Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy

Re:vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 02. úno 2016 21:58 #162780

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
Vím jsou to zbytky ze stavby a lamino jsem používat nechtěl mám jen 18mm a to OSB je 12 mm. Nejlepší by byla vodě odolná překližka a ta je dráha a na dílně žádnou nemám. Vzhledem k tomu že to potáhnu tou koženkou tak jsem to neřešil.

Odesláno z mého SM-G355HN pomocí Tapatalk
Poděkovali: Risa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 02. úno 2016 22:37 #162784

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Jako bych ten výsuvný stolek do boku někde viděl...za spolujezdcem to vytáhnout asi nepůjde-nepustí tě "B" sloupek. Navíc je to zbytečné,pro venku stojícího to bude jak bar.deska-tedy vysoko a i kdyby ten sloupek nezavazel vysunutí,tak ven z auta bude trčet max..15-20cm :huh: nedej bože zabouchnout šoupačky :woohoo:

Sic jsem nechtěl,ale .....
co se týče převážení čehokoli v autě-musí být řádně upevněno,proti pohybu . Není určeno čím-kurty,šrouby apod.ani v kterých místech.
Apropo Éčko nemá leckterý stropní monitor,atd...


VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dusanhaya.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 02. úno 2016 23:04 #162788

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
no jo :ohmy: :lol: tvoje precizní práce které jsi dělal jsou fakt super. Moc se mi líbily tvé úpravy. Ale už ty fotky na rajčeti nejsou.
Jak říkáš když to dám na místo spolujezdce tak to vytáhnout jde ale je to jako mini bar :lol: tak že zůstane za řidičem.
ještě vymyslet nějaký šuplík pod origo postel v multivanu . nebaví mě neustále zvedat sedačku nebo přes zadní dveře kvůli věcem co jsou pod ní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 02. úno 2016 23:07 #162789

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
beru zpět fotky jsou tam :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 09. úno 2016 21:30 #163115

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
Potřebuji vyřešit spaní pro dcerku do předu přes sedačky někde nad úrovní volantu. Potřebuji nějaké nápady popřípadě jak to máte vyřešené Vy? Sice jsem tu už něco viděl ale moc toho není. Nějaké detaily a tak.

Odesláno z mého SM-G355HN pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 09. úno 2016 22:29 #163128

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Vzadu se 2dospělí a jeden špunt vyspí v poho. Pokud je další špunt a vleze do mezery mezi přední sedačky-tak jej tam ulož :lol: :lol: To byl vtip,přední sedačky co nejvíc dozadu-přes ně překližku a matraci (překližku uchytit kurtou přes sedačky) a hotovo. Když dáš prcka až nad volant,bude kousek od střechy!
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 09. úno 2016 22:42 #163132

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
Máš pravdu že nad volant je to vysoko ale já tam spát nebudu :lol: sranda :lol: tak ve výšce loketních opěrek. Ale pravda je ta že dát překližku jen na sedačky by asi stačilo.
Díky ještě to promyslím ;) Ale jak znám dcerku tak jí budou lákat veškerá tlačítka na palubovce a aby jsme pak odjeli. :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 09. úno 2016 23:20 #163136

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Nehledej problém,ale řešení :P od podlahy směrem ke střeše šikovně vložíš mezi sedačky a palubku karton,matraci,desku a k ní dorazíš matraci,na které bude dítko spát. Zkrátka jakýmkoli jednoduchým způsobem zamezit přístup k ovladačům.

Nebo buď gurmán,namontuj otoče pod před.sedáky,ty pak otoč protisměru jízdy a...deska+matrace. Nebo otočit sedačky jen o 90st.=sedáky k sobě,opěradla ke dveřím....
Nebo např.>>>>
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Přílohy:
Poděkovali: Boner

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dusanhaya.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. úno 2016 14:35 #163180

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tohle mám už za sebou, jsem si to prošel taky, s překližkou zvýšenou nad palubku v přední části vozu, když nám povyrostli kluci, ale musím upozornit, že je to řešení velmi krátkodobé, které ty děti přerostou, u nás to trvalo tak 1,3 roku a byli jsme tam kde před tím. Začali jsme s tím, když bylo dětem kolem 7 až 9 let a končili když jim bylo 8,5. až 10,5. Mám sice ve voze lůžkovou úpravu už z výroby jak šoférského sedadla, tak dvojlavice vepředu, ale po složení je to tak 1,6 metru a ty děti to prostě přerostly. Dospělý by se vyspal blbě. rovnou a odjakživa. A vedlo to nakonec k pořízení malého karavanu. Téčka nejsou větší než Háčka, je to tak nastejno, do šířky úplně, do délky plus mínus. Už jsem tady s jedním Vaším kolegou o tom diskutoval po soukromých zprávách, neboť problémy lidí jsou pořád stejné. Tím chci říci, že lepší je ten karavánek, než pořád něco v tom autě za každou cenu znásilňovat.

Má to i jiné nevýhody, já to měl kvůli skladnosti pod zadní lavicí sešroubovávané ze dvou částí a když jsme někde zastavili a chtěli rychle na kutě, pak to noční smontovávání fakt nestálo za nic, za tmy a třeba v dešti.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. úno 2016 16:06 #163183

mě se líbí tady tohle řešení ....
Přílohy:
Poděkovali: Boner

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. úno 2016 17:41 #163185

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
A když se počurá? :cheer:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. úno 2016 18:07 #163186

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
Ano máš pravdu hledám problémy tak kde nejsou :silly: nicméně otoče sedaček zatím nemám ale do budoucna budou. Chci být gurmán :lol: :lol: chtěl jsem jen slyšet nějaké názory a vydět nějaké realizace a řešení. Stejně to asi udělám tou překližkou přes sedačky. V jednoduchosti je krása :) Vzhledem k tomu že budou dceři 4 roky tak to na pár let snad vydrží. Karavan nechci ,potom bude spát ve stanu a my v autě :lol: :lol: :lol: :lol:

Odesláno z mého SM-G355HN pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Re:vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. úno 2016 18:08 #163187

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
Děkuji za nápady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Boner.

Re:vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. úno 2016 18:11 #163188

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19

lada t5 napsal: A když se počurá? :cheer:

Tak tam bude pro změnu brouzdaliště :lol:

Odesláno z mého SM-G355HN pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. úno 2016 18:17 #163189

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
Taky je možnost ji na večer uložit pod postel :lol:

Odesláno z mého SM-G355HN pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.268 sekund

Login