Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. čec 2010 13:07 #46970

..rešim ted nejake jine věci na autě tak zatim na cinkrlatka nemam naladu tak jsem tam ani nevolal ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. čec 2010 13:34 #46972

...... Jinak pro Štěpána který má asi starší budíky se dají duralové kroužky taky nainstalovat ;)
Asi jsem tu už i někde dával fotky ale šoupnu je tu znovu.

Jarku děkuji, teprve teď jsem si toho všimnul.
Ale upřímně, já jsem nikdy nepochopil co na tom je, že budu mít budíky s rámečkem nebo bez...

Asi by mě navnadila reálná čumenda u někoho v autě, ale nikdy jsem po tom nekoukal.

Každopádně ti děkuju!
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. čec 2010 21:51 #46990

Kluci, hoďte sem někdo nějaké info nebo odkaz, kde kupujete ty LEDky a co ještě k nim... #-o
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. čec 2010 22:00 #46991

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Já bych tam dal plazmové budíky je to pěkný a žádné kroužky.
quote="jarek"]Rámečky jsou už tvarované jak píše Transporterák.
U té 4 dílné sady je to z plastu.Kroužky kolem tacháče a otáčkoměru se jen nacvaknou.Jen bylo třeba najít tu správnou polohu(když přiložíš pochopíš) a kolem Maxidotu a uazatele teploty a paliva se to lepí(byla u toho přiložená vyřízlá oboustranka).

Jinak pro Štěpána který má asi starší budíky se dají duralové kroužky taky nainstalovat ;)
Asi jsem tu už i někde dával fotky ale šoupnu je tu znovu.[attachment=2:3sjop9u7]<!-- ia2 -->Budíky bělouš1.JPG<!-- ia2 -->[/attachment:3sjop9u7][attachment=1:3sjop9u7]<!-- ia1 -->Budíky bělouš2.JPG<!-- ia1 -->[/attachment:3sjop9u7][attachment=0:3sjop9u7]<!-- ia0 -->Budíky bělouš3.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:3sjop9u7][/quote]
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 24. čec 2010 13:21 #47023

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14

23LUBOS23 napsal: +

Ahoj kdyz jsi to posunul mel jsi kratke pasy ty jsi prodlouzil jak ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 25. čec 2010 14:55 #47066

ahoj pasy su tam klasicke,ale rozmyslal som dat stredove pasy z caravelly a je to vyriesene.
VW T4 Multivan 2001 2,5 TDI 111kw 151 PS
VW T4 Caravelle 2000 2,5 TDI ACV 75 KW 102 PS interier Multivan II
VW T5 Multivan 2006 2,5 TDI 128 KW 174 PS HIGHLINE
VW T4 Transporter 1999 2,5 TDI 65KW 88PS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 25. čec 2010 15:04 #47067

  • Hamlet
  • Avatar uživatele Hamlet
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Obdržená poděkování 14
Ty orig co tam jsou tak ty tam nedosahnou jsou kratke proto me to zajima jak to presne je chtel jsem to taky tak udelat ale nak nastavovat pasy se mi nechce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 21. zář 2010 16:27 #50208

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj,
potřeboval bych radu a považuju to za cinkrlátko, tak to dávám sem.
De o T4 98 Caravellka vnitřní stropní osvětlení.

Koupil sem si ledkový sufitky do stropního osvětlení, mám tam 3 (nak "kufrem", nad středníma sedačkama a nad palubkou, klasika)Všechno je v pohodě, svítí, zhasíná, jen jednu neplechu, co to začlo dělat je v osvětlení nad palubkou.Když zavřu dveře, tak se světýlko po chvilce vypne, ale zůstane lehce svítit jakoby jeden ten tišťák co je v tý sufitce (sou tam 3 tišťáky).Údajně mám zrušit to spožďování vypnutí světla po zavření dveří a prej mám klid, ale to se mi nechce.

Nevíte někdo prosím jak to vyřešit, abych nemusel to spožďování rušit a mohl si tam ty led sufit nechat?

Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 21. zář 2010 19:22 #50218

Tak tohle samý to dělalo mě po instalaci LED.Začalo mi to pěkně štvát,když za jízdy v noci mi to pořád slabě problikávalo jak stroboskop.Sice slabě ale přeci.Dle mě máš dvě řešení...A to buď tam dej k jedný LED asi je jedno ke který nějakej odpor ať to simuluje odběr klasiky žárovky a nebo prostě do zadu do kufru vrať klasiku jako jsem to udělal já a máš klid.Stejně ty LED pak v kufru svítěj prd a nic tak aspoň v noci v něm uvidíš ;)

PS:já v Tranďáku spožďovač nemám a dělalo to bordel stejně...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. zář 2010 06:03 #50265

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
Super, díky.
Jen ještě, co, jak použít na ten odpor, popřípadě, jak zapojit, kam, atd. D:_)10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. zář 2010 07:46 #50271

odpor zapojit paraélně se žárovkou tedy LED žárovkou..
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. zář 2010 08:31 #50275

  • Zevl
  • Avatar uživatele Zevl
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 697
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 9
Taky přemýšlím o těch led místo sufitek do stropnic a docela ste mě teďka dostali stím blikáním. A jak to svítí nesvítí to málo?
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. zář 2010 08:40 #50276

No záleží co tam naladíš....
jestli :arrow: http://www.stualarm.cz/produkt/95232-le ... 3led/3smd/

Tak normál,možná trochu míň jak 10W obyč ale jestli tam dáš
:arrow: http://www.stualarm.cz/produkt/95p002-l ... superflux/

Tak si piš,že světla mít málo nebudeš :mrgreen:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. zář 2010 09:44 #50278

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
Mám ty z toho prvního odkazu a jelikoš mám auto do zelena, tudíš sem tam dal zelený a je to zajímavý v noci a vidět je v pohodě, kdyžtak nafotim a dám sem, ale až večír budeteli chtít ;)

Zevl - mě to furt trošku svítí, prej díky tomu spožďovači.

Transportérák - prosim tě, to jako že tam napájim další ledkovou sufitku.Elektrika mi nic neřiká, bojim se i tužkový baterky, tak bych poprosil o podrobnější popis, jak na to.
Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 22. zář 2010 12:14 #50294

Mě by to teda taky docela zajímalo pane Kravaťák :-k Tak šup šup ať to víme..... D:_)
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.166 sekund

Login