Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 25. čec 2014 08:20 #142388

Tak já jsem teprve v průběhu stavby, ale zatím to jde pěkně od ruky. I z tohohle fóra jsem čerpal inspiraci, takže zas svoje nápady předám dál :)
Je to obytná vestavbička pro dva, skříňka s vodou, rozkládací postel 130 x 190 cm. Skříňka je truhlářská překližka 15 a 10mm.
Teď mě čeká ještě malování, osadit dvířka, matrace a jede se testovat.
Až bude úplně hotovo přidám i pořádný fotky, tohle je jen z garáže mobilem.
Jinak komplet průběh je tuna:
picasaweb.google.com/1026454095435278855...OKKA&feat=directlink

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 25. čec 2014 21:07 #142408

pěkný :)

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 25. čec 2014 21:17 #142409

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 107
závidím ti jen jedno-že to tam dáš a třeba měsíc nebo vůbec to nemusíš vytáhnout,ty ruce na práci i hlavu bych trochu měl,ALE!
:) Máš to super a bude to bomba!! :)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 25. čec 2014 22:13 #142417

Dobře si hraješ, máš to moc fajné a jsem zvědavý až se pochlubíš finální prací. Tak ať se dílo daří.

Re:Re: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 27. čec 2014 12:06 #142457

• vfrman
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3

dusanhaya napsal: závidím ti jen jedno-že to tam dáš a třeba měsíc nebo vůbec to nemusíš vytáhnout,ty ruce na práci i hlavu bych trochu měl,ALE!
:) Máš to super a bude to bomba!! :)

Ahoj,chtel jsem se zeptat,jestli delas I tu zadni lavici s platem na spani do kufru T5 nebo jestli mám vymyslet nejaky samodomo...stačí bez tech laminodesek,ty si udelam..
vfrman
T5
"jedině jachting,motorcycling,geocaching a Multivaning " :-):-):-)

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. srp 2014 07:38 #142825

• smrk
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Zaujalo me toto ... ja mam sice pro pripoj k 220 vyvedenej kabel pres pristrojovku do motorovyho prostoru, ale úloznyho prostoru neni nikdy dost.... neví nekdo jak se to dela, nebo zda to nekdo nekde nabízí jako hotovou sadu ?
[img]http://http://www.swiftelectrical.me/photos/t5/van26.jpg

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001
Přílohy:

Naposledy změněno: od smrk.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 14. srp 2014 16:33 #143108

• Volfik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
to je teda luxusni!
T5 transporter

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 15. srp 2014 13:49 #143151

• Rebelant
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 113
Upadla mi brada, na T4 je to jednoduché, schovka pod pravou mlhovku. Ale T5? Myslel jsem si, že něco takového nelze. :)
Ride to live, live to ride
VW T4 1,9 TD 2001 - bohužel, už neaktivní :(
aktivní: VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
IMV 1000 r.v. 1964
Honda CBR 1000f
a další :-o

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 16. srp 2014 16:37 #143187

taky jsem nechtěl nic kotvit...
Poděkovali: kasuh

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 17. srp 2014 12:25 #143206

• kasuh
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 17
cz.fousek, mohl by si mi prosím vyfotit lépe jak máš udělanou tu sklápěcí nohu? nejde mi o uchycení v podlaze, ale jak máš udělané to sklápění nohy a jak je to přichycené do desky, potřebuji to taky namontovat, zatím to pokládám na lavici, ale hodilo by se mi to pro případ kdybych jí třeba někdy nechtěl sebou táhnout.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Re:Re: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 17. srp 2014 15:32 #143221

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 107
vfr man -já mám jako provizorku za sedačku toto
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Naposledy změněno: od dusanhaya.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 18. srp 2014 08:16 #143247

• vfrman
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Díky za fotky ,já nakonec koupil na ebay pouze ty dvě konzoly do kolejnic , teď ještě musím uřezat tu horní desku a udělat ji sklápěcí
vfrman
T5
"jedině jachting,motorcycling,geocaching a Multivaning " :-):-):-)

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 21. lis 2014 11:40 #146952

• ellik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

dusanhaya napsal: ;)

Můžu se zeptat, co je to za materiál a z čeho jsou ty hrany?
Přílohy:

Naposledy změněno: od ellik.

Re:Re: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 01. pro 2014 06:21 #147425

• Ciza
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
A nezkousel jste nekdo vymyslet ci okopirovat toto

www.vwcaliforniaclub.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=4443

Me se to to jako napad libi moc, ma to svoje neduhy, jak resit mezeru mezi krabici a autem krs komary v lete a krs chlad v horsim pocasi, ale jako napad je to super. :)

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 01. pro 2014 11:36 #147432

• smrk
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
ty jo tak to je super.... "levnej" samo-domo DOBLE-BACK

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

Vygenerováno za 0.247 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/