny, respektive na vypovězení stávající pojistky. Zařízení nové pojistky Vám už uděláme my;-)

Co se dnes událo 13. kvě 2011 17:05 #73021

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Zastavil se v kanceláři Tereadi, aby si vyzvedl clubovou kartu, taky nás navštívil Sali, který se přijel omluvit z účasti na sraze. Jak říkal, i když ho to moc mrzí, tak se kvůli pracovních povinností nemůže zúčastnit.
Konečně jsme doladili spojení registrací, které byly dvě - jedna na fórum a jedna do clubu- do jedné. Noví členové se nám tak nebudou ztrácet v tom našem chasu a bude jim stačit jedna registrace. Jak novým tak, ale i stávajícím členům jsme rozšířili možnosti identifikace v profilu zde na fóru. Můžete si v profilu vyplnit kolonku pro Vaše auto, motor, ale také vin a adresu a celé jméno. Osobní údaje jako jméno, adresa či VIN však zůstávají skryty a slouží pouze pro naše účely. Jednodušeji a hlavně rychleji se pak dá řešit případná komunikace mezi námi.

Co se dnes událo 16. kvě 2011 17:15 #73219

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Dnes se za námi stavil kunec informovat se na spanilou jízda a na chvilku posedět.
Přišly nám modrá srazová trička, takže kdo si bude chtít předobjednat předem ať má jistotu, že na něj na sraze zbudou, tak mi může poslat maila. Také jsem dnes rozesílal zase pár holografických známek a objednal jsem další várku clubových karet pro nově příchozí členy.

Na webu www.transporterclub.cz jsem zveřejnil nový článek o výroční edici Golfu GTI, který letos slaví 35. narozeniny.

Ještě bych Vás chtěl požádat o doplnění Vašich profilů o celé jméno a adresu. Minulý týden jsem upravil registrační formulář o nová políčka, která teď máte všichni v profilech. Jedná se především o jméno a adresu. Tyto údaje (jsou označeny hvězdičkou) jsou viditelné pouze Vámi a administrátory fóra. Slouží to pro lepší komunikaci, je Vás hodně a osobně neznám každého, takže si Vás tak lépe dohledám. Například v případě zasílání zboží z našeho eshou mi to urychlí práci.

Co se dnes událo 17. kvě 2011 17:27 #73272

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Takže dnes jsem oslovil několik hlavních motoristických médií s poozvánkou na náš Transporterclub. Myslím, že by mohli mít zájem se přijít podívat a natočit či napsat reportáž o naší činnosti a rozšířit tak povědomí o clubu u široké veřejnosti.
Taky jsem dohledal ještě několik plateb a přidal doufám poslední označení člen clubu těm, kteří už na to mají dávno nárok.
Také pracuji na formuláři, který Vám usnadní cestu při sjednávání povinného ručení, které nabízíme za téměř pohádkové ceny.

Co se dnes událo 18. kvě 2011 17:43 #73343

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Připravovali jsme pro Vás věci ke srazu, především prezentace, které Vám promítneme a přiblížíme tak novinky.

Ráno se zastavil yetti a zařídili jsme mu pojistku. V pojišťovně mu ji nechtěli zrušit, tak jsme mu poradili jak to udělat a ještě dnes mu ji zrušili. Od zítřka bude mít novou a mnohem levnější.

Obeslal jsem nově registrované členy informacema o členství, zkontroloval účet, doplnil označení člen clubu, těm kteří posílali platbu a zaktualizoval naši interní databázi.

Co se dnes událo 24. kvě 2011 17:34 #73634

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Dnes jsem chystal program na sraz, aby vše klapalo jak má a hlavně abste se měli na co těšit. Taky jsem si dával dohromady seznam registrací na sraz, aby to pak u brány na výstavišti šlo všechno pěkně plynule.
Dopoledne jsem odvezl termohrníčky na gravírování, abycom jich měli na sraze dostatek.
Taky se do kanceláře stavil Radek se smlouvou k pojistce a potvrdil mi, že všechno proběhlo jak má a do dvou dnů od sjednání měl ve schránce zelenou kartu.

Co se dnes událo 25. kvě 2011 18:35 #73708

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Dnes jsme sjednávali nové pojistky a to rovnou dvě. Vidím, že s nabídkou levného povinného ručení jsme udělali krok správným směrem, protože je o něj stálý zájem.
Vyzvednout si zelenou kartu se stavil 1pedro přímo do kanceláře.
Dále jsem pro Vás chystal srazové samolepky a také jsem Vám zveřejnil podrobnější program letošního již 7. Transportersrazu.
Více informací Vám bylo zasláno mailem, také to najdete na webu a přímo zde na fóru v sekci srazy.

