Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - zateplení odhlučnění

camping - zateplení odhlučnění 17. led 2010 08:00 #33688

• AlesB
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
interiér z mulťáka se Ti tam vejde bez problému.Trojsitz ke stolku taky,ale je to o fous, ale má to jeden háček....neodklopíš stolek. Musel by si dát druhou řadu sedadel do protisměru a stolek odklopit před upevněním sedadel.Pak ho ale zase nezklopis. Já jezdím bez druhé řady sedadel,stolek používám celkem často a pokud je potřeba dalších sedadel, tak ho prostě zaklapnu a je to.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 17. led 2010 10:48 #33700

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
no tak to je jasnačka, to by mě nenapadlo ani:)
Když budu chtít používat stolek, tak nebudu mít ty sedačky uprostřed - s tím se počítá.

Ptám se spíš proto, že kvůli reprákům bych chtěl přední tapecy z mulťáka a když už su u toho, tak bych dal celý auto, protože beztak mám například strhaný ty zadní kryty, jak se tím zakrvají podběhy zevnitř... No snad víte, co myslím:-)

A co klima strop, v létě při plným autě je nedýchatelno, navíc se mlží zadní okna... Pomůže tomu klima strop? A dával se do mulťáků? Nebo musím sehnat zase z karavelly a budu z toho mít multipřestavbu? ;)
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

camping - zateplení odhlučnění 17. led 2010 11:35 #33709

• Jarous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
klima strop je i u multivanu, ale multivan se delal jen v kratke verzi (nevim jestli nemas longa)..
VW T4 Multivan 75kW

camping - zateplení odhlučnění 17. led 2010 11:59 #33712

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
fakt neexistoval dlouhej multivan?? a nebo jen ten klima strop byl jen v krátké?

Já teda mám krátkou karamelu, takže v poho:-) :-"

Du shánět někde tapecírung i klimastrop...

Ještě sem viděl oplastování "Generation" - to je co? vypadá to na nějakej facelift toho starýho, vleze se to tam - respektive montážní díly (díry, zátky atp.) sou stejný, jako u starýho mulťáka?

camping - zateplení odhlučnění 17. led 2010 12:52 #33720

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Dlouhy Multivan se nedelal, jen dlouha Caravella.

Generation je stejne oblozeni boku akorat Ma jine sedacky, svetle zelene...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

camping - zateplení odhlučnění 17. led 2010 12:57 #33722

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
aha, tady se třeba nabízí oplastování generation a taky normální, ale třeba ten středovej panel (naproti lítačkám), je jinej..
R

camping - zateplení odhlučnění 17. led 2010 14:13 #33727

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Generation je normalni interier z Multivana II, potom je jeste z Multivana I a jeste caravelle...

camping - zateplení odhlučnění 29. led 2010 08:30 #34849

ahoj,
jsem téměř rozhodnut, že se stanu vlastníkem T4, protože můj Peugeot 307 už začíná být pro rodinku malý. Nedaří se mi ale nikde zjistit, jaké jsou originální varianty interieru. Jde mi především o 2. řadu sedadel-někde jsou posuvné, někde otočné, jinde pevné, dále jak je to s otočnými sedačkami řidiče a spolujezdce a s posuvností trosedačky ve 3. řadě. Je to podle ročníků? Co je základní výbavou řady Atlantis? je možné dodělat "posuvnost" a "otočnost" sedadel?

dík
Libor
Kdo, když né my?

camping - zateplení odhlučnění 29. led 2010 14:58 #34877

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Transporter a Caravelle sedacky na pevno, delly se 3+3+3 nebo 2+3+3, na dlouhe 2+2+2+3, na Multaku je bud druha rada neotocna proti smeru jizdy 2+1+3, 2+2+3 a nebo otocna 2+2+3. Jinak neni problem otocne sedacky dodelat ale musis vymenit podlahu a par veci okolo, kdyz si to tu projdes je toho tu o interieru napsano hoodne...

camping - zateplení odhlučnění 30. led 2010 23:28 #34963

T4 je lego a velmi dobrá volba
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance
Poděkovali: limitededicion

camping - zateplení odhlučnění 01. úno 2010 21:16 #35130

• zvukar
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
tak se mi urvalo jeden konecek lanka na odklapeni sedadla v druhe rade menil to nekdy nekdo sezenu to lanko jako nahradni dil nebo musim improvizovat? to bude asi rozborka sedadla hm stanu se calounikem na chvilec :)
VW Transporter T4 long pro 9 lidi nebo 20kW aparatu
VW Crafter autobus pro 9 lidi a backline

camping - zateplení odhlučnění 01. úno 2010 21:53 #35137

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Já na pětce zaimprovizoval, lanko za 20,- a vnitřek z elektrikářské čokolády za 3,- a v garáži za 23" :lol:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

camping - zateplení odhlučnění 14. dub 2010 17:27 #40424

Jaryn69 napsal:

