Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Stále bliká červená kontrolka v teploměru chladící kapaliny na palubce

Re:Stále bliká červená kontrolka v teploměru chladící kapaliny na palubce 11. led 2018 22:57 #181641

  • beeran
  • Avatar uživatele beeran
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Odvzdušnění nepomůže, bliká to furt uz od predchoziho majitele a menil jsem kapalinu uz dvakrat.. ale dik za tip.
Spis mam ted jiny, akutnejsi problem.. nak se mi to ne a ne zahrat.. ne vzdycky, jenom obcas a posledni dobou casteji. Jak vyjedu tak to pomalu vystoupa do pulky mezi provozni teplotou a plnym ctvereckem, pak klesne a pak se to zas vecnost stracha k provozni teplote. A nedejboze zapnout topeni..
Logicky me napada blbe otevirajici se termostat,ale z predchozich zkusenosti z felcky (prehrivani-ruble tesneni pod hlavou-vymena vodni pumpy-a hovno-vymena ucpaneho vicka na expanzce-juchuuuu) by to mohly byt i dalsi elementarnejsi veci, ne? co treba zase to zavzdusneni?
vw T3 1.7D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stále bliká červená kontrolka v teploměru chladící kapaliny na palubce 23. led 2018 06:52 #181806

  • Wessy
  • Avatar uživatele Wessy Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 165
  • Obdržená poděkování 13
Hádal bych že špatně otevírá termostat. A pokud s tim jezdíš i teď v zimě, tak bych (jako u Škody 120) hodil nějakou deku přes mřížky vepředu. To auto má prostě hodně dlouhej okruh chlazení.
VW T3 1.7D 42kW, r.v. 1988

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stále bliká červená kontrolka v teploměru chladící kapaliny na palubce 24. led 2018 12:04 #181821

  • beeran
  • Avatar uživatele beeran
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
No kdyby to byl termostat, tak by mi to delalo pokazde, ale to ono ne.. jen obcas.. Zkusim vymenit to vicko u expanzky, zda se mi, ze profukuje vic nez je zdravo, tim padem je v soustave mensi tlak. Ale mozna se pletu.
Mam tepichem zakrytou půlku chladica za zpodni mrizkou, tim to nebude, ale dik za radu.
Pak napisu cim to.. trebas se to bude nekomu hodit
vw T3 1.7D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stále bliká červená kontrolka v teploměru chladící kapaliny na palubce 24. led 2018 14:16 #181826

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Ne zahřívá se to opravdu, nebo jen budík teploty ukazuje jak se mu chce? Měl Jsi ten termostat venku, neví v něm bordel? Jak je starej? Pokud se auto nezahriva, tak to určitě nebude chyba ve víčku expanzky......
Topí to, nebo to netopi?
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.178 sekund

Login