Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - zateplení odhlučnění

camping - zateplení odhlučnění 26. lis 2020 23:04 #200091

  • Mařík
  • Avatar uživatele Mařík
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 135
  • Obdržená poděkování 22
Celé auto vyšlo na 4.000,-Kč, samozdřejmě jen materiál, práci jsem si neúčtoval. Vsadil bych se rád, Firmu 2din znám, letos jsem se u nich informoval ohledně autorádia.
Jirka M
VW - T5 103kW POHOTOVOST

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 11. pro 2020 13:15 #200265

Dobry den. Resim taky zatepleni t5 a nevim cca kolik metru ctvrecnich by bylo potreba te izolace. Muzete mi prosim rict kolik jste ji potreboval? Resim zatepleni boky zadni vrata a strop. Predem moc dekuju za odpoved

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 14. pro 2020 21:32 #200331

  • Mařík
  • Avatar uživatele Mařík
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 135
  • Obdržená poděkování 22
Ahoj,
mám T5 krátkou verzi, zateplený strop, boky a zadní dveře ( víko ). vyšlo to na 10m čtverečních, podlahu jsem nedělal. lepil jsem chemoprenem a kraje začistil
páskou. Ještě to nemám zakryté tak, že je možné se na to přijet podívat.
Jsem z Prahy, když budeš mít zájem.
Mob: 603 461 471

Jirka M
VW - T5 103kW POHOTOVOST

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 16. pro 2020 15:42 #200351

Super dekuju moc za zpravu. To jecparada tak ted alespon vim uz kolikbtoho budu potrebovat. Dejuku ti strasne moc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 04. čen 2021 07:16 #202423

  • Pe@
  • Avatar uživatele Pe@
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj. Myslím, že se to povedlo. Můžu se zeptat jestli ses nakonec pustil do těch dílů, nebo pásů? Chystám se okobercovat strop a taky pořád dumám jak nejlépe na to. Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 04. srp 2021 21:21 #202907

Neměřil někdo tloušťku materiálu , jakou mohu použít k odhlučnění ? Jde o t4 - multivan . Mám teď kompletně rozebraný interiér , jednak kvůli vyvaření , následně k odhlučnění . Konkrétně mi jde o to , kolik prostoru je mezi jednotlivými díly karoserie vs tapecírung . Sice mám už nakoupené klasické butyl/hliníkové pláty z audio shopů , ale koukal jsem na Vámi opěvovaný vestin.cz , a docela mi to dalo brouka do hlavy , že bych vše navrch ještě vylepil jednou vrstvou té alu/skelné vaty . Snad jsem to popsal né moc zmateně :) :) :)
Ještě jedna otázečka :) - tyhle vrstvy lepidla ( viz foto ) , nebo co to je , mezi plechy karoserie , to je originál od výroby , nebo to takhle někdo nabastlil ?
Ještě edit : to dole není zrezlé , jen neuklizenej neskutečnej bordel :) :)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mickey1.9td.

camping - zateplení odhlučnění 01. zář 2021 18:29 #203173

Dobrý den všem.
Omlouvám se za nevhodný příspěvek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Bobik1.

camping - zateplení odhlučnění 01. zář 2021 19:39 #203174

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
To sis spletl dvířka, tady nejsi na Bazoši......
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 04. říj 2021 12:53 #203861

  • sokolik567
  • Avatar uživatele sokolik567
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro 2.5 TDI 6gang
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 3
@Mickey1.9td tmel je origánl, to je v pohodě. Já dával 2cm izolace na vzduchotechniku a je to v pohodě.
VW T4 Syncro Long, 2002, 2,5TDi 75kW, 6-ti kvalt

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 04. říj 2021 14:13 #203863

No to já mám trochu problém na zadním vnitřním podběhu . Nalepen 2mm alubutyl + 5 mm neopren . A plasty už odstávají . Sice efekt odhlučnění super , ale ty 3 velké plastové matky na každé straně dole u podlahy už tam nedám . Ale rám postele to drží dobře , tak to zatím řešit nebudu . Za to ticho mi to stojí :-)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Potahové elastické látky 01. led 2022 02:24 #204739