Jarin napsal: Neměl by jste někdo fotku tohodle materiálu STRUTO, jak to vypadá, jetli s tím 5 mm můžu zevnitř polepit zelé auto, jak se to dá tvarovat, jestli jste s tím někdo už dělal ?

pokud jsi se do toho pustil, nakolik te to vyslo a kolik m2 si musel objednat? diky

No ja dnes kupoval 1m čtverečni na poddběhy a salo to 580.-kč samolepici střibrna folie s skelnou vatou 1cm silnou.

camping - zateplení odhlučnění 14. dub 2010 22:49 #40451

• cendab
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Taky sem izoloval...někdo sem dával odkaz na firmu Netex z Děčína a tak sem se tam zajel podívat co tam vůbec varáběj za izolace....Ujala sem mě tam velice příjemná pani a že prej než mi bude něco vysvětlovat tak mě veme do výroby...tam se mě ujala další pani která mě ukázala snad celou výrobu a skončily sme u stříhání hotové izolace kde byla vélká hromada odřezků o velikosti cca půl metru na metr různejch tlouštěk a povrchovejch úprav a materiálů.....že prej to sou zbytky za 20kč/kg....vybral sem asi 2cm tlustej matroš se samolepem a hliníkem na vrchu a když už tam měli jenom bez toho hliníku tak mi ta ženská dokonce odmotala dobrý tři metry tý AL folie že prej ať si to doma dolepim.No měl sem toho zhruba půl palety a když sem to šel zvážit tak po mém upozornění že mám u sebe jen dvě stovky páč sem se přijel jenom kouknout ta ženská řekla že to bude dobrý a že toho stejně víc jak 5kg nebude ;) .Výsledek je takovej že za nějakech 120 kč sem si domu přivez suprovou samolepicí izalaci na vylepení jeden a půl T4ky a zjistil sem že někde pracujiou hodný a úslužný lidi který si ani to flašku co sem jim tam potom ještě dovez ani nechtěli vzít.....Já si vzal materiál hodně podobnej šedýmu filcu,vlastně asi to samé co bylo ve Š120 za sedačkama...ale měli tam i skelnou vatu s foliema ale pani řikala že se stim blbě dělá protože to kouše a to co sem si vzal já je proti teplu stejný ale lepší proti hluku.....

camping - zateplení odhlučnění 15. dub 2010 10:26 #40462

cendab napsal: Taky sem izoloval...někdo sem dával odkaz na firmu Netex z Děčína a tak sem se tam zajel podívat co tam vůbec varáběj za izolace....Ujala sem mě tam velice příjemná pani a že prej než mi bude něco vysvětlovat tak mě veme do výroby...tam se mě ujala další pani která mě ukázala snad celou výrobu a skončily sme u stříhání hotové izolace kde byla vélká hromada odřezků o velikosti cca půl metru na metr různejch tlouštěk a povrchovejch úprav a materiálů.....že prej to sou zbytky za 20kč/kg....vybral sem asi 2cm tlustej matroš se samolepem a hliníkem na vrchu a když už tam měli jenom bez toho hliníku tak mi ta ženská dokonce odmotala dobrý tři metry tý AL folie že prej ať si to doma dolepim.No měl sem toho zhruba půl palety a když sem to šel zvážit tak po mém upozornění že mám u sebe jen dvě stovky páč sem se přijel jenom kouknout ta ženská řekla že to bude dobrý a že toho stejně víc jak 5kg nebude ;) .Výsledek je takovej že za nějakech 120 kč sem si domu přivez suprovou samolepicí izalaci na vylepení jeden a půl T4ky a zjistil sem že někde pracujiou hodný a úslužný lidi který si ani to flašku co sem jim tam potom ještě dovez ani nechtěli vzít.....Já si vzal materiál hodně podobnej šedýmu filcu,vlastně asi to samé co bylo ve Š120 za sedačkama...ale měli tam i skelnou vatu s foliema ale pani řikala že se stim blbě dělá protože to kouše a to co sem si vzal já je proti teplu stejný ale lepší proti hluku.....

no tak to maš štesti teda ja kdybych mel oblepovat cele auto za 580,.kc 1m čtverečni tak se nedoplatim :roll:

Vygenerováno za 0.226 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/