Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 20. bře 2019 09:04 #191270

Ano, sleva neni problem.

v Anglii hodně špatné kvality.

Chci to změnit. lepší produkt lepší cenu

Můžeme udělat spoustu produktů. pokud má někdo zájem, kontaktujte mě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Spitfire.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 23. bře 2019 17:21 #191329

Bylo by možné vyrobit náhradu za multiflexboard do multivana T5? Popř. za kolik?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 23. bře 2019 20:20 #191330

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]
Poděkovali: Sparkii

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 27. bře 2019 13:17 #191416

V pondělí jsem objednal nohy na ebay z Německa. Ve středu přišly, když jsem rozbalil krabici tak jako překvapení celý návrh multiflexboard ve skutečné velikosti!

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 03. dub 2019 20:51 #191508

Tak jsem zarobil...







Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotek do příspěvku.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 04. dub 2019 19:59 #191524

Veřejně děkuji Panu Dušanovy a říkám ze jeho ruce jsou opravdu šikovné a smekám za odvedenou a kvalitní práci..Děkuji..!!!



Přílohy:
Poděkovali: dusanhaya

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 10. dub 2019 21:32 #191595

Po přečtení všeho výhám mezi dvěmi úpravami. Zda madraci rulovat, nabo skládat.
Mám stále nutkání to řešit stejně jako je to zde.

Jen nevím jakou použít madraci.?
Díky za případné názory

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od matyPce.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 11. dub 2019 09:50 #191601

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Já Vám do toho nechci moc kecat, ale v téhle věci jsme na stejné lodi. Já zásadně volím skládání, nebo spíše překládání matrace, a to z důvodu delší životnosti, než kdyby se rolovala. Molitan stárne a ztrácí pružnost po letech. Takže jde taky o ekonomii provozu. Neboli celou matraci vezmu a položím jí buď na druhou matraci naležato a otvírám skříňky, co jsou pod ní anebo dám obě k boku vozu nastojato a pak můžu skoro ke všem skříňkám současně. Jenže já jí mám teď kam přeložit. Mám prostor 1,89x3,13 metru, do výšky po úpravě stropu výdřevou a čalouněním 1,68 metru. A to letiště má 1,6 x 1,89 metru napříč. V bývalém voze H1, který velikostí odpovídal téčkám jsem to ale dělal podobně. Skříně pod matracemi byly napůl, takže po přeložení matrace jsem mohl vždy k polovině skříní. (viz. str. 39 tady.)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 11. dub 2019 10:49 #191603

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Když máš vestavbu od Dušana,tak nepotřebuješ nic skládat,překládat ani rolovat,uložné prostory/šuplíky máš přístupné zezadu..... B)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 11. dub 2019 18:53 #191614

Zezi napsal: Když máš vestavbu od Dušana,tak nepotřebuješ nic skládat,překládat ani rolovat,uložné prostory/šuplíky máš přístupné zezadu..... B)


Vestavbě od Dušana rozumím mám to podobně, ale já se bavím o lůžkové úpravě, která by se na tuto nástavbu šuplíků rolovala, nebo skládala. Jsme již jen dva a tedy zadní lavice a jedno otočné sadadlo půjde z auta ven.. Udělat posuvné nerezové trubky není problém.
Espero, díky za radu, koupím skládací a nechám z překližky nařezat rošt., aby madrace mohla lépe odvětrávat.
Chci na auto dát dva solární panely, rozvod na 230V a do auta nějakou do boku otvirací lednici.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 05. kvě 2019 20:21 #192042

  • Jaro78
  • Avatar uživatele Jaro78
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 31
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj, dnes jsem dokončil toto.......












Poděkovali: Vladimura, kmotaK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 05. kvě 2019 20:43 #192044

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
vypadá to dost dobře,ty 4 šuplata napravo jsou na spaní pro ty čtyři děti?? :lol:
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 05. kvě 2019 20:54 #192045

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229
To vypadá pěkně.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 06. kvě 2019 18:12 #192055

  • -JT-
  • Avatar uživatele -JT-
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 LONG 75 kw 2002
  • Příspěvky: 80
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 12
Krásná čistá práce. Zlatý český ručičky.
"Každej nemůže bejt chytrej. To by pak bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej"
T4 LONG CAMPER 75 kw 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 09. kvě 2019 15:24 #192101

Zdravím a moc a moc chválím. Je to nádhera. Mohu porosit o radu, ten korpus zásuvné skřínky je z plastu?? Co ej to za značku, kde to jde koupi?? Vypadá to, že to nebude ani moc těžké. Potřebovala bych radu. můžeš mi prosím poslat soukromou zprávu?? Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.573 sekund

Login