Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: camping - zateplení odhlučnění

camping - zateplení odhlučnění 21. kvě 2009 12:58 #16345

  • doliik
  • Avatar uživatele doliik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 85
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 3
foto pro Multivan II
kódové označení:
vrchní výztuha: 7D0 861 185
spodní kotva nohy: 7D0 861 363

ceny u VW:
vrchní výztuha: 1.045,-
spodní kotva: 130,-
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 21. kvě 2009 13:38 #16346

  • AlesB
  • Avatar uživatele AlesB
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 0
určitě pomůže..díky :P
a ta spodní kotva je ke kastli přivařená ? Sice jí nemám, ale můžu jí bez problému udělat z jeklu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 09. čec 2009 12:31 #19894

DObrý den chtěl byych se zeptat jestli nemáte někdo kontakt na dobrou firmu na odhlučnění motoru. Mám 1.9d a hodilo by se to odhlučnit. Jsem z Prahy děkuju všem za kontakty

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 09. čec 2009 19:43 #19908

  • AlesB
  • Avatar uživatele AlesB
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 0
dá se koupit odhlučňovací sada-resp. je to samolepící taková matrace o síle cca 1 cm. Vypadá to jak zhuštěná skelná vata potažená alufólií. Můžeš jí nalepit na víko motoru, za motor na volná místa na kastli, na boky kastle - no v podstatě všude kolem motoru. Nebo si můžeš koupit origo sadu u VW, ale za 1) bude to asi cenová rána a za 2) nic moc účinek. Když na to nezapomenu, udělám zítra fotku a dám Ti jí sem. Nebo se můžeš zastavit na Černým Mostě na Praze 9 a kouknout na vlastní woko

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 09. čec 2009 20:59 #19910

Ahoj,mě motorový prostor před nějakým časem komplet zlikvidovala kuna,tak jsem taky scháněl.Našel jsem na netu firmu Vestin-izolační materiály,pak jsem zjistil že jejich výrobky nabízí KarlosVW,tudíž jsem nejdřív s ním konzultoval kvalitu,cenu,rychlost dodání atp. Pak jsem volal přímo výrobci a na jejich doporučení objednal nehořlavý odhlučňovací materiál Araver.Je v něm i skelná vata,do čehož by se neměla pustit ani ta prokletá kuna. Na tento materiál,o síle 6mm,jsem si nechal dovyrobit ještě několik vrstev,spíše praktických.Ze spodu samolepící,zvrchu hliníkovou folii a na ni ještě takový tenoučký černý vláknový potah,aby se nepoškozovala a aby to v mot. prostoru tak nesvítilo...Síla nabyla o cca 2mm,takže v pohodě.Cena byla si myslím přijatelná(cca550Kč/m2) a kvalita je super.Jezdím s tím asi měsíc a půl a to odhlučnění je sakra znát a to i proti originál tapecu. Objednal jsem 2m2 a ještě zbylo i na zadní podběhy.Tímto za sebe doporučuju a Karlosovi ještě jednou dík za konzultaci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 09. čec 2009 21:04 #19911

Takhle jsem začal.. Materiál se dobře tvaruje kolem ohybů.Řezal jsem ho kobercovým skalpelem.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od t4syncro.

camping - zateplení odhlučnění 09. čec 2009 21:13 #19912

Akorát jsem už díky té kuně neměl možnost tvarovat podle originálu,takže jsem si musel udělat pááár šablon ... :(
Pak to všechno poskládat.
Nakonec zbytek na zadní podběhy.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 09. čec 2009 22:49 #19917

