Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 16. říj 2009 11:13 #25310

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0

andula napsal: A co takhle nerezovou rampu na střeše na ní šest až osm dálkových světel a v každém svítí pozička, mezi nima další pozičky, po boku auta nášlapy a v nich zabudované pozičky....pořád je co zlepšovat.

Prosím tě Andulo ty nášlapy už má a v nich led diody jako poziční světla dost dobrý =D> =D> a ještě to chodí jako blinkry viď Jiřino.S tou rampou to není špatný nápad ale asi policie by měla problém :-k :-k
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 16. říj 2009 14:27 #25322

  • Tifone
  • Avatar uživatele Tifone
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 855
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
A co ti je do problémů policie :lol:
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 16. říj 2009 21:03 #25369

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

jirkataxi napsal: Zdravím,teď už jenom vymýšlím,co ještě osvětlit,protože od podlahy po strop a od předu do zadu už to všude svítí.Nějak se mi tam už nechce už nic vejít.

Tak sem prdní nějaké fotky.... Koukal jsem že narázníky jsou už v barvě,slušej... OK!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 30. říj 2009 22:36 #26615

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Dnes jsem vyčistil tapec no a když už byl dole tak jsem tam šoupnul dvě diody.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. říj 2009 01:16 #26624

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Pěkný =D> taky se na to chystám.... ;) Ledky jsou MOR :mrgreen:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. říj 2009 09:53 #26637

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Co je to za diskoteku?? :drunken:
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 08. čen 2010 10:00 #44387

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Na netu jsem našel tyto žárovky, nemá s nima někdo už zkušenost jak svítí :-k

"Tyto halogenové žárovky mají díky 100% xenonovému plynu dokonce vyšší světelný výkon než běžné sety xenonů HID." :-k :-k :-k

http://www.autodoplnky.cz/novinky-shop/ ... a-a1529612
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 08. čen 2010 12:22 #44393

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Když nebudu koukat na ten atest psaný rozsypaným čajem :lol: co je na krabici v odkaze tak se mi na fotkách zdá že už samotná baňka je vyosená vůči patici u každé žárovky jinak #-o Jednou jsem někde četl že na tok a kvalitu světla hodně záleží i na samotném vlákně a jeho umístění oproti té clonce v žárovce.No a jestli to foto neklame tak to ti Číňani sázejí na ty patice jak Řekové pouliční osvětlení :mrgreen: Třeba to bude svítit ale záleží kam :-"
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 08. čen 2010 12:55 #44394

  • indy
  • Avatar uživatele indy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
pry to ma evropsky atest. mozna neni od fotošopu....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 08. čen 2010 21:46 #44426

jarek napsal: Tak jsem nedávno instaloval do jedné T4ky rámečky budíku.

..no to je ale paradni ;) ..moc prace?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 08. čen 2010 22:05 #44428

jarek napsal: Když nebudu koukat na ten atest psaný rozsypaným čajem :lol: co je na krabici v odkaze tak se mi na fotkách zdá že už samotná baňka je vyosená vůči patici u každé žárovky jinak #-o Jednou jsem někde četl že na tok a kvalitu světla hodně záleží i na samotném vlákně a jeho umístění oproti té clonce v žárovce.No a jestli to foto neklame tak to ti Číňani sázejí na ty patice jak Řekové pouliční osvětlení :mrgreen: Třeba to bude svítit ale záleží kam :-"



Jarek má pravdu, už na vzorové fotografii jsou ty baňky tak šejdrem, že by to ve mě důvěru rozhodně nevzbudilo. :-k

Ještě že se toho nemusel dožít Edison... #-o
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 09. čen 2010 07:03 #44445

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7

Robertxx napsal: ..no to je ale paradni ;) ..moc prace?

Povolíš 2 šroubky na krycím plastu budíků,potom2 šroubky co drží budíky v palubce.No a když vytáhneš štekr budíku co je zezadu tak můžeš budíky vytáhnout(dá se to i bez odpojování jen je tam méně místa) a potom s citem sundat kricí plexi a můžeš sázet rámečky.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 10. čen 2010 12:33 #44522

jarek napsal:

Robertxx napsal: ..no to je ale paradni ;) ..moc prace?

Povolíš 2 šroubky na krycím plastu budíků,potom2 šroubky co drží budíky v palubce.No a když vytáhneš štekr budíku co je zezadu tak můžeš budíky vytáhnout(dá se to i bez odpojování jen je tam méně místa) a potom s citem sundat kricí plexi a můžeš sázet rámečky.

jj diky ;) a koupit se to da uz natvarovane na T4 nebo jsou to jen listy ktere si zpracujes dle sebe?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 10. čen 2010 13:44 #44526

Ty rámečky koupíš už hotové.Já kupoval z leštěného duralu dvoudílnou sadu a pouze jsem je nacvaknul.Ani se nemusí lepit.Ty co má Jarek to nevím jak se upevňují,možná to je stejné.Odkaz máš tedy zde :
http://www.tuningexpert.cz/component/vi ... ory_id=113
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Transportérák.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 10. čen 2010 13:55 #44529

hoď odkaz veřejně, ať se můžou inspirovat a podívat i osotatní...
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.162 sekund

Login