Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 25. říj 2010 21:27 #53352

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Za sebe bych se na to uz vyprdnul velebnosti, mam radeji v aute tmu a klidecek na filmecek pri cestovani :-) proste zadnej cirkus. ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 25. říj 2010 21:41 #53355

jj taky jsem je tam nakonec nedal.Televizka je super,souhlas OK!
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 25. říj 2010 21:46 #53358

Jooo pánové, mě stačí modro-červené podsvícení palubky a nepotřebuju ani televizku :lol:
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 25. říj 2010 21:53 #53359

no kde vězíš čeče :-k Jó Tome neboj,všechno příjde.Taky mi to zezačátku stačilo...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 25. říj 2010 22:08 #53360

Jooo pracovně vytíženej sem.... :drunken: Však víš že to doma pomalu střádám....na jaro.. D:_) to zas budou změny OK!
T4 multivan 2.5Tdi 111kw
T4 transporter 2.5Tdi 75kw ACV full Prodáno!!
T4 multivan allstar 1.9td Prodáno!
Suzuki Samurai alias Samík - vyleze snad úpně vše!!!
vw polo combi 1.9SDi 50kw abych ušetřil téčko :-)
http://stefinat4.rajce.idnes.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 31. říj 2010 17:23 #53852

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 660
  • Obdržená poděkování 3

Vlk-2011 napsal: Ahoj. Chci se zeptat kam připojujete ty led diody co máte u klik? Mám ten samej problém hledám v noci kličku na otevření. Diody už mám ale ta elektrárna co je u pojistek mě děsí. :x


kluci,řešil někdo,kam nejlíp umístit ledku na osvětlení kliky šoupaček? Mně už někteří místo dveří otvírali i okno...Nejlíp podle mě naimplantovat do plastu sloupku pod madlo,ledku jsem sehnal 24V,takže má pol.svit aby neoslňovala pajduláky sedící vzadu.Ale klíďo se nechám inspirovat...Dík paja :drunken: :drunken: :drunken:
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 14. lis 2010 18:01 #55140

  • paja
  • Avatar uživatele paja
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 660
  • Obdržená poděkování 3
nikdo nic,tak pro inspiraci dávám foto mého výtvoru.Ledky jsou dělaný na 24,svítí míň,ale neoslňují... ;)
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 14. lis 2010 20:54 #55151

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
=D> OK! super nápad, budu o tom přemýšlet :-k
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 14. lis 2010 20:55 #55152

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
nepremyslej a delej :lol: :lol: :lol: :lol:

nevym o cem chces porad premyslet OK! OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 14. lis 2010 20:58 #55153

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1598
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Joo hochu, kdyby to bylo tak jednoduchý :)
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1
T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ (
Dříč Umřel ?
T4 2,4 50 KW CARTHAGO 1992 dlouhodobý projekt,
T4 1,9 TDI 1994. Červený drak ( dárce orgánů).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 14. lis 2010 20:59 #55154

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
kdyby byl cas tak uz taky mam udelany :goodman: :goodman: :goodman:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 04. pro 2010 20:17 #56981

ahoj
tak po vzoru ostatnich jsem se dokopal osvetlit kliky a protoze zustalo par kousku diodek
tak jsem je soupnul do podsviceni topeni :-"
a tak to dopadlo:
[attachment=0:2879ezvv]<!-- ia0 -->DSC00220.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:2879ezvv]
[attachment=1:2879ezvv]<!-- ia1 -->DSC00218.JPG<!-- ia1 -->[/attachment:2879ezvv]
[attachment=2:2879ezvv]<!-- ia2 -->DSC00217.JPG<!-- ia2 -->[/attachment:2879ezvv]
no ale pakarna jako solidni D:_)7
a priste jeste neco udelat s budikama a vypinacem svetel a osletlit kliku soupacek ale na to uz neni matros #-o
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 29. led 2011 19:19 #62946

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem si udělal radost na Aukru koupil jsem voltmetr modře podsvícený za 280,-kč a dnes jsem ho zadělal a zprovoznil =D> foto přikládám. d:_(
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 29. led 2011 20:00 #62956

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Pekny ale abys za chvili vedel,co jaky cisla a na jakym displeji ukazuji. :lol: ;) :drunken:
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - lampičky, voltmetry a ostatní cinkrlátka 29. led 2011 20:16 #62960

  • honza-VW
  • Avatar uživatele honza-VW
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 483
  • Obdržená poděkování 0
No správně :-k do toho GPS a ještě vysílačka a DVD #-o a už ani nevím jestli jedu d:_( po silnici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VW T4 2,5TDI 111KW Caravelle - Fiona
Služební Mercedes Benz-Sprinter 313CDIBóóóbíka
Služební Mercedes Benz-Sprinter 318CDI Bóóóbika III 180 koní a plná palba
VW T4 2,4D SHREK- PRODÁNO-budeme vzpomínat na našeho prvního VWT4

http://honza-vw.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.214 sekund

Login