Co se dnes událo 30. kvě 2011 18:12 #73969

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Dnes jsme vyřezali spoustu samolepek a postupně je připravujeme, aby byly hotové na sraz.
Dolaďujeme organizaci a připravujeme aby vše klaplo jak má. Sjede se Vás jak to tak vypadá rekordní počet, takže musíme na všem pracovat ještě důkladněji. Doufám, že se Vám to bude líbit a budete spokojení.

Co se dnes událo 08. čen 2011 19:05 #74453

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Dnes jsem dával dohromady jedny z posledních zápisků ze srazu o tom, kdo a jak platil členství. Zadával jsem to do systému, aby se zobrazovaly u členů hvězdičky s popisem člen clubu, prošel jsem všechny nové registrace do clubu za dobu, kdy se organizoval sraz a rozeslal jsem emaily. Také jsem odeslal nově vyrobené karty pro ty, kteří platili jseště před srazem. Ti, kteří platili přímo na srazu a karty ještě neměli by měli své nové karty dostat během příštího týdne.
Také se za námi zastavil Seikel, aby dokoupil další srazové tričko a probírali jsme návrhy, jak ten příští sraz ještě o něco vylepšit.

Co se dnes událo 09. čen 2011 19:05 #74500

• Roman VW
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Dnes jsem rozesílal holografické známky a dokončil rozdávání a také umazávání hvězdiček s označením člen clubu.
Lépe jsme označili clubovou kancelář, abyste nebloudili po chodníku a nemohli najít ty správné dveře.
Také jsem na web transporterclub.cz nahrál fotky ze srazu. Přímo na titulce najdete odkaz.

Co se dnes událo 22. čen 2011 12:07 #75067

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
já jsem Ondra a budu se o vás starat místo Romana, který odjel do Kanady na zkušenou. Doufám, že všem budu moct vyhovět a nebojte se napsat pokud něco nebudete vědět. Rád pomůžu.

Do budoucna chystám udělat pár věcí ke zlepšení chodu na fóru a tak. Například formulář pro povinné ručení, který budete moci vyplnit přímo vy na internetu a nemusíte nic scanovat.
V plánu je vytvoření Garáže, ve které budete moci vystavovat svého D:_)1 , komentovat, ukazovat fotky,diskutovat.

Pokud byste měli nějaký nápad, určitě napište SZ a já to zkusím realizovat, pokud to bude v mých silách.
Clubový administrátor D:_)9

Co se dnes událo 23. čen 2011 14:22 #75125

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Po mnohých dotazek jsme dnes upravili sekci Pravidla v položkách Inzerce. Nyní je povolena reklama formou podpisu nebo uvedení firemních internetových stránek za pouhých 300 Kč na měsíc. Tímto se stanete partnerem clubu a budete mít exkluzivní popisek Partner clubu a bude uvádění mezi partnery clubu.

Teď z trošku jiného soudku. Spoustu lidí se ptalo po pojistkách pro menší objemy než 2000 ccm. Takže jsme dojednali ještě další kategorie:

Do 1650ccm
Varianta 1: 1431 Kč
Varianta 2: 1566 Kč
1650 - 1850ccm včetně
Varianta 1: 1566 Kč
Varianta 2: 1728 Kč
1850 - 2000ccm včetně
Varianta 1: 2403 Kč
Varianta 2: 1646 Kč

Dále jsem odeslal další várku karet, takže ti co čekají vězte, jsou na cestě.

Co se dnes událo 28. čen 2011 14:05 #75433

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Dnes jsem přidal anketu na služby od společnosti D.A.S. se kterou jednáme na dalších výhodných slevách pro vás. Takže prosím zůčastněte se a dejte nám vědět váš názor.

Práce na formuláři se pomalu chýlí ke konci, tak snad do konce týdne už by mělo být vše hotovo, pokud vše dobře půjde.

V brzké době bude pro Vás připravena soutěž, ale podrobnosti si ještě nechám pro sebe.

Během týdne budou na stránkách detailněší informace o připravovaném Vanfestu.

Co se dnes událo 30. čen 2011 21:35 #75604

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem vyridil nejake pojistky, takze s pojistkama se nam to celkem rozjizdi. Dneska se i domlouvala jedna z dalsich sluzeb pro vas, tak se teste! :)

Formular na zadavani pojistek pomalu dodelavam, tak doufejme ze pristi tyden uz bude hotov :)

Vygenerováno za 0.213 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/