Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 21. úno 2011 20:06 #66128

a nebo zkus Aluminium Děčín..., tam tyhle profily vyrábí...
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 21. úno 2011 22:34 #66197

Ok, očíhnu to a uvidím. Ještě zkusím jestli to nejde kombinovat se systémem Speedline. To bych měl trochu blíž.
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 16. kvě 2011 14:19 #73212

Ahoj,
rád bych se pochlubil se svým řešením campingové úpravy. Vše je namontováno během 15 minut. Zadní skříňky jsem řešil s vařičem tak, že nejdou pachy do auta a může se u toho stát. Horní skříňka na oblečení je přístupná ze vnitřku vozu. Postel slouží při složení jako lavice, vespod je úložný prostor a rozložená má rozměr 2m x 1,6m. V současné době předělávám zadní skříňky a řeším stanový přístřešek k autu, který bude jak na bok, tak vzádu jako kryt kuchyňky. Až bude hotovo, tak se pochlubím.
[attachment=0:23ac49nu]<!-- ia0 -->Transporter.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:23ac49nu]
Transporter T4 2,4D (1991), kempingová vestavba, GO motoru, GO podvozku, nový modrý lak, trubkový nárazník, pracuje se na webastu ;-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od luboskrahulik.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 24. kvě 2011 18:38 #73640

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
O víkendu jedeme za známýma do Říkonína na dětský den na nnějakej ranč. Rozhodly jsme se tam přespat, tak sem se vrhl na výrobu postele do Caravellky.Zde na foru jsem načerpal informace a pustil se do díla.Do kufru jsem vyrobil první část, která zároven funguje jako skřínka, na prostřední část výborně posloužila sama sedačka, která když se sklopí vytvoří rovnou plochu a na přední část jsem použil desku z boudy mýho péska(za to se mu hluboce omlouvám, má u mě slíbenou pořádnou kostičku a brzké napravení mého činu),kterou jsem na jené straně opřel o opěrky hlavy a na druhé o skřínku kterou jsem vyrobýl už dříve. Nakonec jsem ji přeřízl napul, osadil panty aby šla složit a byla skladnější.Vše je jednoduché a rozložení a složení zabere asi 2 minuty a hlavní je že to unese naší váhu,což není málo :lol: Zde přikládám nějaké foto
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 24. kvě 2011 18:39 #73641

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
jěště
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 24. kvě 2011 22:44 #73670

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
:o Ty si beres aji televizi? :lol: :lol:
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 25. kvě 2011 20:06 #73715

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
jj na ohřev mlíka pro malýho, parádní věc akorát musí bej šťáva.Jěště chystám zabudovat vařič a mužu vyrazit kempovat \:D/
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 26. kvě 2011 08:11 #73737

Jestli se nepletu tak ranč U Bizona.Nato že to mám kosek tak sem tam byl jen jednou.Jinak Pěkný prostředí D:_)12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 26. kvě 2011 19:31 #73776

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
Nepleteš, dojeď se podívat
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 31. kvě 2011 11:44 #74000

Tak trochu sem poladil současnou postel tak abych to mohl vozit furt a měl to připravené jak pro jednoho tak pro dva. Viz: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=2565 ">viewtopic.php?f=19&t=2565<!-- l -->

Docela dobře to funguje, bohužel nejedu na sraz, dovolená na víkend je naplánovaná o trochu déle ...
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 08. čen 2011 18:07 #74451

Klucí, poraďte!
Přemýšlím o nové matraci na ležink do dědka.
Chtěl bych nějakou ne úplně obyč.
Vzhledem k atypu a toho, že se skládá ze 3 dílů asi musím nechat udělat na zakázku co?

Nevíte o někom případně o firmě?

kvalita+rychlost+cena=spokojenost

Předem díky
VanWay 1,9D můj domeček na kolech
Poděkovali: Doktor145

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 08. čen 2011 18:15 #74452

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Stepane, zavolej Mi...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 08. čen 2011 20:16 #74456

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW Autor tématu
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
Stepáne,nechal jsem si dělat matraci na spaní do T5tky o rozměru cca 130x170cm a výšce 10 cm kde bylo 5cm molitanu a 5cm čehosi tvrdšího takže ve výsledku je matraci mírně tvrdší.Protože ji nevozím v autě stále...nechal jse ji udělat skládací jako harmoniku kvůli uskladnění.Cena včetně potahu byla 2700,-
Firma Moliten Liberec.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 09. čen 2011 00:01 #74466

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1
Štěpáne, jak už jsem psal někde o mojí posteli. Já scháněl, hledal, vymejšlel.. nakonec jsem koupil z Ikea polyuretanovou matraci 200x90x5cm dokonce v sundavacím a pratelnym obalu. Jedna mě vyšla na cca 500Kč, koupil jsem 2 kusy - jeden upravil na potřebný rozměr (postel v autě mám 160x200cm) a přes to pak ještě natahuju takový to pružný prostěradlo. Spí se na tom uplne ok, je to o něco pevnější - tvrdší než klasickej molitan. A hlavně co jsem scháněl molitan v tomto rozměru, tak nejlevnější co jsem našel byl za cca 600-900 Kč!!!

Za mě teda doporučuju tohle... otestováno a spokojenost:) Ještě si uvědomuju, že to samý používá ještě jeden kamarád a taky si to chválí...
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 09. čen 2011 06:13 #74474

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Taky jsem to už někde psal, firma na kraji Zdib, honem si nemůžu vybavit jméno. vybral jsem si tvrdší materiál a nechal uříznout 7cm tlustou, na požadovaný rozměr. Stálo to 900,- a ještě zbylo na jednu postel do druhýho auta. Bylo to do dvou dnů.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.202 sekund

Login