Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Rodinný stan pro 6 osob

Rodinný stan pro 6 osob 11. říj 2014 00:18 #145479

  • stefik
  • Avatar uživatele stefik
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 227
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
Ahoj jestli ještě nemáš stan, tento je pro tebe myslím ideální. Mrkni na to. Mám to odzkoušeno a funguje skvěle. jsou i menší varianty, ale jestli nechceš řešit místo-jasná volba :whistle: . Na fotkách je bez podlážky ve skutečnosti podlážku má, takže ti tam neleze žádná havěť :-) dvě ložnice, připneš k autu.....no podívej
www.doplnkyprokaravany.cz/predstan-tour-family-thermo-xl/
Transporter T5 2,5 96 2004Shuttle long
Passat B7 180koní Variant
Golf 5 140koní variant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rodinný stan pro 6 osob 20. říj 2014 09:00 #145728

  • litchi
  • Avatar uživatele litchi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 4
stefik:
Díky ta tip. Raději bych ale klasický stan......přesto ještě jednou díky.
Poděkovali: Ciza

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rodinný stan pro 6 osob 06. lis 2014 20:56 #146414

  • Ciza
  • Avatar uživatele Ciza
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 96
  • Obdržená poděkování 1
pinguin omega 6 nebrat, kdyby te to napadlo, meli jsme ho, a meli sme s nim samy trapeni. zatikalo svama a kolem okna, takze oprava, pak popraskaly tycky u spoju, tak reklamace a porad neco, ted uz je z domu ale uz bych je nechtel. Kdybych se ted dival po stanu, resim asi quechua, sice je cenove jinde ale varianty jsou skvely, dve baze a kolem spoustu malejch stanu, pro pocetnejsi rodinku jak delany.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rodinný stan pro 6 osob 09. lis 2017 22:15 #180815

Ahoj, můžete mi prosím doporučit nějaký turistický/rodinný stan pro 3 osoby? Používali bychom ho hlavně na nenáročné kempování, turistiku a nějaké cyklovýlety. Hlavně aby byl co nejlehčí ale zároveň pevný a stabilní. Podmínkou je aby nám do něj nezatékalo, taky si nejsem jistý velikostí, jestli je lepší koupit větší nebo pro 3 stačí :\ hledal jsem stany z z ultralehkých řad a nejvíce mě zaujal Ferrino lightent 3 v zelené barvě, máte někdo zkušenosti s tímto stanem? Případně co jiného byste doporučili? budu rád za jakékoli tipy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rodinný stan pro 6 osob 09. lis 2017 22:20 #180816

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Dobrej stan je tak maximálně ve zvedačce a je to pro tři.....dva dole a jeden nahoře B) ;)
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rodinný stan pro 6 osob 10. lis 2017 09:25 #180819

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No tak já letos koupil v Tescu dvoupášťový stan s předsíňkou pro 3 z naší bratrské Číny za nějakých 600,- a absolvoval jsem v tom celosvětový sraz Citroen 2CV - kachen u Lisabonu v kempu. Před tím jsem měl také takový z Tesca, který byl bezproblémový řadu let, snad 10 nebo 12 (tenkrát stál tuším 500.-) a skončil na tom, že se mu zlomila laminátová křížová tyčka. Náradní tyčky k čínským stanům u nás k nesehnání, muselo by se to dělat na zakázku a to by bylo dražší než celý nový stan.
Na první pohled nic moc, spíše jen na léto a do pěkného počasí, ale vyhovuje a neroztrhal se hned po prvním rozložení. Jestli zatýkalo nebo nezatýkalo švama neo jinudy nevím, protože nevzniklo nic, co by mohlo zatékat. Jediné co nebylo dobré, že to má laminátovou podlahu, dost křehkou, která se asi na 3 místech propíchla o kámen nebo větvičku, to ale spraví trochu alkaprénu a menší záplatka ze stejného materiálu, třeba vystřižená z toho starého stanu, nebo jen z obou stran opravná lepící páska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rodinný stan pro 6 osob 15. lis 2017 20:37 #180888

  • Pello
  • Avatar uživatele Pello
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
ferirno mám a nikdy žádné problémy, ale je fakt, že když je možnost, že spim většinou pod širákem (kolikrát i pod stromem v dešti). Takže je důležité řešit i dobrý spacák a karimatku. Při sebelepšim stanu s nanic spacákem a karimatkou v zimě budeš mrznout at mas jakykoliv stan.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.165 sekund

Login