Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Konverze na spani

Konverze na spani 26. úno 2014 09:35 #136014

  • Amik
  • Avatar uživatele Amik Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj lidi,

Mám pár otázek ohledně předelavani vozu T4 na obytnou dodavku, chtěl bych nainstalovat postel na spaní, malou kuchyňku z malim varicem, a malej stul k sezeni a praci, všechno by mnel pohanet solárními panel. Existují nějaké předpisy a zákony, na které bych měl dávat pozor, a da se nekde vozidlo zvazit abych nepresahl vahu 3.5t.

Dekuji,
Amik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Konverze na spani 26. úno 2014 11:22 #136019

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
Předevšim T4 nemá nosnost 3500Kg, koukni do techničáku. Tušim že je tam 2700kg (krátká 1999, liší se to podle verze). To by ti poděkovala kdybys jí naprdnul skoro tunu přes maximálku :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Konverze na spani 26. úno 2014 16:32 #136026

  • Amik
  • Avatar uživatele Amik Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
Asi sem to napsal spatne, momentalni vaha je 2800, ja nechci jit pres 3.t celkove hmoty vozu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Konverze na spani 26. úno 2014 21:12 #136036

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
ty by mě zajímalo co máš za T4 že máš 2800Kg když T4 má MAXIMÁLNÍ hmotnost +-2700Kg... někde bude chyba..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Konverze na spani 26. úno 2014 21:25 #136039

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
co když má zvýšenou sanitku :?:
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Konverze na spani 27. úno 2014 07:50 #136056

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
Že by sanitka byla o tunu těžší než můj Transporter? to se mi nezdá, navíc jsem viděl dělanej obytňák kterej měl cca 3,5t prázdnej, ale to bylo Iveco Daily L2H2 s tuplákama vzadu - to je o hodně větší než T4 L2H2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.108 sekund

Login