Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 29. led 2011 21:23 #62975

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Slusi pane OK! , na co to ma pripojeny? taky po necem pokukuji :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 30. led 2011 13:08 #63004

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0

paja napsal:

Vlk-2011 napsal: Ahoj. Chci se zeptat kam připojujete ty led diody co máte u klik? Mám ten samej problém hledám v noci kličku na otevření. Diody už mám ale ta elektrárna co je u pojistek mě děsí. :x


kluci,řešil někdo,kam nejlíp umístit ledku na osvětlení kliky šoupaček? Mně už někteří místo dveří otvírali i okno...Nejlíp podle mě naimplantovat do plastu sloupku pod madlo,ledku jsem sehnal 24V,takže má pol.svit aby neoslňovala pajduláky sedící vzadu.Ale klíďo se nechám inspirovat...Dík paja :drunken: :drunken: :drunken:

Pajo přímo do té kliky co otvíráš šoupačky celou ji vyndat a navrtat ze shora dírku na ledku.Je to lepší než u toho madla.
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 30. led 2011 13:09 #63005

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0
Maršoune zatím provizorně zapojené.Až bude tepleji tak to přepojím dolů před klíček zapalování.
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 30. led 2011 19:11 #63023

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 660
  • Obdržená poděkování 3
Honzo,u toho madla nepřekáží,nikoho to neoslnuje-zkušenost.......do té kliky by to šlo,ale musel by se přidat další dveřní kontakt.... :-k
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. led 2011 15:12 #63102

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
pro klid duše ;)
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. led 2011 16:30 #63117

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Dobre delas s tim hasicakem,bez nej bych snad uz ani s autem nikam nejel.Kdysy mi horel motor na me byvale T3 a nastesti sem mel kanistr s vodou. ;)
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. led 2011 16:34 #63120

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Já ho vozím taky, ale mám ho pod sedačkou řidiče. Tohle mi přijde hodně z ruky :-k .
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. led 2011 16:48 #63122

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
kurňa Mates to mě nenapadlo,jdu to předělat
přidělám to na chladničku co mám mezi sedačkama,tu stejně nevidělávám
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od yetti.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. led 2011 16:49 #63123

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
;)
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. led 2011 17:15 #63125

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
Předěláno,teď ho mám hned při ruce
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2011 03:13 #63175

marsoun napsal: Slusi pane OK! , na co to ma pripojeny? taky po necem pokukuji :-k

jestli na něco naraziš zajímavého a cenově přijatelného dej vědět také pokukuju, ale zatím jsem nevybral vhodný voltmetr.
DAS AUTO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2011 03:22 #63176

honza-VW napsal: Tak jsem si udělal radost na Aukru koupil jsem voltmetr modře podsvícený za 280,-kč a dnes jsem ho zadělal a zprovoznil =D> foto přikládám. d:_(

tohle vypadá dobře =D>
DAS AUTO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2011 13:55 #63205

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0
Cena je dobrá a pán je velice solidní,jeden den jsem objednal a druhej den jsem to měl doma.Viděl jsem podobný za 1500,-kč a to se mi zdá teda už dost :-k Jinak na Aukru kup teď.
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2011 14:48 #63210

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Asi do něj taky pudu, by pro transporterclub mohl udělat slevičku :mrgreen:
http://aukro.cz/panelovy-voltmetr-7-5v- ... 49519.html

D:_) a nebo za slušnou cenu jsou tady, tj ty dva dole...
http://www.soselectronic.cz/?str=12&code=N85
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2011 20:59 #63248

ten druhy be mne zajimal zda je osvetleny, pokud ne tak to nema cenu ten honzy je hezci protože svítí modře a tak nějak i líp vypadá... :-k
DAS AUTO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od . Důvod: Citace
Vygenerováno za 0.138 sekund

Login