Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 25. říj 2019 19:03 #194985

• covex
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 13
Ta modularita je zajimava vlastnost. Stranky by chteli trochu poladi (ehm i gramaticky). Kolik to cele vazi (predsi jen to ma dvojite steny? Je to nejak spojene mezi sebou ty moduly aby to nerachtalo za jizdy? Je nejak extra vymyslene ulozeni te detske postele na predni sedacky kdyz se prevazi?
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Richard_D

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 25. říj 2019 19:51 #194988

• Zezi
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 100
Myslím, že Ti neodpoví, vypadá to jako levná reklama..... Já být admin, tak to smažu
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 25. říj 2019 20:25 #194989

• dusanhaya
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 104
covex napsal:
Ta modularita je zajimava vlastnost. Stranky by chteli trochu poladi (ehm i gramaticky). Kolik to cele vazi (predsi jen to ma dvojite steny? Je to nejak spojene mezi sebou ty moduly aby to nerachtalo za jizdy? Je nejak extra vymyslene ulozeni te detske postele na predni sedacky kdyz se prevazi?
Já to měl přes přední sedačky pro malou(už vyrostla)a nepřevažovala se,resp.trochu jiný systém"kotvení" ( foto veřejně neposkytnu skrze "kopírovače",ať si lámou hlavu-není proti nikomu narážkou) a měl jsem ji v kuse!
VW T5 Multivan 2,5TDI
Ten Dým Ignoruj gang
A-team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 28. říj 2019 22:10 #195032

• Richard_D
  • Uživatel
Ale odpovím, byl jsem na výletě.
Především děkuji covexovi za názor. Každý modul je uchycený dvěma šrouby do základní desky a jedním šroubem k vedlejšímu modulu. Nehýbou se za jízdy. Celkově to váží kolem 80 kg. Obecně je lamino těžší než překližka, která je taky v nabídce, ale je tam obrovský výběr dekorů.
Desku dětské postele vozím za zadní lavicí. Vejde se i do střešní rakve. Složený rozměr je 70 x 63 cm.
Vygenerováno za 0.171 sekund

Login