Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 13. kvě 2012 20:07 #97378

Ahojte, dovolím si ještě přispět se svou troškou do mlýna: Mám sice T4 Multivan, takže postel docela v poho, tři lidi se ještě vyspí, ale když jedeme všichni čtyři... A kvůli tomu abych šel před auto do stanu jsem nepustil těch 12tis€ Tak jsem si lámal šišku až vyplodil čtvrtou postel (původně měla být pro 8mi letého syna, ale nakonec na ní spí žena :? Je to v podstatě bedna z lamina, přichycená do kolejniček normálníma vratovýma šroubama, takže se dá kdykoliv vysunout ven, a víko je rozložitelné na postel napříč, přesne mezi origo postel a přední sedadla. Matraci spíchla zručná čalounice za pár set. Navíc je to i šikovný úložný prostor třeba na boty, nebo přilby na kolo.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 13. kvě 2012 20:32 #97380

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Dobrej nápad a pěkně udělaný =D>
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 30. čen 2012 13:26 #100019

  • verny
  • Avatar uživatele verny
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 124
  • Obdržená poděkování 0

allfa napsal: Tak jsem taky dodělal lůžkovou úpravu do longa. Matrace jsou z Lidlu skládací (druhá je ještě na půdě). Vyrobeno z dřevotřísky, polepeno kobercem z Baumaxu.
Ještě tam chci vpašovat držáky na dvě kola. Kola tam budou samozřejmě jen při složeném stavu postele.


Vypadá to moc dobře... =D>

Psal jsem ti zprávu...
VW Transporter T4, 1.9D, 91, 4 mí­sta, rybářské vozidlo a úžasný pracant. Je starej a orezlej, ale mám ho rád...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 28. čec 2012 21:21 #101347

  • verny
  • Avatar uživatele verny
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 124
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem také chtěl do toho svého dědka nějaké to spaní...

Uvažoval jsem tak, aby to bylo určitě sklopné na polovinu. Při krátkých cestách tam vedle chci dát dvě kola - abych nemusel nandavat nosič. Také, aby to šlo celé rychle vyndat.

Rám je z profilů L. Jedna část je obdélník, druhá má stranu u sedačky šikmou. To kvůli lepšímu nastupování do auta - více prostoru. Také plánuji pod tím úložný prostor a takto se tam lépe dostanu.

Jelikož mám krátkou verzi tak jsem chtěl nechat sklopenou sedačku jako součást postele. Uvažoval jsem i nad vyndáním sedačky a větší konstrukcí - většinou jezdíme ve dvou. Ale říkal jsem si co kdyby... Při montáži sedačky zpět do auta by musela celá konstrukce ven. A také by musela být sedačka někde uskladněna.

Je to tedy z profilů L, sklopné na pantech. Nohy z jeklu a na nich dole patky. Celé je to uchycené k podlaze na dvou šroubech tam, kde byla sadačka ve třetí řadě. Vyndání je otázka chviličky. Když se to sklopí, povolí se ty dva šrouby a celé to jde ven. Na rámu jsou přšroubované desky 20mm. Na ně jsem plánoval nějaký koberec. Našel jsem, ale nepoužívanou plátěnou karimatku a tak jsem použil ji.

Nohy jsou sklopné, to aby při sklopení postele napůl netrčely nahoru. Jdou samozřejmě všechny i demontovat. To když se celá konstrukce vyndá a opře o zeď v garáži, aby to zabíralo co nejméně místa.

Teď budu muset vyřešit něco měkkého na spaní. Ještě nevím jestli to bude nějaká matrace, možná molitan v nějakém potahu nebo jen slabší prošívaná deka uchycená za rohy poutky.
VW Transporter T4, 1.9D, 91, 4 mí­sta, rybářské vozidlo a úžasný pracant. Je starej a orezlej, ale mám ho rád...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od verny.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 28. čec 2012 21:23 #101348

  • verny
  • Avatar uživatele verny
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 124
  • Obdržená poděkování 0
Ještě...
VW Transporter T4, 1.9D, 91, 4 mí­sta, rybářské vozidlo a úžasný pracant. Je starej a orezlej, ale mám ho rád...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 28. čec 2012 21:24 #101349

  • verny
  • Avatar uživatele verny
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 124
  • Obdržená poděkování 0
Ještě dvě...
VW Transporter T4, 1.9D, 91, 4 mí­sta, rybářské vozidlo a úžasný pracant. Je starej a orezlej, ale mám ho rád...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 29. čec 2012 06:39 #101353

  • allfa
  • Avatar uživatele allfa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 167
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 23
No máš to pěkný. Vypadá to i lehčí než ta moje bedna.
Na matrace koukni do Jysku. Mají tam ceny od 399,- za pěnovou nepotaženou
http://jysk.cz/4/5/16/3310932/a/catalog , ta by šla i ořezat na potřebný rozměr, nebo 599,- s potahem http://jysk.cz/4/5/16/3209332/a/catalog .
Mají tam i skládací, ale už stojí víc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 30. čec 2012 08:46 #101383

  • verny
  • Avatar uživatele verny
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 124
  • Obdržená poděkování 0
Koukal jsem. Díky. Něco vyberu...
VW Transporter T4, 1.9D, 91, 4 mí­sta, rybářské vozidlo a úžasný pracant. Je starej a orezlej, ale mám ho rád...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 24. led 2013 10:46 #112203

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Maršoun dal fotku na Facebook, mne to zaujalo, tak jsem zapátral dále a našel jsem pěkně zpracovaný návod. Třeba se to někomu bude hodit

http://www.gaskutsche.de/tipps_kinderbett.php
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 24. led 2013 11:52 #112205

  • allfa
  • Avatar uživatele allfa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 167
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 23
To je supr. Škoda že už jsem vyrostl D:_)19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 15. úno 2013 23:07 #113658

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Kluci,VW má v nabídce v origo doplncích pro T5 mezi přední sedáky polici(středová konzole či jak to nazvat),nevíte někdo,jak je to uchycené k podlaze či jak to tam drží? Nebo nemá někdo foto zepředu a jak jsou tam řešeny úložné prostory??
V katalogu je pouze foto zezadu (jakoby od cestujících v druhé řadě směrem k řidiči)+cena 13.228kč :lol:
Chtěl bych něco zkusit vytvořit,tak bych se rád od něčeho odpíchnul :-k

Děkuju za pomoc D:_)10 D:_)10 D:_)10
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 16. úno 2013 19:25 #113695

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Tady to máš .
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 17. úno 2013 20:59 #113740

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Děkuji,to je to foto z katalogu o kterém jsem psal,to mi nic neřeší.
Ale nechci být nevděčný,moc děkuji za podanou pomocnou ruku D:_)18
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 20. úno 2013 19:42 #113951

  • mekie
  • Avatar uživatele mekie
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 159
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 12
Tady je pár fotek, jak jsem řešil bydlení v busíku. Momentálně je nábytek případně i s autem v rubrice inzerce na prodej, protože jsem koupil VW T5 dlouhého a vysokého a budu dělat "pořádnou" obytnou vestavbu. Zájemci mohu fotek poslat víc.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 20. úno 2013 19:44 #113952

  • mekie
  • Avatar uživatele mekie
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 159
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 12
a takhle vypadá postel - je možné ji použít jak samostatně, tak i v případě, že jsou tam všechny tři řady sedadel
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.277 sekund

Login