Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - zateplení odhlučnění

camping - zateplení odhlučnění 12. úno 2019 08:49 #190578

Ahoj kluci, chci si udelat termofolie na okna na magnety. Shanim takovouhle folii v nejaky roli nebo tak. Nevedeli byste, kde se to da sehnat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 12. úno 2019 08:59 #190579

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No když jsem si rozklikl ten reklamní obrázek, rozbalila se další stránka a tam byly kontakty na tu firmu. Takže asi tam.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 12. úno 2019 09:44 #190580

Zwingli napsal: Ahoj kluci, chci si udelat termofolie na okna na magnety. Shanim takovouhle folii v nejaky roli nebo tak. Nevedeli byste, kde se to da sehnat?


Nevím co máš za auto, ale na eobchodech pro karavany se toho dá dost sehnat.
VW Multivan T5 GP, 103 kw motor, ori.chip na 125 kw, manuál, rok 2010

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:camping - zateplení odhlučnění 12. úno 2019 12:15 #190582

Mam tecko normalni. Mam vzadu vsude zatmavovaci folie a radeji bych termofolie pridelal magnety, aby se zatmaveni neponicilo. Na predni okna jsem uz koupil termofolie na prisavky a chtel jsem, aby i ty zadni vypadaly stejne. Hledam proto tuhle folii. Vim ze napr Konig umi usit zastineni s magnety, ale vypadalo by to divoce...

Jakub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 16. bře 2019 09:52 #191182

Ahoj všem, při zateplování domu jsem použil tuto izolaci (pod sádroš místo hliníkové folie a nemůžu si to vynachválit. Už to mám 5 let a v zimě topím málo v létě se dům moc nepřehřívá.l. Na domě, je to jen jedna z vrstev včetně podlahy, ale do auta super použití. Mají to patentované a jde o pevnějí mineralon se silnou hliníkovou folí se skelným vláknem. Dělají hodně různých tlouštěk. Zde je odkaz na jejich stránky.. www.rti.cz/
Nechci někomu dělat reklamu, ale opravdu jim to funguje.a dobře se stím pracuje a je to zatím to nejlepší co jsem ve foliích viděl, pokud někdo nedokáže udělat v těchto rozměrech pěnosklo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od matyPce.

camping - zateplení odhlučnění 26. dub 2019 08:28 #191838

  • sokolik567
  • Avatar uživatele sokolik567
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro 2.5 TDI 6gang
  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj, taky si přisadím svou. My zateplovali původně tak že, jsem lepili minerální vatu 5cm tlustou a na ní hliníkovou folii jako se dává například za topení. Vše patlání s chemoprenem, ale fungovalo to. Nicméně teď zatepluju materiálem, co se požívá na vzduchotechniku: www.vzduchotechnika-prodej.cz/ventilator...-5-m10-m--role-15-m2 je to drahý materiál, ale zatepleno je v jednom kroku. Případné trhliny se přelepí samolepicí hliníkovou(!, nikoliv stříbrňačkou) páskou. Ryhlé a efektivní.



VW T4 Syncro Long, 2002, 2,5TDi 75kW, 6-ti kvalt
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotek do příspěvku .

camping - zateplení odhlučnění 27. dub 2019 11:27 #191860

  • Jaro78
  • Avatar uživatele Jaro78
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 31
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj, sháním thermoisolační fólie na zadní okna ( na kabinu už mám) na T6 multivan krátká verze. Máte někdo nějaký tip? Popřípadě má T5 stejné (podobné) rozměry skel jako T6? Pak by se asi dalo použít toto www.svetkaravanu.cz/termo-vlozka-do-oken-seda . Díky, Jarda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:camping - zateplení odhlučnění 27. dub 2019 11:54 #191861

Ahoj, resim stejny problem. Folie na t5 pry na t6 nepasuji uplne na 100%, ale overil bych si to. Taky jsem nasel tohohle vyrobce www.project-camper.de cena masakr, ale vypadaji super

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 27. dub 2019 12:58 #191862

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Chlapci chlapci,neřište tu fámy - viděli jste vy dva, ty dva modely,T5/T6 někdy? Krom pátých výkl.dveří jsou VŠECHNY skla identická...






Folie jsou primárně určené pro zakrytí skel u Transportera (ještě i Multivan Startline) = tedy zatemnění skel vozu bez obložení boků. Tzn.,že u Caravely,Mult.,Californie i Transportera Shuttle je třeba folii jakoby lehce ohnout (malinko přesahuje skla díky obložení),což není na škodu.
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dusanhaya.

Re:camping - zateplení odhlučnění 27. dub 2019 13:20 #191863

Mne taky prijdou stejny, ale ve svetekaravanu.cz mi celkem vytrvale rozmlouvaji nakup folii z t5, pze pry proste nepasuji. Proc by to prodejce delal, kdyz by byl rozdil minimalni? Nevim no..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 27. dub 2019 13:27 #191864

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Protože je rozdíl v těch rozích (a tuším obložení kolem stěrače okna) a lidé by to neustále do 14dnů reklamovali,psali nespokojené komentáře a firma by byla tratná na poštovném i času stráveném balením atd. Takže z jejich strany to naprosto chápu...jsme totiž v ČR,kde se někteří zákazníci tváří,že bez nich se země netočí..
Nicméně na některém srazíku ti je můžu půjčit na vyzkoušení Kubo ;)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 27. dub 2019 13:41 #191865

Ja provedl neco hroznyho - udelal jsem zaclonky z izotermicky folie z autolekarnicky.
Vypada to fakt kosmicky, ale pred horkem zvenku to chrani velmi dobre. Vyhoda je cena - az se mi to nebude libit, proste to hodim do kose.

1988 Caravelle Syncro GL 1.6TD
Youtube: VW playlist

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 28. dub 2019 20:30 #191879

  • Jaro78
  • Avatar uživatele Jaro78
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 31
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 7
Ok, díky za radu. Objednal jsem to a až dorazí, tak dám vědět jak pasují. Předpokládám, že ty rohy zadního skla nebudou problem, více mě děsí ten stěrač. Zase to ale nebude asi takovej rozdíl. Čau

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 05. kvě 2019 20:30 #192043

Já objednával tady, jak na přední okna/dvěře tak i na zadní kabinu, mají variantu s/bez což znamená s obložením caravela/multivan a nebo bez.
www.doplnkyprokaravany.cz/termoclona-vw-t5/

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 06. srp 2019 09:06 #193741

Zdravím, minulý týden jsem spáchal na svým T6 Transporter profi odhlučnění. Prakticky celé auto s výjimkou podlahy. Jako první vrstva se lepil samolepicí 2 mm butyl - kaučuk a na to 10 mm neopren + do dveří Gladen Aero Wave. Je to docela znát, auto je teď víc jako osobák. Jednak se snížil podstatně hluk při jízdě a pocit při řízení je lepší - auto působí jakoby tužším dojmem. Líbí se to i manželce - vždycky frfňala něco o dobytčáku, ted je spokojená. Když už měli technici sundané papundekly tek je potáhly kobercem a taky mi natáhli do kufru kabel od baterky a spáchali zásuvku s měničem na 220 + 12 + USB. Jako perličku jsem nechal zabudovat 2x repro kdysi dotažený z vrakáče z DE někdy po revoluci - 20 let leželi na půdě bez využití - po zapojení hrajou líp než originál VW ve dveřích + výškáče sloupcích. Dělali mi to v Plzeňský firmě M+H a myslím že odvedli kvalitní práci. Tady pár fotek z montáže.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.232 sekund

Login