Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 27. bře 2020 13:11 #196990

• Espero
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 20
No tak já mám v první řadě celo skříňový vůz, ano takové otvory v prazích jsou. Jenže stěny mám viz někde jinde tady fotky opatřené překližkou a na nich polepenou izolaci a koberce kvůli zateplení. A vzadu postel o rozměrech 160 x 187 cm na celou šířku vozu složenou z 8 skříněk, na kterých se leží a sešroubovaných k sobě. Ta překližka je k bočnici lepená a zároveň šroubovaná.
Ono to není jedovaté, nadechnutí až tak nevadí. Jde o hořlavost. Řešením bude ponechat škvíru v bočních dveřích - úplně neuzavírat. Jenže to jde jen když se netopí. (Takže asi bomby vyndávat, přesněji řečeno je tam dávat jen když budu něco vařit.)
Problém je, že jediný dědic je můj 13 letý syn a ten se mnou jezdí, takže zahyne se mnou a dědit pak bude stát a tomu to bude úplně jedno. Kapka v moři.
Peugeot Boxer 2000 Blue HDi L2H1 z 03/2018 barva červená Tiziano
Hyundai I 30 III kombi 1,6 CRDi, 103 KW 130 HP- barva modrá stellar blue metaliza
Renault R 11; 1,7i z 04/1985 - barva červená (vozidlo s průhazem historického vozidla č. 001940 od Asociace Veterán Car Clubů ČR)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 31. bře 2020 20:22 #197056

• Syncrotdi
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 10
Ešte sa vrátim k tým stolárom, ja keď som sa snažil niekoho nájsť na výrobu kuchynského modulu, tak ma každý poslal niekam. Nakoniec som ho vyrobil sám a takto to dopadlo.
Poslední úprava: 31. bře 2020 20:27 od Syncrotdi.

vnitřní výbava - obytné vestavby, neoriginál lůžkové úpravy 31. bře 2020 22:00 #197057

• Espero
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 20
No dobře to dopadlo. Řekl bych že moc dobře. Já jsem si sám dělal postele a skříňky na věci pod nimi, tohle už nemůžu, časově. Jsem "´matka samoživitelka" mám doma školáka, na kterého učitelé valí chaoticky jeden úkol za druhým, nikdo to neřídí a jsou jako utržení z řetězu. Já (a samozřejmě nejen já) nahrazuji práci asi 13 učitelů, kromě hudební výchovy a tělocviku zatím. Samozřejmě zadarmo, oni berou plat za nicnedělání a k tomu šikanují rodiče, když náhodou některý úkol není podle jejich termínu. Rodiče za ně dělají zadarmo a práce zadarmo si nikdo neváží, ani ti kantoři.. To, že rodiče za ně půl roku počítám pracují zadarmo a bez povinnosti ze zákona jim nedochází. Kromě toho musím pracovat. Teď bývám z domova zhruba 12 hodin denně, dělám totiž v té bance, která rozděluje státní pomoc firmám při koronaviru . Ve výsledku se celé víkendy proučíme, protože kluk moc samostatný není a přes týden toho tolik nezvládne. Teď opravdu do toho nemůžu ještě truhlařit, i když myslím, že bych to také tak nějak zvládl a dokonce jsem s tím na jaro počítal. ten virus to změnil..
Ukázka mojí truhlařiny (a taky čalouničení):

DSC00020_2020-03-31.jpg

DSC00028_2020-03-31.jpg

DSC00071_2020-03-31.jpg
Peugeot Boxer 2000 Blue HDi L2H1 z 03/2018 barva červená Tiziano
Hyundai I 30 III kombi 1,6 CRDi, 103 KW 130 HP- barva modrá stellar blue metaliza
Renault R 11; 1,7i z 04/1985 - barva červená (vozidlo s průhazem historického vozidla č. 001940 od Asociace Veterán Car Clubů ČR)
Poslední úprava: 31. bře 2020 22:04 od Espero.
Vygenerováno za 0.228 sekund

Login