  • AlesB
  • Avatar uživatele AlesB
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 0
já mám v podstatě to samé, akorát bez toho černého potahu a je to fakt znát. Není to sice úplně tichý jak v nějakým benzínovým mercedesu, ale znát to je. I ta cena odpovídá tomu, co jsem kupoval. Bral jsem to v Č.Budějovicích. V Praze jsem to bohužel nesehnal. Buď nevěděli o čem mluvím, nebo měli jenom vyřezané díly na určitá auta. Ještě mě napadlo dát něco z vnitřní strany kabiny pod palubovku, ale nikdy jsem jí neměl sundanou, takže to až někdy v dálné budoucnosti. Ale dá se tím vytlumit celé auto a to je pak hodně znát :-"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 10. čec 2009 22:34 #19975

na motor jsem se jeste nedostal
ale delal jsem central tak pri tom jsem tam take neco lipnul :-"
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S
Přílohy:
Poděkovali: Gebauer

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 10. čec 2009 22:49 #19977

  • Jarin
  • Avatar uživatele Jarin
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 159
  • Obdržená poděkování 0
AlesB: kde si to Č. Budějovicích kupoval ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 11. čec 2009 19:34 #20002

  • AlesB
  • Avatar uživatele AlesB
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 0
no vzhledem k tomu, že je to už delší dobu a jsem pražák, tak doufám, že se nebudu moc plést ( tehdy nás naváděli asi 4 lidi, kterých jsem se ptal). Vím, že jsme jeli kolem nádraží směrem jako na Prahu, na světlech pak doprava pod železniční most a směrem na Vráto. Pořád po Rudolfofský tř. a někde za pumpou u stanice autobusu jsme uhybali doleva. Tam bylo spousta firem a ten obchod byl vyloženě obchod s autodoplňkama (tuším měli i velkoobchod) a byl cca po 0,5 km na pravé straně. Pamatuju si, že se zajíždělo do nějakého dvora. Podle mapy by to možná mohla být ulice U Sirkárny, ale bez záruky :-k
oprava: tak U Sirkárny to není, bude to ulice "U pily" a je to skoro na konci vpravo. Je to tuším před posledním barákem doprava a dozadu. Tam je parking přímo před halou a vchod je z levé strany. Za tím posledním barákem je pak nějakej vjezd jak do šroťárny-nevím co tam bylo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 13. čec 2009 13:35 #20045

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník

Jarin napsal: Neměl by jste někdo fotku tohodle materiálu STRUTO, jak to vypadá, jetli s tím 5 mm můžu zevnitř polepit zelé auto, jak se to dá tvarovat, jestli jste s tím někdo už dělal ?

pokud jsi se do toho pustil, nakolik te to vyslo a kolik m2 si musel objednat? diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 13. čec 2009 15:08 #20052

tak to myslím byl Thorn Autotechnic s.r.o. , tam se nakupuje celkem fajn a za dobrý kačky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 13. čec 2009 20:17 #20062

  • Jarin
  • Avatar uživatele Jarin
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 159
  • Obdržená poděkování 0

Jaryn69 napsal:

Jarin napsal: Neměl by jste někdo fotku tohodle materiálu STRUTO, jak to vypadá, jetli s tím 5 mm můžu zevnitř polepit zelé auto, jak se to dá tvarovat, jestli jste s tím někdo už dělal ?

pokud jsi se do toho pustil, nakolik te to vyslo a kolik m2 si musel objednat? diky


Pustil jsem se do toho, ale dal jsem na boky klasickou izolaci co se používá na baráky a na strop jsem došel na vrakáč a vymontoval ze škodovek zezadu tu izolaci co je z kabiny k motoru namáznul chemoprénem a nalepil. Auto je odizolované super a hlavně to stálu pár kaček. To struto když chceš aby z jedné strany lepilo a bylo to to silnější, tak už stojí dost peněz.
Jediné na co ho koupím nebo něco podobného je izolace od motoru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - zateplení odhlučnění 27. pro 2009 12:44 #31567

  • zvukar
  • Avatar uživatele zvukar
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 0
a hned otazka jestli nevite kde sehnat prichytky na tapecirung z caravelli na zadni vyklopne dvere
VW Transporter T4 long pro 9 lidi nebo 20kW aparatu
VW Crafter autobus pro 9 lidi a backline

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.230 sekund

Login