Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2016 13:15 #162696

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
za pár korun se dají koupit na Ebay, tak proč se trápit se samovýrobou? :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od stiold.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2016 17:54 #162708

  • zaty
  • Avatar uživatele zaty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 2
:lol: :lol: :lol:
jak myslíte, činské levné žárovky vydrží tak půl roku. vlastní zkušenost. vyhozené peníze.
vlastní výroba náklady 20,- kvalitní led pásek, kousek drátku, stara žárovka, kousek sklokeramicke tyčky a 10 min práce. :)
mám je v autě 13měsíců a bez problému.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2016 20:12 #162715

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Souhlas B)
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 01. úno 2016 21:13 #162721

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
a myslíš, že ten led pásek nemáš z číny? :-D půl roku mi zatím vydržely, tak uvidíme v budoucku...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 03. úno 2016 18:32 #162822

mám v celém autě dva roky ledky z ebeye a šlapou jak nové :)
Poděkovali: stiold

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 11. úno 2016 16:03 #163232

Já tam ledky dával (dovnitř) a když jsem zavřel auto a zamknul jsme tak ještě malinko svítili :ohmy: :lol: klidně celou noc :lol:
nyní: VW Transporter V 1.9TDi, 75kW, rv. 2007, SOCIAL EDITION/ DOG HOTEL:D
ex: VW Passat Variant 3C 2.0TDi BMP, 103kW, rv 2007, HIGHLINE
ex: VW Bora Variant 1.9TDi, 74kW, Comfort line, 4Motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 11. úno 2016 17:16 #163235

  • Jirka S
  • Avatar uživatele Jirka S
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Příspěvky: 500
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
to je normální, mě stropní diodovky mžouraj pořád.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 12. úno 2016 04:03 #163268

  • stiold
  • Avatar uživatele stiold
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 221
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
normální to není, ale stává se to :-)
Někde tam máš "bludné proudy", na ty jsou ledky citlivé.
Vyřeší to předřadný odpor. já koupil už LED s odporem.
http://elektrolab.wz.cz/?elektronika=vypocet_rezistoru_led

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od stiold.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 12. úno 2016 19:57 #163287

Kdyz jsme u tech ledek. Nevíte která pojistka by to mohla řešit to vnitřní osvětlení ? Ja se v ty tabulce nevyznám
nyní: VW Transporter V 1.9TDi, 75kW, rv. 2007, SOCIAL EDITION/ DOG HOTEL:D
ex: VW Passat Variant 3C 2.0TDi BMP, 103kW, rv 2007, HIGHLINE
ex: VW Bora Variant 1.9TDi, 74kW, Comfort line, 4Motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sakyjede.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 12. úno 2016 21:12 #163290

co 17 ?
VW T2b Westfalia
VW T5 Multiwan 128kw, 4Motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 12. úno 2016 21:15 #163291

Prolez jsem to cely a nic. Jeste zkontroluju kabely ve stropě. Dělali mi central a tahali mi el. Tak jestli někde neco nerozpojili


Sent from my iPhone using Tapatalk
nyní: VW Transporter V 1.9TDi, 75kW, rv. 2007, SOCIAL EDITION/ DOG HOTEL:D
ex: VW Passat Variant 3C 2.0TDi BMP, 103kW, rv 2007, HIGHLINE
ex: VW Bora Variant 1.9TDi, 74kW, Comfort line, 4Motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 12. úno 2016 21:41 #163293

  • zaty
  • Avatar uživatele zaty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 2
pozice 24, spodní panel - osvětlení nástavby ( kufru)
17, spodni panel - osvětlení kabiny ( řidič, spolujezdec )

pozice 7 horni panel - osvětleni vnitřni ( cele auto )

u tebe to bude spodni panel pozice 17. prostředni řada, třetí z leva. hnědá

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 12. úno 2016 23:40 #163295

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
Tak voltmetr konečně zapojen. Svítí jen když je zmáčknuté tlačítko. Tak že nebude neustále šajnit do obličeje.

Odesláno z mého SM-G355HN pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 23. úno 2016 12:36 #163869

Instalce voltmetru mě taky čeká, ale jelikož chci měřit jak startovací tak bydlící baterku, tak to bude trochu složitější...

Pokud jde o ty LED náhrady žárovek, máte někdo nápad, jak vylepšít couvačky? Občas řeším to, že na spaní potřebuju potmě někam couvnout, třeba i dál nebo ve sněhu po lesní cestě... Napadlo mě vyměnit couvací žárovky za LEDky? Bude to nějaké zásadní zlepšení? Dělaji se opravdu hodně svítící? Druhá možnost přidělat na poličku v autě u pátých dveří normální reflektor. Nevýhoda složitější montáž, mohlo by se to odrážet od skla do auta a musel bych to zapínat ručně. Ale zase by tím šlo svítit i normálně v noci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 23. úno 2016 13:48 #163871

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113

TrollCZ napsal: Instalce voltmetru mě taky čeká, ale jelikož chci měřit jak startovací tak bydlící baterku, tak to bude trochu složitější...

Pokud jde o ty LED náhrady žárovek, máte někdo nápad, jak vylepšít couvačky? Občas řeším to, že na spaní potřebuju potmě někam couvnout, třeba i dál nebo ve sněhu po lesní cestě... Napadlo mě vyměnit couvací žárovky za LEDky? Bude to nějaké zásadní zlepšení? Dělaji se opravdu hodně svítící? Druhá možnost přidělat na poličku v autě u pátých dveří normální reflektor. Nevýhoda složitější montáž, mohlo by se to odrážet od skla do auta a musel bych to zapínat ručně. Ale zase by tím šlo svítit i normálně v noci.


Koukni jak to vyřešil Barakus, je to šikovné a co jsem i na vlastní oči viděl, tak i účinné
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-aut...-blaue-sau?start=300
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o
Poděkovali: TrollCZ

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.168 sekund

Login