Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Co se dnes událo

Co se dnes událo 01. čec 2011 16:32 #75637

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak po chvilce útrap a seznamování se s nahráváním fotek na stránky se to konečně podařilo! Takže se můžete kouknout na všechny fotky z letošního srazu konečně.

Trochu jsem ještě poupravil tlačítko na vstup na fórum na stránkách aby se nepřehlédlo.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 07. čec 2011 11:05 #75976

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Dneska jsem vyřídil pár pojistek a zprovoznil si facebook, takže ode dneška budou novinky dávány jak na stránky, tak na Facebook.

Kdo není fanda stránky, rychle se jimi staňte :)

Co se dnes událo 08. čec 2011 15:31 #76036

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Takže dneska nám začala prázdninová fotografická soutěž. Informace o ní najdete v sekci Ankety a hlasování.

Dneska jsem opět pár lidem vyřídil pojistky, tak už se nám to dosti rozbíhá. Formulář už je hotov a od příštího týdne bude oficiálně spuštěn.

Co se dnes událo 13. čec 2011 15:42 #76271

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Dneska jsem odeslal na výrobu karty, takže doufám že do pátku přijdou a budu je vám moci rozeslat.

V pátek budu psát do D.A.S. ohledně nabídky jejich služeb, pokud jste ještě nehlasovali v anketě zda chcete využít nějaké služby od D.A.S, tak určitě hlasujte. I tím že zatrhnete že nemáte zájem pomůžete. Díky

Co se dnes událo 14. čec 2011 14:18 #76344

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dneska jsem konečně přidal fotky ze srazu v Mariánských Lázní. Kdo se chce kouknout jak to na západě čech vypadalo, stačí se podívat do Fotogalerie. Další fotky ještě přidám, až mi přijdou na mail.

Spustil jsem hlasování, abychom měli představu kolik lidí by mělo zájem strávit silvestra v clubové společnosti. Určitě všichni hlasujte, ať popřípadě víme jak moc velkou chatu budeme muset shánět.

Jinak zítra budou na stránkách podrobnější informace o Vanfestu 2011.

Co se dnes událo 15. čec 2011 13:29 #76422

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Takže dneska jsem odeslal karty, takže je můžete v brzké době čekat. Některé ještě nejsou vyrobené, tak se omlouvám některým za zpoždění.

Jinak jsem sepsal nějaké základní info o Vanfestu a přidal do galerie pár fotek, tak se bežte kouknout.

Teďka odjíždím na týden na dovolenou do chorvatska, takže vyřizování clubových záležitostí bude trochu váznout, ale hned co přijedu všechno napravím.

Co se dnes událo 28. čec 2011 16:27 #77150

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Po delší odmlce se zase ozývám. Takže snad všem došel email ohledně Vanfestu. Pokud ne, můžete se podívat do sekce Srazy a akce, kde je vše také popsáno.

Od zítřka začínám dělat na Garáži, takže uvítám jakékoliv nápady, co byste chtěli aby v garáži bylo. Zatím počítám s tím že každý uživatel si může založit auto, vepsat údaje o něm, nějaký popis a fotky. Pokud vás napadne co byste rádi měli, dejte vědět přes SZ.

Co se dnes událo 29. čec 2011 14:59 #77189

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Takže dneska jsem aktualizoval eshop, takže teď je tam vše co si budete chtít koupit.

Taky jsem přidal fotky z minulého ročníku Vanfestu, takže doufám že se kouknete. Je jich tam pěkná nálož. Pokud už někdo ví, že by chtěl jet na Vanfest, tak dejte určitě vědět emailem. Jednáme s pořádajícím klubem o slevu za větší skupinku aut, tak se hlašte :)

Přeji příjemný víkend

Co se dnes událo 02. srp 2011 15:22 #77337

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Dneska jsme tu měli příjemnou Honzovu návštěvu, za kterou děkujeme OK!

Už se nám hlásí první lidi na Vanfest, takže kdo má chuť se připojit, tak se nebojte a pište.

Dneska jsem snad dodělal grafickou stránku Garáže, takže doufám že se bude líbit.

Nezapomeňte přispívat do Prázdninové fotografické soutěže, ať můžete předvést svoje Téčko :)

Co se dnes událo 03. srp 2011 09:52 #77376

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Takže jsem teď založil nové téma pro členy klubu Nabídka služeb do které mohou členové inzerovat za poplatek své služby. Viz Pravidla -> Inzerce vlastních služeb. Nebo přímov sekci Nabídka služeb -> Pravidla.

Pro jakékoliv připomínky pište SZ.

Co se dnes událo 04. srp 2011 13:05 #77441

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Takže dneska konečně přišli karty. Takže ti co čekají na novou, měla by zítra přijít.

Poupravil jsem trošku levý sloupec na hlavní straně, aby vypadal líp :)

Zítra tady bohužel nejsem, takže všechny věci budu vyřizovat až v pondělí.

Co se dnes událo 08. srp 2011 15:45 #77596

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak dnes jsem udělal nějaké pojistky a doufám, že naposledy. Protože během tohoto týdne už se spustí automatický formulář a vše se bude zřizovat online.

Práce na Garáži se opět trochu posunuli.

Co se dnes událo 12. srp 2011 15:41 #77782

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Takže dneska jsem měl hovor od policie, o kradeném T4 Atlantis. Tak se koukněte do drbárny a pokud ho poznáte, tak dejte vědět komu patří, ať se to může začít řešit.

Jinak doděláváme přechod stránek na nový server a jakmile tam budeme moct konečně rozjet formulář k povinnému ručení a další věci.

Jinak příští týden jsem pryč, takže komunikace se mnou bude trošku omezená.

Užijte si víkend Ondra

Co se dnes událo 22. srp 2011 22:03 #78124

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Tak po týdení dovolené jsem zpět. Odeslal jsem karty do výroby, takže během tohoto týdne by měli přijít svým zájemcům.

Nové karty už mají svou podobu a teď se dolaďují posledné detaily.

Doufám, že všem přišel druhý email ohledně Vanfestu. Registrujte se co nejdřív abychom mohli dát dohromady konečný počet.

A připomínám, že máte poslední týden na přispívání do Fotografické soutěže.

Co se dnes událo 23. srp 2011 11:20 #78139

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Pokud vám z nějakého důvodu nechodí maily ohledně Vanfestu nebo jakékoliv jiné maily, stačí se přihlásit na hlavní straně TransporterClubu a vše by se mělo spravit, pokud jste se na stránkách ještě nepřihlašovali, tak se prosím přihlašte ať vám maily chodí :)

EDIT: Tak jsem zjistil že pár z vás nechodí emaily ode mě. Takže jsem znovu rozeslal email o Vanfestu. Teď doufám, že už přijde všem. Pokud to někomu přijde podruh,. tak ho může ignorovat, je to stejný mail co jsem posílal včera.

Vygenerováno za 0.215 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/