Prosím, ví někdo, kde pořídím elastickou látku na interiér, samozřejmě i lepidlo ve spreji, atd..
Díky
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 01. led 2022 14:16 #204742

Díky Aleši, kemping mě opravdu nenapadlo. Dobrý tip. Richard

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 10. dub 2024 12:45 #210933

Ahoj, snazim se dohledat, zda v ramci odhlucneni mam sverit svou Caravelle 2013 L2 do rukou odborniku v ahifi.cz ci v 2din.cz.
Auto parkuji v podzemnich garazich a na nejakou vlastni rukodelnou praci si netroufam, bal bych se, ze nadelam vice skody, nez uzitku.
Proto volim odborniky, kteri si ale za to v obou pripadech nechaji zaplatit. A protoze cena je vicemene podobna, odchylka v jednotkach procent, chtel bych znat nazor nekoho, kdo ma zkusenosti s materialy, popripade rovnou s praci obou firem. Kazda pouziva jinou znacku, patrne trochu i jiny postup a tedy hadam, ze i vysledek by mohl byt jiny. Momentalne jsem pro 2din, nebot stejne jako oni, i ja jsem z Prahy.
Mte-li nekdo k tomu co rict, prosim, podelte se se zkusenostmi, nez udelam finalni rozhodnuti...
nutno podotknout, ze se bude jeste v ramci odhlucneni take osazovat nove audio, vetne zesilovace, cili nejde mi jen o odhlucneni. A v souvislosti s odhlucnenim, ktere je vicevrstevne verim, ze dojde i k tepelne izolacijako side efekt. Cili bych takto sfoukl 2 mouchy jednou ranou. Tot ma predstava...

diky a mejte se!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 10. dub 2024 12:46 #210934

Ahoj, snazim se dohledat (a zde na foru marne), zda v ramci odhlucneni mam radeji sverit svou Caravelle 2013 L2 do rukou odborniku v ahifi.cz ci v 2din.cz.
Auto parkuji v podzemnich garazich a na nejakou vlastni rukodelnou praci si netroufam, bal bych se, ze nadelam vice skody, nez uzitku.
Proto volim odborniky, kteri si ale za to v obou pripadech nechaji zaplatit. A protoze cena je vicemene podobna, odchylka v jednotkach procent, chtel bych znat nazor nekoho, kdo ma zkusenosti s materialy, popripade rovnou s praci obou firem. Kazda pouziva jinou znacku, patrne trochu i jiny postup a tedy hadam, ze i vysledek by mohl byt jiny. Momentalne jsem pro 2din, nebot stejne jako oni, i ja jsem z Prahy.
Mte-li nekdo k tomu co rict, prosim, podelte se se zkusenostmi, nez udelam finalni rozhodnuti...
nutno podotknout, ze se bude jeste v ramci odhlucneni take osazovat nove audio, vetne zesilovace, cili nejde mi jen o odhlucneni. A v souvislosti s odhlucnenim, ktere je vicevrstevne verim, ze dojde i k tepelne izolacijako side efekt. Cili bych takto sfoukl 2 mouchy jednou ranou. Tot ma predstava...

diky a mejte se!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 14. dub 2024 17:52 #210946

  • sokolik567
  • Avatar uživatele sokolik567
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 syncro 2.5 TDI 6gang
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 3
Zdar sbormistře. asi musíš mít dost přebytečných peněz.
Já odhlučňoval/zateploval k-flexem, stál mě asi 9500 i s poštovým a ještě trochu zbylo.
Koplet T4 jsem měl za celej den hotovou. Vyhlídnul jsem si slunečnou sobotu, a provedl celou akci na
plácku před bytovkou v Říčanech.
Jakože 55000 co mi vyšlo v konfigurátoru bych za to nedal
VW T4 Syncro Long, 2002, 2,5TDi 75kW, 6-ti kvalt

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.272 sekund

Login