Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 26. bře 2014 21:59 #137663

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
Je to jak píše kolega nad,mimo jiné jsou šuplíky zaaretovány při jízdě zámkem,tzn.že šuplík NEMÁ zamčený šanci na jakýkoli pohyb.
-pokud si tam někdo dá pojezd ala Čina,pak není co řešit a je velká pravděpodobnost,že životnost a hlavně zatížitelnost pojezdu se projeví.

Co se týče držáků nápojů-ty si objednávám pro "sebe" jen jsem nabízel pomocnou ruku pro kluky zde na foru-navíc je to německý Berger (žádná srač..,ale výrobce pro caravany),jeho výhoda je univerzálnost + pevnost pro každodenní používání!

Už jsem to sem dával ;) pojezd na 45kg v reálném zatížení(délka výsuvu 60cm)váha sedačky cca 40kg :-"
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 26. bře 2014 22:08 #137666

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
Co se tyče tech držáků, diky za tip. Berger mam v Brně jak se říká u nosu

Sent from my iPad using Tapatalk HD

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 26. bře 2014 22:12 #137668

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
;) D:_)18 D:_)18
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 03. kvě 2014 12:35 #139339

Ahoj Téčkaři, hledal jsem inspiraci pro VW T4 - Caravelle, vestavbu na spaní. Jelikož chci zachovat na místě zadní trojsedačku nejprve jsem uvažoval o Alešova úprava ale pak jsem našel přes youtube a následně google tuhle německou přestavbu VanEssa Je sice na T5, ale určitě lze tato myšlenka aplikovat i na T4....
VW T4 - Caravelle 2.5 tDi 75kW

Naposledy změněno: od Korkoran.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 03. kvě 2014 19:27 #139351

• blade
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
To vypadá docela pěkně.Taky uvažuju o pelechu do Caravellky při zachování zadní lavice.Ta se mi tahat ven a zase zpět vůbec nechce.
VW T4 CARAVELLE 2,5 TDI 75 KW - Káča
VW T4 TRANSPORTER 1,9D - Pracant

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 03. kvě 2014 23:37 #139357

• Polda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 29
Já to řeším jednoduše,
Mám v zadu plato, sklopím zadní sedačku, sklopím prostřední dvojsedák a otočím ho opačně., potom ho posunu k zadní lavici opěrkama mezi sebe. Na prostřední dám OSB desku, kterou vezu za zadní lavicí. Přehodím deku a dám nafukovací matrace. Je to luxusní spaní pro tři lidi. A ještě s velkým uložným postorem. Jenom se chystám vyrobit nějakou skříňku pot to plato, protože ty bedýnky je docela opruz, na hledání věcí.

Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz
Přílohy:
Poděkovali: xhi

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 04. kvě 2014 09:57 #139361

• blade
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Dobrá motivace.Dej sem nějaké fotky,přípravy spaní,bez matrací.V druhé řadě máš jen dvousedák,nebo i třetí samostatnou sedačku? Mě ta samostatná sedačka v druhé řadě nejde úplně sklopit.Ten dvousedák ano.To ho otočíš do protisměru?
A čím zaděláváš na noc okna?

Naposledy změněno: od blade.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 07. kvě 2014 00:49 #139451

• Polda
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 29
Fotky bohužel nemohu poskytnout, protože mám teť sedačky venku a mám tam jiný krámy.
Ale skusím to popsat přesněji, sklopým 3. ředu, sklopím a odjistím prostřední dvojsedák a otočím ho,. Potom ho zasunu opěrkama mezi opěrky trojsedáku. Pak přes dvojku dám osb nato deku a matrece a nafouknu.Samostatnou sedašku nevozím protože nejde uplně sklopit a jenom by překážela.
Matrace foukám el pumpou na 12 i na 220v - je to v mžiku
Na okna jsem koupil v OBI takovou polisternovo hliníkovou folii či co, co se lepí za radiátory, uřízl jsem přesně na míru oken a nasadil.

Drží to tam celkem samo, ale pojistil jsem to takovým kancelářským lepidlem co je pernamentní, takže to nezanechává n skle stopy.
k sehnání v papírnictví.

Ale objevil jsem teď v Tesku karimatku za 80,- která je pro tyto učeli ještě lepší, má místo polisterenu mirelon.
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz
Přílohy:

Naposledy změněno: od Polda.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 07. kvě 2014 10:01 #139458

• blade
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Výborně.To mi stačí a jdu se na to vrhnout. :cheer:

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 16. kvě 2014 13:57 #139867

• long
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Taky zajímavé

VW T4
sen: T1 Samba

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 03. čen 2014 17:02 #140751

Ja bych sel do neceho takovy klidne :-)
Mohlo by to byt sikovnejsi na caste vyndavani/zandavani...

www.westcountrycampervans.co.uk/gavin-wi...10-vw-t5-conversion/
www.westcountrycampervans.co.uk/paul-vw-t5-carpeting-platform/

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 03. čen 2014 17:06 #140753

tohle je hezky, ze jde uchytit i na ta stavajici oka na podlaze...
nemel byste nekdo tip na cloveka, kdo by toto umel vyrobit? :huh:

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 04. čen 2014 11:44 #140783

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Já bych to dovedl, jen termíny mám jaksi až v září...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 04. čen 2014 12:06 #140786

• nikdo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,

mám podobnou otázku. Kvůli přepravě windsurfingového a kitového vybavení bych uvítal lůžkovou úpravu, kterou navrhl borec na T5 fóru v UK: LWB bench bed design

Neměli byste tip na koho se s tím obrátit na jižní Moravě? Nevím vůbec, kde mám hledat lidi, kteří dokážou něco podobného vymyslet a svařit. Pokud nebudete mít konkrétní kontakt, tak mi bude stačit nasměrovat na profesi, kterou mám hledat.

Předem díky za pomoc!
Přílohy:

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 04. čen 2014 14:52 #140798

• mil52
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
to by neměl bejt problém vyrobit ted jsem dodělal toto - z pracovního auta během 5min-karavan
VW Transporter T4 SYNCRO Long 2,5i 85Kw LPG -na práci a kempink
VW Transporter T3 Multivan 2,1i 68kw LPG pro zábavu-prodáno
VW Transporter T3 Skřin 1.6D na renovaci( po renovaci 1.9TD)-prodáno
VW Transporter T3 SYNCRO 1.9 benzín DG-REIMO
VW GOLF 4 1.6 70Kw LPG

Vygenerováno za 0.307 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/