Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Co se dnes událo

Co se dnes událo 02. dub 2012 18:28 #95426

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Na hlavní stránce máte první ze série článků o orientačním závodě. Máme ho skoro za měsíc, tak Vám budu psát články o všem co Vás může v závodě potkat. Pokud se chcete do závodu přihlásit, tak stačí napsat do témate v sekci Srazy a akce.

Taky jsem trošku upravil bannery na hlavní straně a ve fóru abychom tam měli všechny, kteří Vám členům poskytují slevy na jejich služby a zboží.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 04. dub 2012 16:41 #95574

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Dneska můžete na hlavní stránce najít novou slevu, kterou můžete využívat jako člen Transporterclubu, která potěší majitele starších ročníků vozů VW.

Nezapomeňte se hlásit na orientační závod, který bude už za 3 týdny, abychom pro Vás mohli všechno co nejlépe nachysta.
Dnes jsem přidal i informace o ubytování v kempu.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 08. dub 2012 19:19 #95839

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Dneska jsem Vám připravil článek o novém "prodlouženém" modelu T5ky :) Tak se koukněte na hlavní stranu.

Chtěl bych požádat všechny, kteří uvažují o účasti na orientačním závodě,ať prosím napíší do tématu ve srazech, abychom věděli kolik budeme mít posádek.

Přeju příjemné prožití zítřejších Velikonoc, v pohodě a bez zbytečných starostí.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 11. dub 2012 17:15 #95975

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Dneska jsem přidal nové partnery do Slev a výhod pro členy klubu a na hlavní stránce máte upoutávku na orientační závod.

Pokud by si někdo chtěl přidat ke stávající clubové pojistcce připojištění čelního skla, tak mi do konce týdne napište email se jménem, číslem pojistky, limitem plnění pro připojištění a fotku čelního skla. A od 1.5 kdy nabíhá pojistka znovu, budete mít i připojištění čelního skla.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 16. dub 2012 16:57 #96208

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Konečně se mi podařilo vyřešit chybu s přihlašováním na hlavní stránkce, takže už by neměl být problém po přihlášení na hlavní straně.

Z Garáže byli promazány všechny auta, které neměli fotku a malinko upraveno zobrazování detailů aut.
Tento týden bych chtěl garáž zase o něco vylepšit, začneme lehce upraveným designem a na další věci se můžete těšit. Jako třeba počítání spotřeby a další věci na které se můžete těšit...
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 20. dub 2012 16:43 #96417

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Dnešek jsme strávili chystáním různých věcí na orientační závod, který propěhne příští víkend.

Pokud jste se ještě nepřihlásili a chcete se zůčastnit, tak se nebojte a přihlašte se, čím víc lidí bude, tím bude víc srandy :)

Na hlavní straně i v tématu na fóru máte odkaz na pravidla závodu, kde je popsáno v jakých disciplínách se bude soutěžit, jednotlivé váhy všech disciplín, bodové ohodnocení, výpočet výsledků a další.
V pravidlech jsou také jednotlivé disciplíny pěkně vysvětleny, takže pokud uvažujete že pojede, ale bojíte se že byste závod nezvládli, tak Vám doporučuji si přečíst pravidla a hned zjistíte že zas tak těžké to nebude :)
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 25. dub 2012 16:53 #96698

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Dneska už jsem připravil většinu věcí na orientační závod. V pátek nachystáme poslední drobnosti a vyrazíme směr Vysočina :)

Příští týden v pondělí a ve středu nebudu v kanceláři, ale maily vyřizovat zvládat budu.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 30. dub 2012 20:21 #96883

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Na hlavní straně máte reportáž z proběhlého víkendového orienťáku. Videa a fotky od dalších lidí můžete čekat během týdne :)
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 05. kvě 2012 17:46 #97068

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Včera jsem pro Vás na hlavní stranu přidal článek o srazu v Hannoveru, tak se koukněte. Jsou tam pěkné fotky na kouknutí.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 11. kvě 2012 00:10 #97259

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Stihl jsem to taktak, ale informace o Transportersrazu máte online a už se můžete hlásit :)
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 18. kvě 2012 15:59 #97678

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Tak čím dál víc aut bude jezdit po republice s jedinečnými srazovkami na zadních sklech :) Pokud se stále ještě rozhodujete zda pojedete na sraz, tak jsem pro Vás přidal do Programu srazu aktivity, které můžete podniknout mimo Transportersraz, například se kouknout na zámek Hluboká nebo se jít kouknout do ZOO :)

Nezapomeňte se zaregistrovat na sraz pokud ještě nejste, aby Vám pak mohla přijít pozvánka :)
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 23. kvě 2012 09:14 #97907

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Od včerejška se můžete ve vláknu o Transportersrazu podívat na fotky z kempu, je tam opravdu hezky.

Kdo si chce rezervovat chatku, tak se kouknete do vlakna na rezervovani chatek, kde je i planek kempu, s cisly chatek, tak si muzete nejakou vybrat.

Dnes budu rozesilat letacky tem, kteri me o to pozadali, takze pokud taky, tak mi napiste a ja Vam je odeslu.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 23. kvě 2012 15:07 #97926

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Teďka jsem PPL předal všechny srazový samolepky, co ste si u mě objednali. Takže zítra bude zvonit PPL.

Pokud Vám do pátku nic nedojde, tak se ozvěte a ověřím to.
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 23. kvě 2012 17:14 #97930

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Dneska jsem od rána řešili podrobnosti srazu. V brzké době se můžete těšit na další podrobnosti.

Všichni kdo chtěli létačky, tak jsem jim je poslal. Pokud chcete také pomoct s propagací, tak mi dejte vědět a nějaké Vám taky pošlu.

Účastníků na sraz nám kvapem přibývá, takže pokud nejste ještě registrovaní, tak rychle aby sme se tam všichni vlezli :)
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Co se dnes událo 25. kvě 2012 20:57 #98072

  • Ondra VW
  • Avatar uživatele Ondra VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 647
  • Obdržená poděkování 1
Tak dneska u mě bylo spousta lidí si pro letáčky, takže schválně kolik jich uvidíte po městě :)

Zítra od 20:00 budou stránky a fórum nedostupné, budeme přesouvat server. Bude to trva cca 2-3 hodiny pokud vše půjde jak má.

A ještě bych chtěl poprosit všechny členy, kteří mají kartu a mají zaplaceno na rok 2012, ať si zkontrolují zda mají přelepku na rok 2012. Kdyby náhodou ne, dejte mi vědět do SZ a podíváme se na to. Je to potřeba vyřešit do srazu, díky tomu budete moct prokázat, že jste platící členové.

Díky Ondra
Clubový administrátor D:_)9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.183 sekund

Login